Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyenes út a tönkremenéshez - Van ezután még élet? fórum

Egyenes út a tönkremenéshez - Van ezután még élet? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. jan. 15. 16:46

A multkor is a leheto leghasznalhatobbat szoltam hozza, megpedig azt, hogy NE ird tele az internetet a sztoritokkal, mert valakinek fel fog tunni, es onnantol tenyleg ki fogjak vagni a tanart, te meg mindenki szemeben meg leszel pecsetelve.

Szerintem direkt csinalod, hogy lebukjatok. Nem tudok masra gondolni.

2014. jan. 15. 16:45

Nem konnyu az eset az biztos! Szerintem az a legjobb, ha nem veszel rola tudomast egyszeruen.

Ha iden erettsegizel, addig csak kibirod mar valahogy.

A dolgoknak megvannak a kovetkezmenyei, most viselni kell. Ez a felnotte valas egy resze!

2014. jan. 15. 16:44

A modellszépségű tanárbácsi, aki kólát szopogat egymagában egy romkocsmában, hogy a tanítványát hazafurikázhassa ...

Már az eleje is annyira snassz ... :S

Valami érdekesebbet találj ki, és eskü, hogy megvitatjuk! :D

8. 52e9416b15 (válaszként erre: 1. - 877824339d)
2014. jan. 15. 16:43

Hány éves vagy?

És hány éves a tanár?

2014. jan. 15. 16:42
a csocseidet meg elrakhatnad; forditott aranyban van a szellemi kepessegeddel;
2014. jan. 15. 16:41
Pontosan azert irom ki megegyszer, mert sehol egy ertelmes, hasznalhato tanacsot/valaszt nem kaptam...
2014. jan. 15. 16:40
te pedig teherbe esel, a tanart kivagjak a sulibol es eltiltjak orokre a katedrarol, netalan sittre vagjak... gondolkodj mar, ha nagyonis nehezedre esik!! ha nem birsz magaddal, ulj egy kad hidegvizbe!
2014. jan. 15. 16:36

már megint ez?


hányszor akarod még kiírni szóról szóra ugyanezt?

2014. jan. 15. 16:35
Már nem tudom hányadszor írod ki,és ahogy olvasom újra mondatra pontosan.Legalább ne másolnád be ugyanazt a litániát amit a múlthéten töröltettél....
2014. jan. 15. 16:32

Nem tudom, lehet rossz helyre irom,lehet, ki leszek ezert moderalva, bocsanat, de mar tenyleg nem tudom, kihez forduljak....



Szoval 18 eves vagyok, O 27.....az iden kezdett tanitani, raadasul pont azt a targyat, amit nagyon imadok.....mar az elso talalkozasnal szemet szurt, hogy mennyire gyonyoru ferfi, iszonyatos szexualis kisugarzassal, tokeletes arcvonasokkal, komolyan, mint egy modell......nagyon jo volt a kapcsolatunk, mindig sokat segitett a tanulasban, felajanlotta, hogy segit felkesziteni az erettsegire....szoval tenyleg szamithattam Ra.

A mult hetvegen osszefutottunk egy szorakozohelyen(ne egy koszos diszkot kepzeljetek el, egy igenyes romkocsma volt), en a barataimmal voltam, O egyedul....... Nem igazan ereztem magam jol, nem volt jo kedvem, ugyhogy eleg hamar haza akartam menni, amikor felajanlotta, hogy elkiser egy darabig.

Gyalog indultunk el, mar eleg kozel voltunk az O lakasahoz, amikor valami eszmeletlenul elkezdett szakadni az eso....felajanlotta, hogy amig elall, menjunk fel hozza, aztan kocsival hazavisz. (Tudom, tudom, hogy nem kellett volna belemennem, de akkor nem gondolkodtam...)

Felmentunk, en elegge feszengtem, hogy megis mit csinalok itt, O viszont nagyon edes volt, toltott egy pohar bort, ugymond "oldoszerkent".....

Aztan ahogy telt az ido, egyre jobban ereztuk magunkat, en is felszabadultam, egyre fogytak a borok, csomot beszelgettunk Rola, rolam, filmekrol, sulirol.......aztan valahogy elszallt az agyam, es azon kaptam magam, hogy megcsokoltam.....

Nem allt ellen, sot, viszonozta, egyszeruen beleborzongtam a csokjaiba, az erintesebe, es odaadtam magam Neki....

Soha senkivel nem volt meg olyan jo a szex, egyszeruen minden olyan tokeletes volt.....Nala toltottem az ejszakat, a karjaiban ebredtem, azota csak arra az ejszakara tudok gondolni.

Termeszetesen megbeszeltuk, hogy soha senki nem tudhatja meg, es megprobalunk ugy csinalni, mintha meg sem tortent volna.....

Azota viszont nagyon rossz a suliban, folyton kivetelezik velem, latom a tekinteten, hogy legszivesebben ott helyben felfalna, folyton felrehiv beszelni, persze nem a tantargyrol, hiaba kerem, hogy kezeljen ugy, mint a tobbieket, azt mondta, keptelen ra....

Mar a barataim is eszrevettek, hogy forr a levego koztunk, folyton kerdezoskodnek, de nem mondhatok nekik semmit...

Fogalmam sincs, mit tegyek, tudom, hogy borzalmas dolgot tettem, es az egesz az en hibam, de nem tudok igy, hazugsagban elni....

Kerlek, ha tudtok, segitsetek, hogy mit tegyek, nagyon ketsegbe vagyok esve...

Elore is koszi,

B.

2014. jan. 15. 16:32
Egyenes út a tönkremenéshez? Van ezután még élet?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook