Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyedül és mégsem fórum

Egyedül és mégsem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egyedül és mégsem

1 2 3
2009. jún. 9. 18:00
Azt nem értem a véleményekben amikor azt írjátok kijelentette nem kell neki!! Hááát erről aztán meg van a véleményem.Akinek nem kell gyerek az védekezzen!! Pasi húzzon magára....Ha nem védekezik akár kell akár nem az a gyerek benne van a pakliban hogy lehet az aktusból baba.Ez mögé meg elég férfiatlan elbujkálni...,hogy én megmondta ezt és azt.Nem csak mondani kell,hanem úgy is tenni!!! Miért az anya vegye magára az egészet? Ebben az esetben szerencse hogy azokat a kevés alkalmakat bevállalta!Nehogy már még megdícsérjük őt érte!
2009. jún. 9. 16:07
Hát én annyit mondanék,hogy mivel megmondta,hogy nem kellesz neki,meg a gyerek sem,én tuti nem is tertottam volna meg a babát,épp ezért,hogy még véletlenül se juttassa az eszembe ezt a nagy szerelmet! De gondolom te sem szivesen veteted el a gyereket...mind ahogy én sem tettem volna lehet...csak ennek meg meg van a szenvedése most! Viszont szerintem is inkább pozitív dolog tőle,hogy törődik a gyerekével legalább,vagyis annak ellenére,hogy azt mondta,hogy nem kell neki..! Várni ne várj rá..tudom ez nehéz,mert a szerelemet sokszor nem lehet csak úgy átlépni,neked meg ugye ott a kislányod aki miatt sokat is talizol a sráccal! Hát nem könnyű!!! Őszinte leszek..csak találgatok,hogy mi a helyes,de asszem mindenki,mert te tudod és érzed igazán,hogy mi a helyes,vagy mi nem..de akkor se reménykedj szerintem...ő már nem lesz a tied :(! De sok sikert az élethez! És remélem megtalálod mihamarabb a neked való párt!!
15. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 13. - 32c21ed252)
2009. jún. 9. 15:16

Ugyanez a kérdés jár az én fejemben is. Miért hitvány? Előre leszögezte a dolgok állását. Szerintem korrekt volt. És hogy ezek ellenére is látogatja és foglakozik a lányával, szerintem még pozitívum is. Talán még azt is mondhatnám, szimpatikus lépés volt a részéről. Akár meg is tagadhatta volna. Mégis előbújtak belőle az apai érzések.

Ettől függetlenül tényleg kár várni rá, nem tér vissza!!! Lépj tovább!

2009. jún. 9. 09:36
Egyetértek KeA és satine_ hozzászólásával is!! Igazuk van, még ha fájó is a helyzet!
13. 32c21ed252 (válaszként erre: 4. - E329617b38)
2009. jún. 9. 09:31
miért tartod hitványnak a férfit?
12. Gligi (válaszként erre: 11. - Satine_)
2009. jún. 9. 06:00
Egyetértek, ez így igaz :-)
2009. jún. 9. 00:25

Nos. Most fog jönni a zuhany,előre szólok. :) Szerintem korrekt volt olyan szempontból a férfi,hogy megmondta neked nem akar tőled semmit. Fáj,pokolian,benned az van,hogy de mégis,hiszen milyen jó volt vele,stb..de attól,hogy vmit nagyon elképzelünk és közben kijelentették,hogy nem lesz semmi attól az a valami még nincs!! És ezt rohadtul nehéz,de el kell fogadni. Az bizony a pasi és a te hibád is,hogy nem védekeztetek. :) Még egy fontos momentumhoz szeretnék hozzászólni: ne akarj apja helyett apja lenni!! Van neki apja,te az anyukája vagy,a nő és soha sem lehetsz olyan mint egy férfi,mert a férfi más. Légy hiteles mama és hidd el,a kislányod meg fogja érteni ezt az egészet,de ne álmodozz,ne hitegesd,hogy a család (remélem nem mondtál ilyet:) újra együtt lenne meg hasonlók.. mert ez nem így van. A gyerekek rengeteg olyan dolgot megéreznek amiről a felnőttek nem is gondolnák és meg is értik őket.Csak szavakban nem tudják úgy kifejezni. Azon túl,amíg nem tudsz magadban elszámolni ezzel a kapcsolattal magadtól is elzárod a boldogság lehetőségét,hogy igenis jöhet egy még jobb,mindent elsöprőbb szerelem.Gondolkozz,mérlegelj,stb. az elhatározásokat pedig tettek is kövessék. :)

Kívánok neked szép és boldog életet!

10. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 4. - E329617b38)
2009. jún. 8. 21:48
Miért hitvány? Nem hazudott szerelmet, az elején megmondta, hogy nem szereti a lányt, szakítottak, a gyereket sem akarta. Akarata ellenére született egy lánya, akit a történet alapján nagyon szeret, s minthogy a kislány is imádja, valószínűleg jól is bánik vele.Sok mindent lehet rá mondani, de szerinte a legkevésbé azt, hogy hitvány.
2009. jún. 8. 19:19

Nehéz bármit is írni a történeted olvasása után. Legtöbben azt a tanácsot adnák, adják, hogy felejtsd el a gyermeked apját és lépj tovább. S ebben igazuk is van. De! S most jön az, hogy könnyű azt mondani, de jaj, milyen nehéz megtenni. Egyszerűen nem tud az ember lánya, vagy nem is akar továbblépni. Mindenkit a szeretett férfihoz hasonlít, s így persze soha senki nem fog megfelelni a számára, senki nem kaphat esélyt sem. Pedig tényleg azt kellene tenni, hogy egy pillanatra elfeledkezni a múltról, a szerelemről, ami fogva tart, s lépni egy nagyot tovább.

Ha ez neked egyszer sikerül, légyszi meséld el nekem is hogyan:))

Myra

2009. jún. 8. 18:38

Szomorú kis történet, de próbáld a jó dolgokat nézni: van egy kislányod, aki imád Téged, és nem mellékes, hogy az apuka felvállalja a gyereket, nem zárkózott el tőle sem anyagilag, sem érzelmileg. Ez sztem ma már nagy dolognak számít...

Itt az idő viszont, hogy elengedd a volt párod kezét, és a jövőbe, a jövődbe, a jövőtökbe nézz! Biztos nehéz, mert gondolom akárhányszor a kislányod szemébe nézel, az apját látod, és azt a szép, de rövid időszakot. De nem élhetsz a múltban!

Legyén nyitott a boldogságra, ne félj, nemsokára jön majd valaki, aki fellobbantja a szíved, és boldoggá tesz Téged! És igazi család lesztek!


Sok boldogságot Neked!

2009. jún. 8. 18:37

Szia!


Csak ennyi :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


[link]

2009. jún. 8. 18:35

Szerintem is tovább kellene lépni.

Csakhát amíg az ember szerelmes, márpedig nekem a cikkből az jött le, hogy Kinga nagyon szerelmes, addig nem olyan egyszerű.

Persze a kívülálló egyszerűbbnek látja a helyzetet, mert nem tudja azt az érzést hozzákapcsolni a történethez, amit a cikkíró átél.


Találd meg minél előbb a boldogságot egy olyan férfi mellett, aki szívéből szeret!

5. c19f5f79fa (válaszként erre: 4. - E329617b38)
2009. jún. 8. 18:23
Egyetértek veled:)
2009. jún. 8. 18:05

Szia kingababa22!


Nem tudom mennyi idős lehetsz, de gyanítom, hogy még fiatal nő vagy. A történetedhez annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy szerintem nem kell mártír szerepet vállalnod, és szenvedned egy életen át a valamikori kedvesed miatt.Ő önző módon nem törődik veled, semmibe vette és veszi az érzéseid, és nyilvánvalóan éli a világát, csajozik, miegymás. Minden ember megérdemli a boldogságot, és hidd el, hogy nagyon sok magányos ember van! Ergo nem kell egyedül élned az életed, és csak a kislányodra gondolni, hiszen Te is érző lény, sőt Nő vagy, akinek joga van a boldogsághoz, és ahhoz, hogy valaki szeresse, kényeztesse, segítse. Tehát én a helyedben nyitnék a világ, azaz a férfiak felé, hidd el lesz olyan férfi, aki képes lesz betölteni a benned lévő űrt. A kislányod apja találkozzon csak a kicsivel, de Te ne várj rá, és ne áldozd fel a fiatalságod egy hitvány alak miatt!

Ne haragudj, ha kissé eltúloztam a dolgot, csak segíteni szeretnék Neked. Épp ezért kezdj el élni, és az álomvilágot cseréld fel a valóságra!


Üdv,

Asia

2009. jún. 8. 17:58

Próbáld magad túltenni a történteken, ő már a kapcsolatotok elején megmondta, hogy nem kellesz neki, azóta is ugyanez a véleménye, ne reménykedj! Keress mást, mert így pokollá teszed az életed!

Sok sikert és kitartást!

2009. jún. 8. 17:08
Nagyon sajnálom,de örülök ,hogy ilyen egészségesen látod,és helytállsz a mindennapokban!Kitartást és találd meg akit neked rendelt ,az ég:)Légy boldog mihamarabb,vagy amikor felkészültél a boldogságra!
2009. jún. 8. 16:03
Ez a saját történetem, amely nagyon tanulságos és hasznos lehet másoknak. Megpróbálom leírni, hogyan is lehet egyedülálló anyaként egy reménytelen szerelem terhével élni a mindennapokat, teljesíteni a munkahelyen, valamint azt mondani mindenkinek, hogy igen, ez az én döntésem és megcsinálom...

Ugrás a teljes írásra: Egyedül és mégsem
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook