Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyedül élni fórum

Egyedül élni (beszélgetős fórum)


28. birebora (válaszként erre: 27. - Amaunet)
2023. aug. 15. 13:35
Szerintem is igy. Senki nem lehetetlenitheti el a másikat.
27. Amaunet (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 14. 23:34

Ez butaság. Ami a tied, az a tied. Gondolj az új életkezdésre! Minden forintra szükséged lesz!


Ha nem tudjátok megosztani a házat úgy, hogy mindketten ott éltek és ő nem is tud kifizetni, akkor bérleti díjat kell majd fizetnie a ház 50%-ra, míg el nem adjátok.


Költözz el minél előbb! Ne mérgezd az életed tovább!

A tulajdonrészedből nem túrhat ki.

26. c4da557d31 (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 14. 19:46
Van valami hely, ahová mehetnél ?
25. pteri (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 14. 19:35

Ez egymàs utàn fog jönni.

Először nyugalom, egyedül.

Aztàn egyszer fontos leszel valakinek!

24. birebora (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 14. 19:04
Nincs mire várnod, inditsd el a folyamatot. Csak ennyit tudok tanácsolni. Minden kezdet nehéz, de utána jobb lesz.
2023. aug. 14. 18:59

Éjszakába nyúló veszekedés.

“Semmire való vagy.”

“Dögölj meg!”

Hasonló mondatok.

Aztán mikor lenyugodott, azt mondta, hogy én soha nem is szerettem.

Érzelmi zsarolás volt inkább.

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Birebora)
2023. aug. 14. 18:56
Voltak nagy harcok. Olyan, hogy megvert, olyan nem. Törtünk, zúztunk. Kiabálás. Már jó ideje nincs ilyen.
21. birebora (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 14. 18:54
Meg vagy félemlitve? Bánt?
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Pteri)
2023. aug. 14. 18:53

Nem, nem szeretném.

Nyugalmat szeretnék, egyedül lenni.

Közben meg azt, hogy fontos legyek valakinek.

2023. aug. 14. 18:52
Azt irod, 50-50, akkor az annyi. Kevés helyen keresnek ugyanannyit a felek. Ha nem akarja eladni akkor fizessen ki. Menj ügyvédhez. A fele téged illet. Ne legyél nyuszi. Minél kevesebbet kapsz annál nehezebben tudsz új életet kezdeni. Hiába mondja, hogy ő többet keresett, jog szerint fele-fele.
18. pteri (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 14. 18:50
Az osztozàst majd a bírósàg eldönti. Addig is elmehetsz albérletbe. Amit Napsugàr ír, az nagyon igaz. Életed végéig egy rossz kapcsolatban, boldogtalanul? Ezt szeretnéd?
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Birebora)
2023. aug. 14. 18:44

Ő nem adná el!

Mindig azt vágja a fejemhez, hogy ez csak az ő háza. Pedig 50-50.

Igaz, jobb munkahelyei voltak, többet tudott beletenni. Ezért nem is kérném el a felét, vagyis nem tartanék rá igényt.

16. birebora (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 14. 18:42
Akkor nosza. Adjátok el a tulajdont amiben fele-fele részetek van és kezdj új életet. Gyerek nincs, csak magadról kell gondoskodni. Ha már tényleg nem lehet helyrehozni, lépj.
15. Napsugár8 (válaszként erre: 11. - K-né Zsóka)
2023. aug. 14. 18:41

Az biztos, hogy elhagyni a megszokott helyet, és váltani, nem könnyű. Akkor a sógorom nekem is azt mondta: jól gondoljam meg, mert szerinte jobb egy rosszal, mint egyedül.

Azt gondolom, mindenki maga érzi, hogy van-e még remény arra, hogy a helyzet normalizálódjon, vagy már minden lehetőséget megpróbáltak a felek, hogy már nincs több ebben a kapcsolatban. Úgy döntöttem, inkább leszek egyedül, mint ottmaradni. Belegondoltam, hogy életem végéig, öreg koromig abban a környezetben, abban a kapcsolatban nem akarok élni.

Át kell gondolni, és dönteni.

2023. aug. 14. 18:39
35. Igen, van
2023. aug. 14. 18:38
Hány éves vagy? Munkád van?
2023. aug. 14. 18:35

Közös házban lakunk. 50-50%

A megbeszélés része biztosan nem menne.

Nincs gyerkőc.

11. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 14. 17:48
Közös lakás volt a férjemmel, de mikor már minden túl sok lett, léptem. Érdeklődtem, kilincseltem és szerencsém lett. Egy idős néninél lakhattam másfél évig, nem fizettem, cserébe viszont a cselédje voltam. Utána aztán már alakult a sorsom. Ha nehéz is, de úgy érzed rossz kapcsolatban élsz, akkor lépj. Lehet, hogy a pároddal is megtudod beszélni, mert neki sem jó ez, ami van.
2023. aug. 14. 17:12

Bocs az eliràsokért sokat vezettem hulla vagyok..de ezért is válveregetés, második hosszabb utam igy egyedül..

A parkolàssal vagyok bajba a szàllàsokon a legszűkebb sarkokat fogom ki fal meg oszlop közt nagy autoval :( ebbe még béna vagyok..de majd alakul..


Vàlàskor elég életképtelen voltam nem gondoltam volna vha eljutok oda ahol most vagyok .. még bankàrtyàm sem volt -most meg minden autoszervizeket lakàsfelujjitàs ügyintézések stb. egyedül intézek

2023. aug. 14. 17:08

Én!egyedül két gyerekkel..nehéz volt az eleje amig kicsik voltak.sokat dolgozok szorgalmas vagyok mhelyem mellett privàt takaritok (ami szerencsém hogy külföldön)-gyerekek nélkül egy percig se gondolkodtam volna szoval hajrà neked!!

Nekem sok döntésben kell fogyelnem alkalmazkodnom a mhelyen nem ugràlhatok hisz két gyerekért vagyok felelős!-mindenük megvan 🙏 most épp nyaralunk 🙏 hàlàs vagyok az életnek a kitartàsomnak annak hogy nem adtam fel..mivel sokat melozok nincs kapcsolatom sem eleve halàlra lenne itélve voltak probàlkozàsaim de nem ingàzok a gyerekek meg baràt közt nekem meg kicsi a lakàs hogy nàlam éljen vki .. de màr tökéletes igy is.. nem bàntam meg az akkori döntésem -bàr lehet sose metek lépni ha akkor nem leszek plàtoi szerelmes..de ràjöttem inkàbb egyedül mint társas magànyban..tartjuk a kapcsolatot -(az elején nem igy volt 😬)de nem csinàlnál vissza..

8. tumbo2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 14. 17:02
igen.de 40 éve még más volt a helyzet.és nem palotában lakom,egy szoba-konyhában.igaz a húgom adott kölcsön,én meg törlesztettem.de voltam borzasztó helyzetben is,mikor a gyerek gyógyszerére is kölcsön kellett kérni.
7. vigyefene (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
2023. aug. 14. 16:58
Én pedig úgy építettem új házat, (hazát), h új telket vettem.
6. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 14. 16:53
Elmentem albérletbe. És a napi munkám mellé hét végére vállaltam kapálást, takarítást, mikor mi adódott...mert: nem tudsz egy új házat felépíteni addig, míg a régit le nem bontod! Helyet kell csinálni az újnak! Döntened neked kell.
5. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 14. 14:41

Van közös gyereketek? Kinek a lakásában éltek?

Ha nincs közös gyerek, akkor lépnék.

2023. aug. 14. 14:25

Sok minden kerdeses.


Ha gyerek nincs es rossz a parkapcsolat; akkor nem maradnék, hanem mennék alberletbe is akár.


Most kinek a lakasaban elsz? Van benne reszed; amibol penzhez juthatsz?


Mennyi a havi kiadasod es a jovedelmed?

3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 14. 13:23

Ez így nagyon sovány leírás. A párkapcsolat lehet sokféle.

Azt sem írod, hogy jelenleg hol élsz/laksz.

Milyen szakmád, hivatásod van, amiből jövedelemhez juthatsz?

Van-e megtakarításod az önrészre?

És főleg... van-e kiskorú gyermeketek?

2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 14. 13:14

Nem voltam így.

Sajnálom a helyzeted.


Viszont az hogy egyedül menni fog e anyagilag ,,azt nem a bátorság dönti el,,hisz lehet hogy tényleg nem bírnád anyagilag.Lehet hogy jobb munkahely kell,,vagy valami kiegészítés. Nem tudhatjuk. Látatlanban olyan könnyű lenne rávágni hogy menj,,de nem lenne jó ötlet elkapkodni.

Tervezz ,tudakozódj,,, hacsak nem akkora terhed ami miatt sürgősen kell.

Keress ,nézegess,,aztán osszál-szorozzál.

2023. aug. 14. 13:01

Hosszú ideje élek párkapcsolatban. Vagyis már jó ideje csak egymás mellett.

Sokszor gondolkozom azon hogy lépnem kellene, de félek, hogy egyedül nem tudom fenntartani magam.

Lakást kellene vennem, de a hitelek hatalmasak.

Van köztetek aki erős, bátor és már hozott meg ilyen döntést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook