Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egy számvitel házi feladatban kérnék segítséget? fórum

Egy számvitel házi feladatban kérnék segítséget? (tudásbázis kérdés)


15. Channa* (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 19. 09:48

Igen, a levegő ingyen van, de a munkáért fizetni szokás.


Én nagyon szívesen megoldom a feladatokat helyetted, de előtt utald el a béremet.


Ha jól becsülöm meg, kb. 2 órámat elvenné a feladat megoldás, így 20 ezer Ft az ára.


Szerintem eddig is neked oldottunk meg több feladatodat.


Nem értem, hogy miért vagy képtelen tanulni és megdolgozni valamiért. Mi lesz a vizsgán? Oda is menjen el helyetted valaki?


Nálam nem mentség, hogy valaki a suli mellett dolgozik, stb.

Ha nem érdekel az egész, ahogy írták, akkor miért nem hagyod abba és bámulod helyette a TV-t?

14. Napsugár8 (válaszként erre: 12. - Levarosbukta)
2021. nov. 18. 17:06
Én is belenéztem, viszont mivel már 11 év óta nyugdíjban vagyok, azóta már az Sztv. is változhatott, no meg 43 évig ezt csináltam, elég volt... nem akarom magam sem lejáratni, sem kifárasztani. Attól, ha mi dolgozunk vele, és megcsináljuk, ő még nem fogja tudni. A sikerért meg kell dolgozni mindenkinek.
2021. nov. 18. 16:58
12. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 18. 16:57
Hú bakker! Őszinte részvétem! Belenéztem a feladatba,nem csodálom ha segítséget kérsz. Sajnos én már régen vizsgáztam mérlegképesen és lövésem sincs a feladathoz.
2021. nov. 18. 16:55

8. Fórumnyitó (anonim)ma 15:33


"A segítségnyújtás ingyen van mint a levegő de az ilyen kommentelőktől még azt is sajnálom."


Akkor ki is írta, hogy a levegőt is sajnálja? Cseppet ellentmondásos vagy.

Neked is jó egészséget!

Akármilyen a háttér, tudni kell a feladatot. A munkahelyeden sem adhatod oda másnak, hogy bocs, azon az órán éppen nem voltam ott, Hoxa népe írta a feladatot meg.Tudom miről beszélek.

Keress a neten megoldó feladatokat és gyakorolj.

Hirtelen ezt találtam, tudom ez pont nem neked való, de hátha segít a gyakorlásban.

merlegkepestanoncok.hu/szamvitel/peldak/

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Enissa)
2021. nov. 18. 16:46
Látod, leírtad magad, hogy milyen vagy én így soha senkinek semmilyen körülmények között nem írnák, főleg ismeretlenül és nem tudod mi a háttér. Én jó egészséget, kívánok neked és minden jót!
9. Napsugár8 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 18. 15:37
A segítségnyújtás azt jelenti, hogy valaki teszi a dolgát, csinálja a feladat nagyját, és a másik be-segít, vagyis valamelyik részét, egy részletet, egy minimális hányadát megcsinálja a másiknak. És nem azt, hogy majd az egészet helyette!!!
2021. nov. 18. 15:33
Képzeld nem az vagyok, akit írtál ez az oldal elvileg azért létezik, hogy segítsünk egymásnak! A segítségnyújtás ingyen van mint a levegő de az ilyen kommentelőktől még azt is sajnálom. Kicsikét magadba kellene nézni….
7. papája (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 18. 15:32

Küldöm az energiát, te meg könyveld a feladatot,

hogy elkészüljön határidőre.

2021. nov. 18. 15:26
Ha ennyire nem érdekel ez az egész suli, meg hogy megtanulj valamit, akkor minek csinálod? Az élet rövid, hagyd ott a francba, és keress valami mást, ami érdekel.
5. andi6020 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 18. 15:12

Hajrá!

Drukkolunk.


Konkrét kérdésed van?

2021. nov. 18. 15:09
Igen, ebben a feladatban kérnék segítséget, könyvelni kell ez egy feladat.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 18. 15:07
Nem tudom. Abban kérnél? Vagy nem kérnél? Vagy nem abban?
2021. nov. 18. 15:01
Mi a kérdés? Vagy valaki csinálja meg helyetted az egészet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook