Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy orvosról, akinek sokat köszönhetünk... fórum

Egy orvosról, akinek sokat köszönhetünk... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy orvosról, akinek sokat köszönhetünk...

12. Lonna4
2016. dec. 23. 22:45
Dr Kofi – nőgyógyász, radiológus, Győr. Anyu élete amit köszönhetek neki. Az emberséges bánásmódot szakmai munkán túli emberseget.
2010. dec. 6. 22:45

Jó, hogy megírtad ezt a cikket!

Eszterről én is csak a legjobbakat tudom mondani.

Hatalmas élmény volt a kisfiam születése! : )

Nem bántam meg, hogy őt választottam!

2010. szept. 27. 11:47

Szia! Gratulálok a babához!

Én is Eszternél szültem. :) Akkor még az ÁEK-ba dolgozott,nem volt fogadott orvosom, és Ő volt aznap az ügyeletes. Nekem is csak jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Ő volt ott a legemberségesebb orvos. Hozzám is bejött szülés után meglátogatni. És Ő volt az egyetlen aki észrevette, hogy nagyon ki vagyok borulva. Pedig neki is ugyanúgy mosolyogtam mint mindenkinek,valahogy a mosoly mögé látott. Jobban figyel az emberekre mint a többi orvos.

2010. júl. 31. 06:48

Gratulálok a gyönyörű kisfiadhoz!

Jó egészséget kívánok nektek.

2010. júl. 30. 22:11
Hali! Hát igen, a BMC! Mi is oda jártunk, nekem Dr. Zeke József volt az orvosom, de nem lehet egy szavam sem egyik orvosra sem. Ritka a mai világban az ilyen bánásmód, holott ennek kellene a természetesnek lenni. Gratulálok a kicsihez!
2010. júl. 30. 21:05
Én is már a képről tudtam :-)))).
2010. júl. 30. 21:04
Örülök a sikereteknek és a boldogságotoknak! Gyönyörű a kisifad!!
2010. júl. 30. 17:35
Jó volt olvasni ezt a cikket! Nekem több dokival kapcsolatban is rossz tapasztalatom van, 3 babám elvesztéséhez 1-1 nem túl felelősségteljes orvos neve is kapcsolódik. Nem rájuk fogom a történteket, csak részük volt benne, és talán mésképp is alakulhatott volna,ha egy ilyen lelkiismeretes, emberséges dokim van. Megjegyeztem a doktórnő nevét, és ha aktuális lesz, talán fel is keresem majd őt. Köszönöm hogy megírtad a cikket. Nagyon szép kicsi fiad van, gratulálok hozzá, és sok boldogságot kívánok Nektek!
2010. júl. 30. 17:23

Már a képről tudtam, ki lesz a cikk írója:)

Viktor tényleg egy csoda!

2010. júl. 30. 17:15
En is ismerem ot, nekem is szimpatikus orvos volt.
2. Porc
2010. júl. 30. 16:19

Nagyon szép kisfiú!

Hát igen, elsőre, másodikra, és folyamatosan is, elég nyomasztó tud lenni a felelősség, hogy az ember most már anyuka, akire minden körülmények között számíthat (és számít is) a babája... Ehhez fel kell nőni. Itt az ideje, hajrá! :)

2010. júl. 30. 16:08
Nem a szülésem történetét osztom meg Veletek, hanem egy orvosról írok most, akinek nagyon sokat köszönhetünk.

Ugrás a teljes írásra: Egy orvosról, akinek sokat köszönhetünk...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook