Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy nőnek mindent bírni kell? fórum

Egy nőnek mindent bírni kell? (beszélgetős fórum)


23. ina87
2016. júl. 28. 18:51
igen ki
22. Ági0830 (válaszként erre: 21. - Messzi idegen)
2016. máj. 5. 22:40

Már 9 éves az a gyermek...

De hogy mi lehet velük azóta, valószínűleg rejtély marad.

21. messzi idegen (válaszként erre: 1. - Vicky anyu)
2016. máj. 5. 22:36

Kezdésnek mondjuk nem egy gyereknek kellett volna gyereket szülni,már ne haragudj,de mindegy.

Mit tehetsz?

Leülsz vele elbeszélgetni,más nincs.

Szuper vagy,amit csinálsz,kibírsz :)

Ha nem változtatott,változtattok, rá fog menni az egészséged... Cselekedj!

Tudatosítsd a a barátodban,van egy gyereke.

Lehet még fel sem fogta...

2016. máj. 5. 22:14
nem
19. o.andi
2016. máj. 5. 22:02
ki bizony
18. carpe (válaszként erre: 1. - Vicky anyu)
2009. júl. 28. 09:23

cseréljetek szituációt...


ird le h te mennyi mindent csinálsz egy átlag napon..és héten...

és irja le ő is...

majd vessétek össze..

..majd jöhet a kérdés h meddig szeretne veled élni....???

(mert ha igy marad elöbb utobb a szervezet jelez...betegségek, idegi kimerülstég formájában)...

szóval a kérdés az h szeret -e annyira hogy átvállaljon dolgokat..és ne csak az Xboxon(vagy egyéb hobbin) csüngjön...


ha nem hajlandó változtatni...akkor a sjaát érdekedben vmit lépned kell.

ráadásul...az a legmarcangolóbb érzés..hogy van is melletted vki és nincs is...

ez az állapot még annál is rosszabb mintha senki sincs.!!!

ez lelkileg megőli az embert!!


a megoldást próbáljátok megtalálni ketten..ha nem megy sztem válj el...


egy teherrel kevesebb....:))


hidd el saját tapasztalat is van bőven!!

17. o.andi
2009. júl. 25. 23:51
hát igen sajnos...igy van ez!
2009. júl. 25. 23:22
bocs tisztelet a kivételnek
2009. júl. 25. 23:20

angi 26 évesen komolytalanok??? Szerintem ezt így nem kéne általánosítani,mert nem minden esetben így van....Gondolj bele régen 18-20évesen szültek és a férfiak és felnőtt emberek voltak,komolyan gondolkodtak és ellátták a családot,ha mástnem a mindennapi kenyérrel. Ismerek 20éves apukát,aki remek apa....

Tehát itt nem a kor a gond, hanem az elkényeztetett vagy túl elkényelmesedett férj,akivel tenni kell valamit,mielőtt szegény Vicky belerokkan fizikaliag és lelkileg....

2009. júl. 25. 20:47

Szerintem irányításra vár:)

Mond neki, hogy mit csináljon és hogyan:)

Gondolom azért dolgozni csak eljár.....

Ha mindketten dolgoztok, akkor a házimunkát meg kellene osztani, főleg, hogy Te ilyen sokat dolgozol, bár ha szakács, akkor biztos ő is. És szegény azt a legalább 12 órát forróságban, gőzben végzi és ráadásul ez egy kemény fizikai erőnlétet kívánó munka.

Ha szokott vásárolni és ő is főz, akkor az már jó, esetleg még gyerekezhetne időnként.

A lényeg, hogy fokozatosan emelgesd az adagot a besegítésbe.

2009. júl. 25. 19:58
:)
2009. júl. 25. 19:58
ha veled egyidős akkor nem is csoda hogy ilyen én nem is várnék többet tőle,komolytalanok ilyen korban a fiuk,nem szültem volnaneki
11. a1baa7edcc (válaszként erre: 7. - Vicky anyu)
2009. júl. 25. 19:25
Pff, komoly pasas. :S
10. e87e4cce43 (válaszként erre: 7. - Vicky anyu)
2009. júl. 25. 19:15
Nem tudom miért panaszkodsz? Ez bőven több, mint amiben nekem 27 év házasság után részem volt:)
9. 00346cf747 (válaszként erre: 1. - Vicky anyu)
2009. júl. 25. 19:04
Mindig ilyen volt? Édesanyjától kérdezd meg :)
2009. júl. 25. 19:02
akkor már itt lenne az ideje,hogy felnőjön!ahhoz elég felnőtt,hogy gyereket csináljon,de ahhoz nem eléggé,hogy segítsen a háztartásban?elég szomorú,de sajnos nem egyedi.az én volt párom is ilyen volt.az sem csinált soha semmit otthon:( de a gyerek megszületése óta azért kicsit változott.kénytelen ellátni a gyereket ha ott van nála :) és mivel a gyerekét imádja így legalább megcsinálja!
2009. júl. 25. 17:52
Köszönöm a sok tanácsot! 11 éve élünk együtt, sajnos nem hiszem, hogy valaha, bármi is változna. A bevásárlás és a főzés nagyon megy neki (szakács)ezzel nincs is gond, de ha megkérem valamire, direkt úgy "csinálja" meg, hogy máskor inkább ne is szóljak neki.Tényleg olyan , mint egy lázadozó kamasz.Még duzzogni is szokott :)
2009. júl. 25. 17:38

Nem! Egy nőnek nem kell mindent bírni, de csak akkor,ha sikerül a párját idejekorán megnevelni!!!

Ha ezt nem bírod elérni, akkor mindig is Te leszel a "kiszolgáló személyzet", kb a addig, amíg a kapcsolatotok tart.

Egyébként ehhez is hozzá lehet szokni, és 1-2 évtized után már olyan, mintha "természetes " lenne.

Na, közöld gyorsan a "nagyfiaddal", hogy mostantól más szelek fújnak!!!!

2009. júl. 25. 17:04
a 2. hozzászólás mintha az én ujjaimból szólt volna...egyetértek maximálisan. kérd meg dolgokra úgy, hogy ne tűnjün feladatnak. Ha más nem vigye el a gyereket sétálni...és közben hozhat kenyeret, ha úgyis arra jár...
2009. júl. 25. 17:03
Beszéljétek meg és osszátok fel magatok között a házimunkát, másképp nem fog menni. Ha szeret nem viszakozik, hanem segít.
3. Rozália (válaszként erre: 1. - Vicky anyu)
2009. júl. 25. 17:00
Beszélgessél el a pároddal és magyarázzad el neki, hogy neki is családja van, nem engedheti meg magának, hogy úgy viselkedjen.
2009. júl. 25. 16:59

Valószínü,hogy a párod olyan ember aki utasításra vár:)

Mond meg neki,hogy mit csináljon.Egyértelműen:)

Muszáj!Ezt hosszútávon nem bírod!

2009. júl. 25. 16:55

Sziasztok! Gondolom nem vagyok egyedül a problémámmal.

Van egy 27 hónapos kis fiam, levelezőtagozaton főiskolára járok, egy kávézóban dolgozom napi 16-19 órát, most költöztünk nagyobb lakásba, tart a felújítás és párom olyan, mint egy nagy gyerek. Semmit nem lehet rábízni, mindenét elhagyja, és X-Box függő, és meg sem mozdít otthon semmit (ennek ellenére nagyon imádom). Édesanyám már rég nem él, segítségem igazából nincs.

Néha teljesen kibukok, és úgy érzem annyi erőm sincs, hogy felkeljek az ágyból. De családom van, nem engedhetem meg magamnak, hogy fáradt vagy beteg legyek!

Mit lehet ilyenkor tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook