Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy könyv, ami a lelkemet felkavarta..... fórum

Egy könyv, ami a lelkemet felkavarta..... (beszélgetős fórum)


1 2
7. 021a029148 (válaszként erre: 2. - SF)
2010. márc. 24. 12:38
Az Alkonyatnál én is éreztem valamit, de például az Újholdnál már semmi ilyesmi nem történt.
2010. márc. 24. 12:26

Majd újra lesz nyár... (Meg Rosoff)


Tegnap olvastam el...

Ismeri valaki?

2010. márc. 24. 12:24

Sok ilyen könyv van...sokat kell olvasni.

Csak kettő: Angyal a lépcsőn, és Mentsétek meg a feketerigót.

4. 021a029148 (válaszként erre: 1. - Mircike68)
2010. márc. 24. 12:21

Igen! Nálam ezt a katarzisélményt váltotta ki A Mester és Margarita című könyv.

És tényleg azok a legjobb könyvek, amelyek képesek kiváltani ilyen érzést, illetve továbbgondolkodásra készteti az embert, ha meg egyenesen a világképe képes jó irányba fordulni a hatására, az az igazi. :)

2010. márc. 24. 12:20

Szia! Olvastad már Paulo Coelho-tól az Alkimistát?

Na ez egy ilyen könyv, utána másképp látod a világot. Érdemes elolvasni, és nem is hosszú.

2. SF
2010. márc. 24. 12:17
Én az Alkonyattal voltam így. De csak egy napig tartott a hatása.
2010. márc. 24. 12:14

Véletlenül a kezembenyomott egy könyvet a lányom. Sokat kellett várakoznom és vinni akartam olvasnivalót. Azt mondta, hogy ezt olvassam el, kaváncsi mit szólok majd hozzá. Első látásra nagyon vastag, gondoltam minek cipelem, erre a két órára ezt a vastag könyvet....de elvittem. Hát....belekezdtem és nem tudtam letenni, pedig én nem vagyok nagy könyvolvasó. 420 oldal apróbetűvel. Hát még a konyhába is vittem magammal, a kádba is. A címe: Aisha, a Próféta szerelme Teljesen felkavart, a lelkem össze van zavarodva. Hogyan tud így beleavatkozni az ember életébe egy könyv tartalma. Más szemmel nézem a világot, a világunkat. Érdemes elolvasni csak ajánlani tudom. Írója: Sherry Jones.....

Előfordult már valakivel hasonló helyzet egy könyv kapcsán?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook