Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy hasmenés után, ami kiszáradáshoz is vezetett, mennyi idöre van szükség, hogy normalizálódjon a széklet? Van valakinek tapasztalata? fórum

Egy hasmenés után, ami kiszáradáshoz is vezetett, mennyi idöre van szükség, hogy normalizálódjon a széklet? Van valakinek tapasztalata? (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 13. 11:03

Nagyon régi módszer, az Édesanyámtól tanultam.

Pirított gríz.

2-3 ek darát olajon(az olíva igen csak egészséges)

világos barnára megpirítunk, majd felengedjük vízzel,kevés cukor, vagy édesítő kell hozzá, és sűrűre főzzük.kitölti a beleket és hasfogó.

nagyon szeretteék a gyerekeim. Én mai napig elkészítem magamnak,kakós cukorral a tetején.

2009. nov. 27. 18:03
Sós kruplit kell enni vagy sárgarépát és az meggfogja a hasat
5. pampers (válaszként erre: 3. - Bebekriszti)
2009. jún. 2. 15:20
Most is szedjük még a LINEX kapszulát felet reggel,felet este,gondolom,ez olyasmi mint a normaflor.
4. pampers (válaszként erre: 3. - Bebekriszti)
2009. jún. 2. 15:19
Nem derült ki,de 10 injekcio után javult a helyzet(Szerbiában mások a gyogyszer nevek igy nem tudom érdemes e mondanom mit kapott?: GENTAMICIN injekciot).
3. bebekriszti (válaszként erre: 2. - Pampers)
2009. jún. 2. 15:14
Milyen vírusa volt? Az enyémnek hónapok óta tartó hasmenése van,néha a lába szárán folyik és nem tudni mitől...Az összes ÁNTSZ leletünk negatív,most a gasztroenterológián vizsgálják...Normaflort és ProGastró-t adok neki.
2009. jún. 2. 15:08
8 honapos volt a kislányom amikor elkapta egy ronda virus.Azota eltelt másfél honap,de még most sem mondhato szilárd állagunak a széklete.Meddig tarthat a regenerálodás?
2009. jún. 2. 15:05
Egy csunya hasmenés után, ami kiszáradáshoz is vezetett, mennyi idöre van szükség, hogy normalizálodjon a széklet?Ven e valakinek tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook