Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy fiatal felnőtt ember, aki történetesen nő, hogy teheti... fórum

Egy fiatal felnőtt ember, aki történetesen nő, hogy teheti... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
58. Ghost👻 (válaszként erre: 57. - Tien)
2023. okt. 6. 13:14

Menjen az ilyen a picsába!

Azt hiszi,mert vèn Neki több joga van....

Na,az ilyeneket ordìtom le a boltban is.

57. tien (válaszként erre: 54. - Ghost👻)
2023. okt. 6. 13:08

Mert zavarta ,hogy a kerítésen belüli kutyusok ugatják az enyémet.

Sőt még azt is mondta ,hogy biztos itt ,,sz@ratom"a kicsit.


Soha nem tettünk ilyet!

56. 289ed6915f (válaszként erre: 51. - Smaragdzöld 🐉)
2023. okt. 6. 13:00
Ebbe most nem kellene engem belekeverni. Kezdjük ott, hogy én valami miatt csak névvel írhatok ki fórumot, ezért sem lehetek én a Fórumindító. A jogos kritikákat elfogadom, de azt nem, ha azért is rágalmaznak, amit nem követtem el. Úgy látom egyébként, hogy nem én vagyok ezen az oldalon az egyetlen kamus troll. Kedves Smaragd biztos belemagyarázná, hogy ezt a fórumot is én írtam ki, vagy az orvososat.. Nem! Úgyhogy elég volt a gyanúsítgatásból.
55. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 53. - Tien)
2023. okt. 6. 12:42

Jó vicc! Az utca közterület. Üvöltsön, mint a fába szorult féreg! Nincs olyan, hogy nem teheted be a kutyáddal a lábadat az utcába, ahol lakik a szipirtyó. Nem az ő utcája.


Ez olyan, mint az én topicomba nem írhatsz, csak olyat, ami simogatja a szép lelkemet.

54. Ghost👻 (válaszként erre: 53. - Tien)
2023. okt. 6. 12:39

Mi az hogy az övè???

Milyen jogon akadályoz?

Óránkènt mennèk el szabadidőmben a háza előtt!

53. tien (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 6. 12:37

Én nem ,de a férjem igen!

Az nem becsületsértés ,hogy koholt vádak alapján nem tehetjük be a lábunkat az ő "utcájába"?

Üvöltött mint a fába szorult féreg ,mert sétáltunk (hámmal ,rendesen)a kiskutyámmal?

52. l.luiselotte (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 6. 12:33

Bele kell törődni hogy egy tahó, bunkó és nagyívben elkerülni.

De szerintem teljesen mindegy hogy fiatalt vagy időset sért meg, NEM ILLIK igy beszélni.


Mondjuk én magamtól soha nem támadok, nem vagyok trágár beszédű, de aki megbánt vagy cs.tagomat bántja, nem teszi ki a kirakatba, amit tőlem kap, és remélhjetőleg egy életre elkerül.

.

Egyébként újabban nagyon sok a csúnya beszédű nő, még több, mint ffi.

2023. okt. 6. 12:32

Azért igazán kíváncsi vagyok arra a lezárásra.

Volt itt már olyan többször regisztrált egyén, és többszörös vallomást tevő is, aki azt ígérte, hogy végleg távozik innen, a Hoxáról, mert őt, szegényt senki nem érti meg. Aztán mégis itt van, írogat, provokál, közben meg játssza a meg nem értett embert.

Ő is ilyeneket szokott mondani, hogy érzéketlen, buta, meg hasonlók.


Tudod mit? Drukkolok neked, hogy legyen meg a minimum 700 hozzászólás. Azt tapasztaltam, ha egy fórummá vált vallomás jól pörög, addig nem nyit valaki egy újabbat.

Szóval hajrá!


Gondolkozz még valami ütős válaszon, ami túlmutat a pikírt szón.

2023. okt. 6. 12:25
Ez a világ r*hadtul más mint a régi. Régen előre köszöntek az emberek egymásnak. Most meg lehajtott fejjel mennek el egymás mellett. Egy haldokló ember mellett az utcán. Szimplán lekrvázzák azt aki nincs velük egy véleményen. Meg elküldik a halál f*szára. Az iskolás gyerekek homokot meg követ dugnak a masik gyerek száján le, aztan egy ejjbejnyével hazaküldik őket. Krvára megváltozott ez a világ. De sajna nem az előnyére.
49. Amaunet (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 6. 12:22
Nem az egész világ. Nem kell az egész világnak hátat fordítani, mert találkoztál egy, a számodra elfogadhatatlan viselkedéssel.
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Amaunet)
2023. okt. 6. 12:18
Nem akarok 700 hsz-t. :) En mar lezártam magamban ezt az egészet. Elkönyvelem annak hogy ilyen érzéketlen meg buta ez a világ, aztan ennyi. Változtatni rajta úgyse tudok. Akkor meg minek gyötrődjek rajta?
47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - Tien)
2023. okt. 6. 12:16
De te a szemébe is mered mondani? Vagy csak a háta mögött? :D Mert ha igen, lehet én vagyok lemaradva 20 évet. Legalabb. Mikor lett ez normalis hogy lekrvázzuk azt akire haragszunk? A becsületsértés fogalmát ez egyébként nem meríti ki?
46. tien (válaszként erre: 45. - Ghost👻)
2023. okt. 6. 12:14
Ja ,egy sün családot.
45. Ghost👻 (válaszként erre: 44. - Tien)
2023. okt. 6. 12:13
Szarjon sünt!
44. tien (válaszként erre: 41. - Ghost👻)
2023. okt. 6. 12:11

Nem vagy egyedül.

(ártatlanul ,,kitiltott"az utcájáról a kiskutyámmal a vén q.vája)

43. Amaunet (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 6. 12:08

Könyörgöm, írd már le normálisan a szituációt, a történéseket és ne csepegtesd az információt!

Igenis fontos a történetedben az, hogy ki sértett meg kit és ha már elhangzott, akkor mi volt az előzmény.

Prólsz elvonatkoztatni a a történettől, de mégis visszatérsz, hivatkozol rá, a fórumozók meg találgatnak.

42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Channa*)
2023. okt. 6. 12:02
Nem írom le. Fölösleges. Egyszerűen csak kiakartam írni magamból, mert r*hadtul idegesített a dolog, de már bánom. Nem is igazan arra szamítottam hogy majd megerősít valaki, abban hogy tényleg az idősebbet tisztelni kell. Csak bántott a dolog. Ennyi. Egyebkent mar nalam is bepróbalkozott az ember. Ahogy ideköltöztek a szomszédba. Mondta a tesója hogy ne hagyjuk, mert néha kibújjik belőle az állat. Igaza volt.
41. Ghost👻 (válaszként erre: 39. - Channa*)
2023. okt. 6. 11:59
Nekem szokásom! 🤣
40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Ghost👻)
2023. okt. 6. 11:58
Nem, hanem az ilyrn témába nem vágó, de Helló, én is itt vagyok típusú hsz-ek miatt. Buta az ember. Vagy csak ott is meg kell nyilvánulnia ahol semmi affinitása nincs? Okoskodó emberek mindenhol. Halálom. A legrosszabb embertípus. Amikor a sajat butasagat egy pikírt megjegyzéssel akarja elfedni.
39. Channa* (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 6. 11:55

Nem írnád le a történetet? Mert így senki nem tud olyat írni, ami megfelelő.

Van az az idős ember, akire én is ilyeneket mondok, pedig nem szokásom...

38. Ghost👻 (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 6. 11:54
Mert nem bólogatunk? 🤣🤣🤣🤣
2023. okt. 6. 11:41
Mennyi bugyuta ember él ezen a földön. Még 100 év oszt kihalunk. De nem is baj. Legalább lesz tere az állatoknak továbbélni.
2023. okt. 6. 11:40
Ez nagyon kellett ide. Témába vág. De legalabb a 700-ból már 1-el beljebb vagyunk. ";)
2023. okt. 6. 11:32

Hú, de izgi!

Majd csak kikerekedik ez a vallomás is, úgy a 700. hozzászólás után.

Hajrá! Hadd menjen!

2023. okt. 6. 11:29
Amerikában tette volna ugyanezt már puskagolyóval a hátsójában ment volna haza. Mert ott nem ilyen vendégszeretőek az emberek. Pláne azzal szemben aki hívatlanul jön.
33. New(l) (válaszként erre: 31. - Ghost👻)
2023. okt. 6. 11:26

Erre szoktam mondani, hogy a közmegítélés szereti a "hangosabbat" elítélni, pedig mindannyian tudjuk, hogy bőven vannak a hátulról g*ciző emberek, akik szépen csöndben úgy fel tudják csűrni a másik agyát, hogy az kikeljen magából. Aztán meg lehet cöcögni, és mutogatni, hogy meccsoda bunkó, hát hogy beszél.

És nem, nem azt mondom, hogy ebben az esetben is erről van szó, de ennyi információ alapján ítélkezni nem szerencsés.

32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Channa*)
2023. okt. 6. 11:25
Nem ott mondta, de akár ott is mondhatta volna, ha ilyen ideggyenge. Nem vonok le semmi következtetést. Krvára nem érdekelnek egyebkent az emberek, csak azt ne bántsák már aki fontos neked. Meg aki nem szolgált rá. Pláne a saját portádon. Nem hívtuk meg. Magától talált be.
31. Ghost👻 (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 6. 10:16

Azèrt az sem mindegy mièrt jött ki a bèketűrèsèből ès mennyit nyelt előtte!

Egy pillanatból viszont ne vonja le következtetéseket,főleg ne mondd,hogy ne szüljön.

30. Channa* (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 6. 10:12

Ja, hogy ez egy eü-s dolgozó és egy kórházban történt?


Ugye, hogy mennyire fontos ez az információ!?


Még mindig ne azért csúnya a történet, mert egy fiatalabb mondta egy idősebbnek, hanem ebben az esetben azért nagyon csúnya, mert egy olyan mondta, aki hivatásként választotta a munkáját és beteggel nem lehet így beszélnie.

29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Bichi)
2023. okt. 6. 09:49

Mérgezett egér szindrómás lehetsz akkor te is :D Nem hallgatóztam, az ágyat nyomtam. Majd meghalltam előző éjszaka.

Idősekkel ilyen ember akkor se dolgozzon. De szerintem gyereket se szüljön, ha ilyen könnyen kijön a béketűrésből.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook