Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy Angyalnak fórum

Egy Angyalnak (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy Angyalnak

1 2 3 4 5 6
2013. jún. 19. 09:50

Sziasztok


koszonom mindenkinek. Meglepett, hogy meg is jelent ilyen hamar.


Hetfon volt 2 honapja, hogy elment, es egy hete bucsuztattuk.


Nagyon nehez nelkule, de mar tudjuk a celjat, es oriasi harcba kezdtunk az otthoni SMA-s betegekert. Nekunk ez a gyasz legjobb feldolgozasa azt hiszem :(

2013. jún. 19. 09:45

Nem szoktam sírni, szinte semmin. De ezt megkönnyeztem. Szegény pici lány!


Ahogy Katinkaboszi is írta, jobb így mindenkinek!


Kitartás nektek! :)

2013. jún. 19. 09:44

Nem is tudok mit írni, csak a szememet törölgetem :-((( hogy a kollégáim ne vegyenek észre semmit.

Erre nem lehet szavakat találni!!!

Nagyon-nagyon sok lelki erőt, egészséget kívánok Nektek, és biztosan furcsa még most ilyet mondani, de kívánom, hogy legyetek nagyon-nagyon boldogok a Kislányotokkal!!!

2013. jún. 19. 09:27

Édes Istenem.. a szívem fáj... :'((

Őszinte részvétem!!

Sok erőt kívánok Nektek!!


Lánykátoknak és Nektek pedig jó egészséget!!


És remélem, hogy nagyon - nagyon sok támogatója lesz az alapítványnak!!!!

2013. jún. 19. 09:23

Fájdalmas történet, de hidd el, jobb így a családnak és a picinek is.


Tudom, még olvasni is szörnyű, amit mondtam, de van a családban egy beteg nagylány.

8 hónapos koráig semmi baja nem volt, azóta, most 23 éves, szörnyű dolgokon ment át a családja.

A gyerek nem tudja ezt, nem érzi, de nem beszél, jár ugyan, de nem hall, nem lát, olyan beteg, sok mindent megtaláltak nála, szegény anyukája dolgozni sem tud, mert senki nem vigyáz rá hosszú ideig.

A család már kész, a gyereknek sincs sok hátra már, mégis viszi magával mindenhova, a család imádja, velünk együtt, szegény anyja olyan vékony, ideje és ereje sincs magával törődni, jó, ott a másik lánya, aki pár évvel az első után született, erős, egészséges, gyönyörű, de a szíve csavarodik bele, ha ránéz a nagyobbra.


Hidd el, ettől csak jobb, ha a picikétek elment.

Ennyi szenvedést nem kívánok senkinek, mert hiába bármi, ez a csodálatosan szép nagylány, már nem gyógyul meg soha.


Részvétem, nyugodjatok meg, lassan megértitek a távozása okát, talán a nagyobb lányodnak, esetleg felnőttként segítségre lesz szüksége, vagy bármi lehet még, de az élet és Isten, mindig tudja, mit miért tesz.


Legyen sok örömötök a lányotokban, jó egészség a családban és béke a szívetekben.

2013. jún. 19. 09:08
Márciusban jelent meg egy cikkem, boldogan és örömmel írtam. Akkor nem gondoltam volna, hogy pár hónappal később cikket írok ismét és ezt már nem a felhőtlen boldogság fogja diktálni.

Ugrás a teljes írásra: Egy Angyalnak
1 2 3 4 5 6

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook