Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tudnátok ajánlani videókat, ahol jó comb, popsiformáló gyakorlatok vannak? fórum

Tudnátok ajánlani videókat, ahol jó comb, popsiformáló gyakorlatok vannak? (tudásbázis kérdés)


17. Csillagszem38 (válaszként erre: 15. - Alexxa)
2022. febr. 8. 12:33

rengeteg féle, fajta edzés van, amiket neked kell megválasztanod az aktuális fizikai állapotodnak, céljaidnak megfelelően. Hiába mondom azt neked pl, ha csináld a crossfitet, ha nincs erő és állóképességed. Ez csak egy példa volt.


Tényleg személyre szabottan kell összeállítani az edzésprogramot, ne itt kérj segítséget, menj szakmai oldalakra.:)

16. Kacsahercegno (válaszként erre: 15. - Alexxa)
2022. febr. 8. 12:03
Igen, ebből a szempontból jobb a terem, mert egy halom gép van amin a térded megterhelése nélkül tudsz megmozgatni különféle izomcsoportokat. De pl. ezek a mindenféle lábemelések is jók lehetnek, esetleg felhúzás.
15. Alexxa
2022. febr. 8. 11:02
Köszi a hozzászólásokat igen én is így gondolom hogy lehet nem mindenkinek ugyanazok jók, nekem pl. a guggolós gyakorlatoknál mindig megfájdul a térdem így azt nem merem csinálni de ezekbe a popsiformáló gyakorlatokba csak ezeket csinálják szinte, kitörések guggolások össze vissza:)) Csak akinek nem jó az miket csináljon akkor:))
14. Kacsahercegno (válaszként erre: 13. - Csillagszem38)
2022. febr. 8. 10:49

😂😂


Amúgy szerintem az benne a rossz, és ez nagyon sok edzésvideóval a bajom tulképp, hogy túl gyors ahhoz, hogy szabályosan tudd követni a gyakorlatokat. Vagyis ha valaki nincs olyan jó formában, esetleg kezdő, az tuti hogy abban a tempóban nem tudja _szabályosan_ követni. Az meg kicsinálhatja az ember térdét, arról nem is beszélve hogy kevésbé hatásos. Ha meg lassabban csinálja akkor rosszul érzi magát, amiért nem követi, pedig sokkal fontosabb a szabályos kivitelezés, akkor is ha a 32 guggolás helyett te annyi idő alatt csak 25-ig jutsz... Szóval igen, az biztos hogy kritikusan kell hozzáállni mindenhez :)

13. Csillagszem38 (válaszként erre: 12. - Csillagszem38)
2022. febr. 8. 10:37

a semminél minden mozgás jobb :DD


Bocsi, beszéltek hozzám :DDDDDDDDDDDDDD

12. Csillagszem38 (válaszként erre: 10. - Kacsahercegno)
2022. febr. 8. 10:36
erre amúgy én is sokat edzettem, míg rá nem jöttem, hogy szar :DDDD mondjuk minden mozgásnál jobb a semmi :)
11. Csillagszem38 (válaszként erre: 10. - Kacsahercegno)
2022. febr. 8. 10:35
igen, a lelkesedését én is szeretem, de ennyi :)
10. Kacsahercegno (válaszként erre: 9. - Csillagszem38)
2022. febr. 8. 10:28
Ja, hát azt én sem mondom hogy ő a legjobb, vagy megáll nála a tudomány, a táplálkozási tanácsaitól pl. kivagyok, meg attól is hogy félórás hasizom edzései vannak ami a legfeleslegesebb dolog. De szerintem az amit linkeltem az egész jól össze van rakva, nem unalmas, egynek jó ha valami videóra akarok edzeni. 🤷‍♀️
9. Csillagszem38 (válaszként erre: 8. - Kacsahercegno)
2022. febr. 8. 10:17
Szakmailag nagyon gyenge. Nem tudom miért hiszik azt emberek, hogy Rubint Rékánál megáll a tudomány. Gondolom amiatt mert a csapból is ő folyik 20 éve.
8. Kacsahercegno (válaszként erre: 7. - Kacsahercegno)
2022. febr. 8. 10:06
Mármint nem VELE, azt tudom, hanem a videóival :D
7. Kacsahercegno (válaszként erre: 5. - Csillagszem38)
2022. febr. 8. 10:06
Mi vele a gond?
6. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Alexxa)
2022. febr. 8. 10:04

Súlyokkal való edzés, spinning és évek munkája sajnos.


Én 9 éve fogytam le 20 kg-ot és edzek azóta is és most mondom azt, hogy talán jó a fenekem, bár az egyik térdemet műtötték és minden izmom lement azon az oldalon, újra kellett építeni nulláról.


Kitartás és edzés heti 3-4szer legalább.

5. Csillagszem38 (válaszként erre: 4. - Kacsahercegno)
2022. febr. 8. 10:03
Rubint Réka nem jó, nem ajánld. :)
4. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Alexxa)
2022. febr. 8. 09:49

Pedig nincsenek titkos gyakorlatok, kitörés, guggolás mindenféle formában előbb utóbb használnia kell... Rubint Réka videói nagyon jók, rengeteg különbözőféle guggolás meg kitörés van bennük, meg mindenféle gyakorlatok fenékre. Ez a kedvencem (annak ellenére, hogy magát Rékát annyira nem kedvelem 🙃): [link]


Biztos nem lehet, hogy a táplálkozásod nem az igazi? Például ha túl keveset eszel, az is probléma lehet, mert akkor a szervezetednek nincs miből izmot építeni.

2022. febr. 8. 09:48

Szia. Nem szedsz kollagènt? :)

Én ezeket a videókat néztem ki, még nem kezdtem el: Góg Anikó

[link]

2022. febr. 8. 09:48
Sétálj intenzíven napi 1-1,5 órát. Garantálom, hogy gyönyörű combjaid lesznek.
2022. febr. 8. 09:34

Üdv Mindenkinek!


Tudnátok ajánlani olyan videókat ahol valóban hasznos comb popsiformáló gyakorlatok vannak? Nekem elég löttyedt a combom meg fenekem és nagyon szeretném formálni izmosítani. Már próbáltam nagyon sokféle tornát hónapokig de semmi eredménye nem volt. nem vagyok kövér csak löttyedt. És valamiért nem akar feszesedni hiába csinálom a tornákat. Csináltam nagyon sokáig a Bíró Ica és Réka tornákat végülis majdnem ugyanolyan gyakorlatok voltak a szokásos guggolás, terpesz és egyik lábbal ki és leereszkedés aztán volt az ugra bugra aerobic is stb de ezek nekem valamiért nem használnak :( nem izmosodik egyáltalán ugyanolyan löttyedt. Volt futógépen az se sokat segített, bringáztam is de semmi. Nem eszem egészségtelenül sőt. Most edzőterembe nem szivesen mennék a vírus miatt bár lehet a gépek máshogy mozgatnának meg nem tudom

Várom a tanácsokat videókat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook