Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Éden Hotel 2 fórum

Éden Hotel 2 (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
1429. LizaL
2012. máj. 21. 10:22
1428. Sunstar
2012. máj. 21. 10:16

[link]


Nem tudja valaki hogyan lehet eltűntetni a reklámképet, hogy lássak is valamit az oldalból???

1427. Mirto (válaszként erre: 1425. - Db8f1ae4d3)
2012. máj. 21. 09:17

Persze másképp látjuk és ez nem is baj ! Igen lehet, hogy nem rosszindulatból beszélte ki Noémi Edinát ANikónak, de az elején is kavart , amit hallott mondta Anikónak, már nem emlékszem mi is volt az a szituáció.

Hát tudod itt én még érdekbarátságot sem látok - egyelőre. AZ előző szériában volt barátság ami ma is megvan még. Ádám akkor jól látta a dologak, és önmagát is feláldozta a barátjáért. Hát nem hiszem, hogy Noémi ezt tette volna, de lehetséges, hogy úgy látta Máté és Edina erősebb, mintha ő most a legvégén áll be Máté mögé, nem biztos, hoyg ez tetszene estlegesen a bejövő játékosoknak v. ki tudja , hogy mi fog dönteni. Én csak azt "nehezményezem" (talán ez a szó sem megfelelő mert ez játék és mi meg beszélgetünk :-) , hogy Edinát olyan dolgokért "vesszőzik" meg bent és kint, amit más is megtett... de ezt már leírtam nem ismétlem magam. Mindegyik játszik úgy ahogy, csak egyiknek nagyobb a szája nem hallgatja meg a másikt (Anikó) a saját kétszínűségét másnak tudja be (Andi !!!! hányszor akarta kitenni ANiókékat, Edinát ???!!) és nekik van nagy szájuk Edinával szemben. Andi jobban járt volna ha befogja ! Csak az volt a játéka, hogy keverte a sz..t!

1426. Sunstar (válaszként erre: 1421. - Db8f1ae4d3)
2012. máj. 21. 09:13

Barátokat nem igen szereztek az tény... Ebben egyet is értek... Ha valakinek lettek érzelmei, arról szerintem nem tehet... Hiába nyilatkozták, h így meg úgy mentek be a műsorba, h ezt meg azt nem teszik, mégis megtörtént...


Edina akkor tudta meg, h Máténak van kinn barátnője, miután szexeltek... Utána már nem volt kufircolás...

1425. db8f1ae4d3 (válaszként erre: 1422. - Mirto)
2012. máj. 21. 08:47

Edina is beszélt Noémiről a háta mögött, ilyen szempontból egyik sem jobb a másiknál.

Szerintem amúgy nem gondolta N., hogy ha bármit elmond Anikónak, akkor így robban, ez látszott rajta, nem látom Noémit a direkt szarkavarós fajtának, inkább meggondolatlannak.

Ha Anikóval és Edinával is "baráti" a kapcsolatuk, akkor rossz ám két tűz között örlődni, ilyen helyzetben én is voltam már.


Mátét hagyjuk, inkorrekt a pasi, de játszani jött, gondolom ezért nem számít semmi sem.


Omart Márk nem unszimpátia és/vagy kavarás miatt tette ki. Én úgy emlékszem, hogy Dávidról ő dönthetett, hogy legyen-e védett, és erről Dávid nem tudott.

Tulajdonképpen Márk bábuként állíthatta oda, ahová akarta, és ezután jól kijöttek Noémivel, számíthattak egymásra, én ezért írtam, hogy erős párja volt.


Aztán jött a Dávid-Roli-féle kavarás: "rakjuk ki a Mátét" - nézd csak vissza, Máté visszahallja ezt, aztán szövetkezik Rolival/Edinával/Noémivel, hogy együtt rakják ki Dávidot. Noémi meg már a következő részben rájön, hogy hiba volt.

(Itt Anikóval/Píttel értettem egyet).


Máté egyik csajnak sem a barátja, azzal csókolózik, akivel akar. Ez száradjon az ő lelkén (mert nem Edinát csalta meg, hanem a barátnőjét).


Amúgy meg, mint már írtam, ez nem barátkereső műsor, itt érdekbarátságok vannak.


Én így látom, de nyilván nem kell egyformán gondolkodnunk.

1424. Mirto (válaszként erre: 1423. - Mirto)
2012. máj. 21. 08:42
hármójuk sorsát :-)
1423. Mirto (válaszként erre: 1418. - Ujlany)
2012. máj. 21. 08:02

Szerinted korrek , hogy hámójuk sorság, ketten a háta mögött beszélik meg ? Máté volt a főhunyó, hisz Noémit is hitegette !

Mivel Noémi nem egyszer elmondta ANikónak amit neki mondott Edina ... htá én nem is tudom ki a sunyibb !!!

1422. Mirto (válaszként erre: 1421. - Db8f1ae4d3)
2012. máj. 21. 07:59

Noémi mennyire is korrekt ? Barátnőjnek tartja és szereti Edinát, és amint mondott neki valamit Edina már ment is ANikóhoz és elmondta neki. Mennyire korrekt Noémi ? Mikor párja volt Máté lelkiismeretfurdalás nélkül csókolózott vele - pedig állítólag szereti és barátnője Edina.

Edinak mikor lefeküdt Mátéval nem tudta, hogy "akkérmég van" barátnője Máténak, mivel a fiú azt mondta, hogy már lehet, hogy nincs, v. szünetelnek stb.... Mikor pedig Máté közölte vele, hogy ott volt a barátnője, Edina nem feküdt le vele, pedig Máté még elvárt volna tőle "kényeztetsét". Az, hogy érzelmileg kötődik hozzá ? Az vesse rá az első követ akivel ilyen még nem történt meg. 11 hete párt alkotnak ! Bármit is tett Máté Edinában 100 %-ig megbízhat és ezt őd nagyon jó tudja, és ezért nem válaszottta Noémit ! Edina egyszer sem szervezkedett Máté háta mögött másik fiúval, amit Máté mint tudjuk megtett. Edina mindig kiállt - még akkor is mikor nem érdemelte meg (Lsd. mikor Pít beszélt arról, hogy nem megbízható, Edina akkor is védte !) Máté soha nem állt ki mellette, ami mindenki másnak feltűnt rajta kívül !!! Dávid nem volt erős párja Noéminek, mivel ő (Márk által) tették ki a valóban erős pártját akit kedvelt és szeretett és végig vitték volna a játékot , Omart. Én így látom !

2012. máj. 21. 07:38

Azt gondolom, hogy ez egy olyan játék, ahol taktikázni, sokszor kamuzni kell; nem barátokat szerezni ment be oda senki.

Egyébként mindenki kibeszélt mindenkit, szóval hagyjuk ezt a "hogy tehette ezt a barátnőjével"-dolgot.


Nem látom alakoskodóbbnak Noémit Edinától/bárkitől -más kérdés, hogy emberileg Noémi közelebb áll hozzám, az álszenteskedés nem jön be, Edina meg az a tipikus alamuszi nyuszi-.


Máté akkor lett volna korrekt, ha Noémit bent tartja, pusztán azért, mert a kedvéért ejtette ki pár résszel azelőtt az erős párját (Dávid, vagy hogyishívják).


Edina tudta, hogy kint barátnője van Máténak, az én szememben ez a rib...ság, hogy ennek ellenére kufircolt vele, nem érdekel, hogy szerelmes a pasiba.

Aki mellesleg egy alkesz, és jellemtelen is.

Emellett megbízhatatlan, és ezt pont azzal bizonyította be, hogy Noémit hagyta kiesni.


Noémi tudtommal senkivel nem feküdt le, ja, hogy kelleti magát, azzal éppen nem árt senkinek.


Edina nyeri meg? Én ezt sem tartom korrektnek, de az első játékot sem egy korrekt ember nyerte meg.

Nem erről szól... (mindenesetre a Roli egyenes embernek tűnik, jobban megérdemelné ezt a pénzt).

1420. Sunstar
2012. máj. 20. 20:36
1419. Sunstar (válaszként erre: 1414. - Ujlany)
2012. máj. 20. 20:24

Ez jó volt :)))

Két számomra legdurvább:


Máté: „Leginkább talán a reggeliket szeretem. Én ezeket a rántottákat imádom, plusz a bacont is, úgyhogy én minden nap meg tudnám ezt szokni.”


Anikó Dávidról: „Jóképűnek tartottam, nagyon fotogén, tehát neki jól áll a fotó konkrétan.”

1418. ujlany (válaszként erre: 1417. - Mirto)
2012. máj. 20. 19:47

Hat nekem Edina sem tetszett.

Azt mondja a ceremonian, hogy en a "baratnomet veszitettem el", utana meg a kameranak, hogy megkonnyelvt, meghogy igen, kar hogy kiesett Noemi mert o egy egyeniseg volt. Nem am, hogy a baratnom volt, vagy nagyon kedveltem.

Aztan az elso mondata Matehoz is az volt, hogy haragszik Noemire, amiert nem harmasban beszeltek meg a dolgokat.

Ez a csaj ez total keptelen elfogadni, hogy az eletben neha nem ugy tortennek a dolgok ahogy o azt elvarna.

(sajnos volt idom ma delutan visszanezni az ismetlest, igy felfrissult a tudasom :-)))

1417. Mirto (válaszként erre: 1402. - Ujlany)
2012. máj. 20. 19:23
Én is így értelmeztem, de azért remélem , hogy a hét elején ANikóék kiesnek. Nem tetszett amit Noémiről mondott, az állandó párváltásról, hát nem tehetett mindegyikről, Omárt ha nem küldik el mellőle akkor ők is biztos pár maradhattak volna. ANikó meg cidrizett minden párválasztón, de szerencséje volt .... remélem eddig !!!!
1416. benagi84
2012. máj. 20. 14:04
Tudja valaki mi az a zene, amit akkor szoktak bejátszani amikor valaki kiesik?
1415. álommanó (válaszként erre: 1414. - Ujlany)
2012. máj. 20. 14:02
Végigröhögtem az egészet, köszönjük! :))
1414. ujlany
2012. máj. 20. 13:39
1413. Sunstar
2012. máj. 20. 09:00
1412. Sunstar (válaszként erre: 1405. - Jucus790213)
2012. máj. 20. 08:37
Úgy tudom, hogy Edina...
1411. Sunstar (válaszként erre: 1397. - Annamay)
2012. máj. 20. 08:35

Ügyes megfigyelés, bevallom nekem fel sem tűnt elsőre :)

Elég durva hiba a szerkesztők részéről :D

1410. törpikék (válaszként erre: 1395. - 2545157c39)
2012. máj. 19. 23:02

Sziaztok!


Jól láttad párcsere leszhétfőn, és lehet Edina-Roli lesz egy pár, mert anikó tuti lecsap Mátéra így marad a Leventének a Szöcske, aztán szépen ki is esnek, mert ők a leggyengébbek.


Szerintem ez lehetett az extrában az utalás.


Így lehet tényleg az Edina nyer a végén, mert ledobja a labdát Rolival szemben!!


Na már csak pár nap és kiderül!

1409. LizaL (válaszként erre: 1408. - Nempanik)
2012. máj. 19. 23:00
esetleg tudsz valamit?? És ha igen honnan lehet ezt biztosra tudni?? köszi :):)
1408. nempanik (válaszként erre: 1407. - Natalinka)
2012. máj. 19. 21:46
ők fognak :D vagyis csak az egyik...:P
1407. Natalinka
2012. máj. 19. 19:14
A 2 legnormálisabb játékos az Edina meg a Levente -Nekik kéne nyerni:)
2012. máj. 19. 08:32
Eszembe jutott valami.tudom már kivel kellet volna edinának lenni.enricó-val.szerintem hozzá illő lett volna.
2012. máj. 18. 21:45
Tudja valaki, hogy ki nyerte meg? Az elsőnél is tudtuk már a felénél, hogy Kristóf lesz a győztes.
1404. ujlany (válaszként erre: 1403. - Annamay)
2012. máj. 18. 21:30

Nyugi, Leventeek menni fognak nagyon hamar. :-)


Nem veszik el tolunk azt az oromet, hogy Anikot vesziteni lassuk.

1403. Annamay (válaszként erre: 1402. - Ujlany)
2012. máj. 18. 21:14

Igazad van úgy is lehet értelmezni, habár a hanglejtése miatt nekem a másik jutott elsőre eszembe, hú... jó lenne ha bejönne...

Illetve tényleg az is jó lenne, ha Kristófék ahogy mondták felráznák Edinát, ja és Leventét is :)

1402. ujlany (válaszként erre: 1397. - Annamay)
2012. máj. 18. 20:45

En ezt lattam, de en ugy ertelmeztem, hogy Edina szerint Levente EDDIG (a dontoig) sem jutott volna el Aniko nelkul.


De ki tudja... :-)

1401. álommanó (válaszként erre: 1400. - Álommanó)
2012. máj. 18. 20:36

Ja, most látom, írtad, hogy a szerdai... pedig én láttam azt a részt, de nekem nem tűnt fel :)


Viszont ez jó hír lenne!!

1400. álommanó (válaszként erre: 1397. - Annamay)
2012. máj. 18. 20:35
Ez melyik extrában volt??
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook