Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » E.C.Z.T.lányok fórum

E.C.Z.T.lányok (beszélgetős fórum)

1 2
37. clari06 (válaszként erre: 36. - Zzmm)
2010. nov. 11. 20:48

Hoppá látom rá találtál te is.Látod nem nagy a forgalom itt.Néha néha egy egy beírás de az is csak tőlünk Puszika

Figyelek ám hihihi

36. zzmm
2010. okt. 13. 19:52

Tök jó, hogy van ez a fórum :) most bukkantam rá..

Én lennék a Z. betű ))


Clari, nem is tudom, hogy mikor jössz ki a kezelésről.. Meddig tart? Remélem hatásos lesz és jobban fogod magad érezni utána..

puszi itt is :)

2010. szept. 22. 13:45

Szia Clari!!

Még van egy kis időm:)!

2010. júl. 27. 11:32
Moncsy gyere várlak itt????Puszika
33. clari06 (válaszként erre: 31. - Cilus)
2010. júl. 24. 16:30

Szerbusztok,szia Cilus.Akkor te is ilyen rohanós vagy.Nem unatkozol??!! Igaz én itthon vagyok de még nem unatkoztam.Na nem tévézek nem szeretem.lefoglaom magam mindenféle dologgal, ami hasznára van a családomnak is.

Az én kisebbik lányom Szakácsnak jelentkezett. a nagy meg most ,egy éretségire, de zt már írtam azthiszem.Most amugy munkát keres, de nagyon keserves!!!ÁÁÁÁÁ Ma reggel migrénre ébredtem kaptam be gyogyszert de nem mult el teljesen..Megyek mert készülünk el itthonról,a párom focizik,én meg drukkolok....pusza

32. edit0067 (válaszként erre: 31. - Cilus)
2010. júl. 24. 08:40

Sziasztok!Hát kell a 2 hét szabi szerintem is hogy az ember regenerálódjon.A háztartás amugy is kötelező,de legalább a napi rutinból kiszakadunk.

Cilus felvételiztetek valahova?Sikerült?A lányom Kaposvárra megy Gyógyped.szakra-logopédia szakirányra

szeretne menni,de csak 2 -tól lehetséges,előtte szigorú felvételi van.Költégtéritéseslett,még jó hogy bejelőltük.Felsőfoku képzést isjelőltünk,oda simán felvették volna.

Hétfőn nekem is munka,még hozzá nem is kevés,mert a kolléganőm 2 hét szabira megy.Azért az ő "kiesését" megérezzük.Én majd csak aug 23-tól megyek el 2 hétre.Direkt igy kértem a főiskolakezdés miatt.De hol van még?Jó hétvégét,és irj.

31. cilus (válaszként erre: 30. - Clari06)
2010. júl. 23. 20:42
Itt vagyok:) mindig csak 5 percre nézek be a hoxára:) állandóan "futok" valahová.Most itthon voltam 2 hét szabin,de voltm dolgozni a másodállásomba,amit a hobbimnak tekintek.A gyerekeim szanaszét:( nagyok mindig úton vannak,a kicsi meg ki sem akar mozdulni a lakásból.A férjemet meg nem is látom igazán,mert későn jár haza.Hétfőn már mennem kell dolgozni:(( vége a "lazaságnak" na puszi csajok,majd még benézek.Szép estét mindenkinek!
30. clari06 (válaszként erre: 29. - Clari06)
2010. júl. 22. 20:32
Nyaralni menetetek???Írhattad volna!!!Már 22ike van!!Ma a városba kelett 2 szer is menem.Ebbe amelegbe nem volt valami leányálom.Még jó hogy a kocsi légkondis,na de igy is elég volt!!!Megyek is és lepihenek,,,vagy nem,?!!Na pusz
29. clari06 (válaszként erre: 28. - Cilus)
2010. júl. 13. 11:44
Oké Cilus, mi türelmesen várunk.Pusza...
28. cilus (válaszként erre: 27. - Clari06)
2010. júl. 13. 10:22
Az utóbbi:) majd jövök..
2010. júl. 13. 08:19
Hát látom Cilus mégsem akarsz ismerkedni.Még mindig nem voltál..Vagy lehet sokat dolgozol és nem érsz rá??????
26. edit0067 (válaszként erre: 24. - Cilus)
2010. júl. 12. 19:08

Sziasztok lányok!Hát Cilus mi egyformák vagyunk,kreativitásból nulla vagyok én is.Mondtam is a Clarinak elképesztő dolgokat tud csinálni,és szépeket.Mondjuk ugy hogy a nőies oldalam kissé fiusra sikerült...

Az én gyerekeim is nagyok,22 éves afiam,a lányom szintén most érettségizett.Kaposvárra készül gyógy.ped.szakra,aztán logopédiát szeretne tanulni.Kiváncsianvárom a ponthatárokat,bár már most tudom hogy nem lesz elég.310 pontja lett,és nincs nyelvvizsga.Ti készültök valahova?Akicsihez gratulálok én sem vállaltam volnabe.1 fiu,1 lány,mindegyikből van ,bőven elég.Nagyon is "megdolgoznak" főleg a fiam.Aztán van egy tündéri cicám,amolyan harmadik gyerek,imádom.Rajta keresztül minden anyai igényemet kiélem mert ő engedi.Én egy háziorvosi rendelőben vagyok asszisztens,eredetileg szülésznő a végzettségem.Neked mi a véleményed az érettségiről?Én ledöbbentem.Nem is tudtam hogy igy megy az osztályzás.Nagyon nem értek vele egyet.

25. clari06 (válaszként erre: 24. - Cilus)
2010. júl. 11. 18:52

Szerbusz Cilus!

Ne irigykedj, mindenki jó valamiben.Amugy én nem tanultam, én látom és megcsinálom(de nekem is van egy ismerősőm mükörmös ő biztatott).Én nem dolgozom 5éve rokkant vagyok.De nőiruhakészítőnek tanultam és Iparművész Jelmeztervező melett dolgoztam.Nagyon csodálatos dolgokat csináltunk, nekem ez nagy büntetés ami történt velem..2 szer műtőtték a gerincem, másodszor bevasaztak(stabilizáltak).De sajnos most a vasazás felett indult befele megint, igy 5-10évet mond az orvos és tolószék.Na nemvagyok elkeseredve mert már feldolgoztam,amugy nem veszed észre rajtam.Ezt a nagyon jó izomzatomnak köszönhetem, ami szintén egy betegség de nekem ez igy jó.A nagylányom 20éves most végzett varró tervező iskolába,és most megy éretségizni, a pici 15 ő szakácsnak jelentkezett tanulni.Látom te nagyon bátor voltál és beválaltál egy picit.Engem is sokat dolgoztak a lányok de sajnos nem lehetett már a gerincem miatt sem...Imádom a gyerekeket, az öcsém egy kicsit későn érő volt őneki igy most van egy oktoberben 2évet betőltő kisfia az én keresztfiam.Imádjuk.Gondolhatod hogy elkényeszteti a két csajszi...Bocsi most ennyi hosszú volt a napom,egy kicsit pihizek...Pusza Clari

24. cilus (válaszként erre: 21. - Clari06)
2010. júl. 11. 08:13
Ok:) Beszélgessünk:)Megnéztem a képeidet.Irigylem a kreativitásodat!!Sajna az én kreativitásom, igeny szerény:(kézügyességem pedig egyenlő a nullával.Van egy kedves barátnőm , most végzett el egy műkörömépítő tanfolyamot Engem vitt modellnek.mondtam is a csajoknak h minden tiszteletem az övék,mert annyi munka ,türelem,kreativitás szükséges ahhoz h egy szép köröm elkészüljön.Te is tanultad ezt a szakmát ? Magamról csak annyit h pénzügyi területen dolgozom,pénzforgalmi ügyintézőként és van egy másodállásom ami egyben a hobbim.Személyi bankárként is tevékenykedem.Gyerekeimet láttátok,A nyagy most érettségizett,a középső most végzett az általánosból,a kicsikém pedig kiscsoportos ovis.Na hirtelen ennyi ,majd még jövök.Szép napot!Pusz
23. edit0067 (válaszként erre: 22. - Edit0067)
2010. júl. 10. 21:01
Ó Cilus megnéztelek!Te velünk egyidős vagy!Nekem is van egy 22 éves fiam,meg egy 19 éves lányom.A Clarinak is van két gyönyörü lánya,na ez eddig biztató,irjál!
22. edit0067 (válaszként erre: 21. - Clari06)
2010. júl. 10. 20:59
Sziasztok! Szia Cilus.Ne menj el, beszélgess velünk.Én pl.Baranyából irok,te honnan?Én kb 3 napja vagyok hoxás,addig nem is tudtam hogy vanez a honlap.Ez a Clari érdeme hogy még 3-an átjöttünk másik oldalról.De nekem tetszik.anagyon meleg volt,és végig dolgoztam a napot.Holnap ugyanez lesz,és mivel lejár a szabadságom,hétfőn az igazi kezdődik.Te mit csinálsz és hol dolgozol?Irjál a gyerekeről is.
21. clari06 (válaszként erre: 20. - Cilus)
2010. júl. 10. 16:23

Drága Cilus!

Írtam már magamról,ha nem elég nézd meg a fényképeimet az mindent elárul.Ad beszélgetési témát is...És te is írhatsz valamit magadról.Én megnéztem afényképeidet nagyon szép gyerekeid vannak.Egyebet lehet tudni rólad.Mivel foglalkozol mi a hobbid..Na beszélgessünk....Pusza Clari

20. cilus (válaszként erre: 19. - Clari06)
2010. júl. 10. 13:04
...szerinted?!
19. clari06 (válaszként erre: 18. - Cilus)
2010. júl. 10. 12:50
Szia, van zárt is,de ezt direkt nyitottnak akartuk hogy ismerkedjünk.Ennyi.De látom nagyon nem akartok..pusza Clari
18. cilus (válaszként erre: 5. - Bbafe8bab3)
2010. júl. 9. 19:35
:( ha zárt a közösség akkor miért nyilvános a fórum?!
17. clari06 (válaszként erre: 16. - Edit0067)
2010. júl. 9. 19:24

Szia Editke!

Szerintem ugy is lehet beszélgetni ismerkedni hogy nincs alaptéma,írtam is (mindenről)..ISMERKEDNI ESETLEG::.

Én mégegyszer írom, tettem is fel képeket a nevemhez KREATÍV vagyok minden érdekel.....Pusza Clari

16. edit0067 (válaszként erre: 15. - Clari06)
2010. júl. 9. 12:23

Szia Clari,látom itt is ketten maradunk.Még várunk kicsit,aztán meglátjuk még jön-e valaki.szerintem a fórumcim,nem árul el senkinek semmit,nem vitainditó

/de nekem rém tetszik!/

2010. júl. 8. 20:39
Halihó lányok,mostmár minden oké.ma nem mentem el sehova majd holnap.Nem nagyon volt kedvem..És hogy Editke szavait folytassam én a C vagyok.HAHAHA...puszika Clari
14. edit0067 (válaszként erre: 13. - Timi0630)
2010. júl. 8. 11:12
Sziasztok!Én vagyok az E betü a fórumcimből,és most tényleg 2 topic van,de jó igy is.és hogy itt vagytok uj lányok.Igazad van Clari,és szivesen látunk másokat is.Tegnap megnéztem a meccset a magyar biró miatt.Szerintem normálisan vezette le.látta valaki,mi a véleményetek?
2010. júl. 8. 09:57
megtaláltam.jelentkeztem is!
12. clari06 (válaszként erre: 5. - Bbafe8bab3)
2010. júl. 8. 09:00
Igazad van, de van egy zárt is ezt meghagytuk ismerkedősnek, igy szivesen látunk benneteket.Bármiről lehet beszélgetni, én például, nagyon kreatív vagyok igy minden érdekel....pusza mindenkinek.
11. clari06 (válaszként erre: 9. - Timi0630)
2010. júl. 8. 08:58
Timi, keresd meg a privi,klubot és jelentkezz fel rá,megirtam a címét pici a külömbség de Edit megtalálta és már fel is vettem.Zita még nem jelentkezett, de remélem nemsokára ő is lesz...Pusza
10. clari06 (válaszként erre: 2. - Cilus)
2010. júl. 8. 08:56
Szia cilus, bocs hogy most válaszolok.Végül is mi máshonnan jöttünk ide és nem takar semmit bármiről lehet beszélgetni nyitottak vagyunk....
2010. júl. 8. 08:50

Sziasztok lányok!

Én is itt vagyok!Zzmm még nics itt?Kivel mi van?Ez kész hogy a másik fórum megszűnt...

8. kissa18 (válaszként erre: 5. - Bbafe8bab3)
2010. júl. 7. 21:10
Szia! Ki az a srác a fotóidon?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook