Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ecseri piac fórum

Ecseri piac (beszélgetős fórum)


2011. okt. 11. 19:21
Én nyáron voltam ott..Van ott minden-ha valaki olyasmit akar eladni,az majd megkérdezi tőled nincs-e szükséged valami érdekességre:)
4. 6b006fc769 (válaszként erre: 3. - Jstefan)
2011. okt. 11. 19:11
én hallottam róla, hogy egy srác a rendőrségre jelentkezett hamis értettségivel... kicsit bebukott:D
3. jstefan (válaszként erre: 1. - 61aead8e24)
2011. okt. 11. 18:52
Ha az Ecserin vagy máshol beszerzett hamisított diploma vagy nyelvvizsga bizonyítvánnyal szeretnél elhelyezkedni,akkor fennáll a veszélye hogy amikor a munkahelynek gyanús lesz a tudásod,lekérdezik a bizonyítvány száma alapján a hitelességét. Ha kiderül hogy hamisítvány, 3 év kényszer továbbképzést kaphatsz érte valamelyik BV. intézetben.
2011. okt. 11. 17:58

persze, nekem van onnan két diplomám és másfél nyelvvizsgám. ja és rengeteg loptt cuccom.


Még működik az ecseri? Egyébként zömmel lomot, hamis CD.-t, DVD-t, könyvet, porcelánt, ruhaneműt használt kutyagumit stb. lehet a bolapiacokon kapni.

2011. okt. 11. 13:38
Voltatok már az öreg Ecserin?Mit lehet ott venni?Az igaz,hogy bármilyen diplomát lehet venni,vagy nyelvvizsgát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook