Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr Málik Zoltán nőgyógyászról véleményeket, elérhetőséget szeretnék fórum

Dr Málik Zoltán nőgyógyászról véleményeket, elérhetőséget szeretnék (tudásbázis kérdés)


2013. jún. 29. 20:55
Meg tudnátok adni nekem is a telefonszámát, elérhetőségét?
2011. nov. 24. 11:03
Szerintem a legnormálisabb,legemberségesebb orvos akit csak ajánlani tudok mindenkinek
13. landika (válaszként erre: 12. - 118ace9012)
2010. nov. 23. 15:15

Azért mégiscsak megkeresném én ezt a dokit, mert a gondozó az egy futószalag, egy katasztrófa. :( Legalábbis az én első tapasztalatom ez. Kell azért egy orvos, aki legalább annyit megkérdez, hogy hogy vagyok és a minimális tájékoztatást megadja, amire szükségem lenne, nem csak ír egy beutalót, ahol aztán engem néznek hülyének...

Szóval, meg tudnád írni, hogy hol és mikor rendel Málik doki? Sztk, vagy magán, és mennyit kér egy vizsgálatért?

12. 118ace9012 (válaszként erre: 10. - Landika)
2010. nov. 20. 10:20

Tatabányán szerintem ő a legnormálisabb orvos.

Itt az az elv működik, hogy sok rossz orvos közül válasszuk ki a kevésbé rosszat. Nem akarlak idegesíteni, de biztos Te is hallottál már a tatabányai szülészetről... Nekem ha lehetőségem lett volna, biztos inkább máshol szülök. Esetleg azt ajánlanám, hogy keress egy jó szülésznőt, úgyis ő végzi a munka oroszlánrészét és az orvost is kordában tartja mielött elszállna...

11. 190124133c (válaszként erre: 9. - 5ab9515924)
2010. nov. 19. 17:48
Ilyen nevű volt Barcikán is ,ha róla van szó akkor,Barcika,Hatvan,Tatabánya....hát nem is tudom!
2010. nov. 19. 17:00

Sziasztok!

Én is a doktor úrról érdeklődnék, most költöztem Tatabányára és egy olyan nőgyógyászt keresek, aki normális és nem a kismamákon akar meggazdagodni. Tehát, aki reális összegért vizsgál.Őt ajánlották, de semmi infót nem találok róla a neten. Ki ő, hol rendel, mennyit kér egy vizsgálatért stb. Tudna valaki segíteni?

9. 5ab9515924 (válaszként erre: 8. - 5ab9515924)
2010. nov. 4. 15:12
jah és énis barcikán szültem.
2010. nov. 4. 15:11

énis nála szültem2003.03.22.én.

én nem panaszkodom rá,pedig megtehetném.mert ...

sokszor vetéltem és megfogadtam dokimnak,mivel veszélyeztetett terhes voltam befektetett 2héttel korábban.mindennap bejött beszélgetni hozzám pénzt szinte else fogadott.a terhesség alatt 10ezret vett el mert a többit költsem a babára,ezt mondta.

azon a bizonyos napon éjfélkor elfolyt a m.vizem,szóltam a nővérnek és mentünk a vizsgálóba,és pont ő volt az éjszakai ügyeletes.megvizsgált és mondta hogy már 4ujnyira kitágultam,átmentünk a szülőszobára.ott volt velem végig még a papírok töltögetésénél is.kérdezgette hogy vagyok,2perces fájásaim voltak végig.alig hogy kitöltötték a papírokat éreztem hogy kakálnom kell de mondta hogy ez nem az már a tolófájás.na gyors leöblítés és 2őt nyomtam és kinn volt a lányom 3443g és 50 cm.belső varratom nem volt csak külső 2.és még megis dicsért mert nem egy hang nem jött ki a számon nem úgy mint a mellettem lévő anyukának.haza engedett az 5.napon,majd rá 2 napra belázasodtam itthon,persze nem mentem vissza csak 1hét múlva.több vizsgálatom is volt de a vége az lett hogy eü-i kaparást csinált.a lázam nem ment le továbbra sem,kaparás után meg félóra múlva mentem a 9.re a csecsemőosztályra szoptatni a lányom.egyszer hozták le a nőgyógyászatra a lányom ,végig én jártam fel,pedig a liftet takarították utánnam először mert elöntött a piros!2 nap múlva szintén kapart mert még mindig 40 fokos lázam volt.rá 2 napra már az osztály vezető kapart meg és az intenzívre vittek nehogy baj legyen.mindennap bejött hozzám többször is ,virágot bonbont hozott.3nap múlva átraktak a nőgyógyászatra mert végre lement a lázam.mint kiderült már vérmérgezésem volt,és azért történt velem mindez mert hamar regenerálódott a szervezetem és a méhem.olyan volt a méhem mérete mint aki soha nem szült.szerintem lelkiismeretes doki.ha a közelbe lakna én hozzá járnék.

2010. ápr. 27. 15:50

Sziasztok!Én 1999 ben Kazincbarcikán nála szültem egyetlen kisfiamat.Akkor ott praktizált Zoltán.Hajnalban 0.30 kor elfolyt a magzatvizem,és nem akartam a délelőtt folyamán tágulni,de Málik dr. kivárta a maximális 12 órát,hogy oxitocin-t adjon,tehát dél után felfeküdtem a szülőágyra infúzióval.18.45 kor született meg a kisfiam,tehát 18 órán keresztül tartott.Soknak találom,hamarabb is beindithatta volna.Kisfiam lila volt,de hála Istennek,semmi baja,Apgárja 9/10 es,ez az a szám ami a baba születését jellemzi,1 és 10 között adják meg.Mondjuk,nekem Zoltán fogadott orvosom volt,de adódott valami otthoni gond akkor,mert órákon keresztül nem láttam,csak a szülésznőt.Ő már csak a lényegnél jött.Nekem nagyon hideg emberként,ő akkor még a régi feleségével élt Barcikán,akkoriban váltak el,na ez is húzós téma,úgyhogy inkább nem írom le,erről beszélt a város.Egy a tény,olyan szépen vágott és varrt,hogy semmi sem látszik lent,semmi.Egy csik sem.

Üdvözlet!

6. Erzsó08 (válaszként erre: 5. - Zsofi67)
2010. ápr. 23. 15:06
Nagyon sajnálom ami veled történt.Nekem sokan ajánlották,de hát ezek után meggondolom.Csak az a baj,hogy nem találok egy jó nőgyógyászt pedig már egy párral próbálkoztam,de mindig jól bele választok.Minden jót kívánok neked és a kisfiadnak is.
2010. ápr. 23. 08:51
2005-ben Hatvanban praktizált. Nála született a kisfiam 4600g-al.Fogadott orvosom volt és mégsem volt lelkiismeretes. Nem császározott meg pedig tudta, hogy óriási a baba. Eredmény: Agyödéma, fül és szem sérülése nyakon óriási duzzanat és ami kisfiamat élete végéig kisérni fogja, súlyos felkar bénulás.Azóta egyszer sem érdeklődött a gyerek állapota felől.Ezek után mindenki döntsön belátása szerint!
4. 118ace9012 (válaszként erre: 2. - Erzsó08)
2010. ápr. 21. 21:30
Elküldtem priviben! :-)
2010. ápr. 21. 14:59
Személyes tapasztalatom nincs róla, de a barátnőm nála szült, és nagyon elégedett volt vele.
2010. ápr. 21. 14:56
Szeretném tudni,hogy Tatabányán vagy környékén hol rendel?Érdekelne Sztk és magán rendelés.Milyen orvos ?
2010. ápr. 21. 14:53
Dr Málik Zoltán nőgyógyászról véleményeket, elérhetőséget szeretnék

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook