Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dora mese, és mesefigurás ruhák fórum

Dora mese, és mesefigurás ruhák (beszélgetős fórum)


2011. jan. 8. 09:37
és utána a go, Diego, go
2011. jan. 8. 09:23
most a tv2-n megy a dóra felfedezők...
2011. jan. 5. 21:45

és van Diego is:)


hétvégén a meseblokkok valamelyikében nézi lánykám, ha meglátom megjegyzem és ideírom nektek :)

2011. jan. 5. 21:44
2011. jan. 5. 21:41

mesét vedd fel a tv-ből

textilfestékből pólóra házilag :)

nagy kincs lesz, ezt elhiheted:)

11. lov.ildi (válaszként erre: 10. - Gabcsyka)
2010. aug. 7. 22:22

Sziasztok!


Nincs mit!)

2010. aug. 7. 20:22
Köszönöm midenkinek, Ildikó Neked külön!!
2010. aug. 7. 20:21
Imádja a gyerek..mi meg apukával fújjuk hogy "hátizsák-hátizsák"máris vidáman indul a nap:))
2010. aug. 7. 09:39

Meg a Nickelodeonon.


Dórás pólókat, zoknikat valamikor a C@A-ban láttam.

2010. aug. 7. 09:00
A Dora mese szombaton és vasárnap reggel megy a TV2-ön.
6. gabcsyka (válaszként erre: 3. - Sicike)
2010. aug. 7. 08:50

Igen valami hasonló....csak kevésbé cicomás kis barna Kleopátra hajú kislány. A sógornőmnél látta a mesét, de neki sincs fogalma sem honnan kapta a gyereke..átírtuk, de kellene a többi is, gondolom van még.

Egyszer láttunk az utcán egy kislányt Doras esőkabátban anyukát megkérdeztem, mondta, hogy turiban vette..én semmit nem találtam...

2010. aug. 7. 08:50

Sziasztok!


Megnéztem a Teszveszen. Beírtam,hogy Dora és több dolgot kiadott. Érdemes ott megnézned.

4. gabcsyka (válaszként erre: 2. - Klaricacica)
2010. aug. 7. 08:46
Köszi az ötletet a rávasalható matrica nem jutott eszembe..hol szoktad venni?
2010. aug. 7. 08:46

Sziasztok!

Nálunk is megy a mese mánia,de nálunk amilyen gyorsan jön úgy megy is.Van 1 barátnőm,ő szokott írni nekünk mesét,szegényt majdnem minden nap hívom újabb kívánság lista miatt.

A lányomnál a Barney volt eddig a legnagyobb futóláz,a fiamnál anno a Teletubbies volt.

Gyerekek.

Hol néztétek azt a Dorát?Én még nem hallottam róla eddig.Az olyasmi mint a Barbie?

2010. aug. 7. 08:39

Szia!

Nálunk is megy a mánia csak Thomas és Verda.Sok mindent az interneten veszek a Vaterán. Nagyon meg kell nézni az árakat, mert nagy különbségek vannak.

Én szoktam rávasalható matricát is venni és egy olcsóbb pólóra rávasalom,itthonra nagyon jók azok is, meg az óvodába összekenni.

2010. aug. 7. 08:29

Sziasztok!Légyszi segítsetek..

a kislányomon "kitört" a Dora mánia szeretném megkérdezni, hogy a mesét vagy meséket hol lehet megvenni? Már nagyon sok helyen kerestem, de sehol nem találkoztam vele...a másik hol lehet olyan ruhaneműt vásárolni amin szintén ez a mesefigura van?


Nagyon köszönöm előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook