Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozott már valaki a Tescoban? fórum

Dolgozott már valaki a Tescoban? (beszélgetős fórum)

14. cickány64 (válaszként erre: 13. - Ria0712)
2010. júl. 24. 16:50
köszönöm neked!!!! írtam privit!
13. ria0712 (válaszként erre: 10. - Cickány64)
2010. júl. 24. 13:58
A helyzet az,hogy a Tescóban sem ülőmunkát végzünk.Emelgetni is kell ám rendesen,a raklapokat sem húzza ki helyettünk senki.Itt is három műszakban kell dolgozni,változó munkarendben.Akció váltáskor pl:este7-től,reggel 8-ig tart a munkaidő.Vannak olyan munkakörök,ami mellett,még kasszázni is kell,persze a te feladatodat is el kell végezni.Van amikor túlórázni kell.Nekem még eddig mindig kifizették!Nem azt mondom,hogy ez álmaim munkahelye,de azért panaszra nincs okom.A ranglétrán is igen gyorsan lehet felfelé haladni,már aki akar!Ja,és "selyemfenyő"igazán jó tanácsot adott!
2010. júl. 23. 21:21
Ha multihoz mennél kettőt tanulj meg gyorsan! 1: Fölfelé nyal,lefelé tapos. 2: Fölfelé nem kérdez, lefelé nem magyarázkodik.
11. c5e6b67fbe (válaszként erre: 10. - Cickány64)
2010. júl. 23. 19:39
Százszor jobban jársz, ha maradsz a gyárban!!!!!!
2010. júl. 23. 18:26

úristen,csajok,köszönöm szépen az infót,ez nem túl biztató!

mi a fenét csináljak????

1 hónapja dolgozom egy gyárban,állómunka 8 órában,nagyon sokat kell emelgetni,és 3 műszak,folyamatos.

asszem nem sok veszteni valóm van,ha megpróbálom a tescót.vagy igen???? mit csináljak-mit csináljak!!!!

2010. júl. 23. 13:50

Egy ismerősöm dolgozott ott pénztárosként. Az egyik módszer az volt az azonnali kirúgásra, hogy az öltözőszekrényekbe árut dugtak be, és természetesen rátaláltak...(A másikat (1 vesével, és ezt megmondta a felvételkor...) hajnali 2-re rendelték be a pénztárba. Persze, hogy nem bírta sem az éjszakázást, sem a kasszát. 4 órásra vették fel, de az soha nem volt annyi, csak több, túlóra meg se kifizetve, se kiadva.

Általános, hogy úgy bánnak az emberekkel, mint a lábtörlővel.

2010. júl. 23. 12:52
Én is dolgoztam ott diákként. Nekem elment, de tényleg sok bunkó van ott. NEkem a biztonságiakkal volt negatív tapasztalatom, mivelmindig ki kell tolatni a kocsit a vevővel, de mivel horvát volt, én nem beszéltem horvátul, így nem tudtam megmondani neki, hogy tolja ki. Erre alpári módon lecseszett a biztonsági. Meg volt, hogy segítséget kértem, erre lenéző módon benyögi, bezzeg ehez ész kellene. Ismerősöm rendesen dolgozott ott, neki is nagyon negatív tapasztalatai voltak. Attól függ, épp ki van vezető ott. A kassza átvétel se mindig megy normálisan, mert ha köztes műszakban vagy, és sok a vevő, volt, hogy csak leszámolás nélkül beült a helyedre a következő, és nem tudtad, hogy rendesen dolgoztál e. Ha a másik csinál hibát helyetted, akkor nem tudod bizonyítani, hogy te jól dolgoztál. Én nem voltam ott túl sokáig, úgyhogy csak ennyit tudok erről. 3 műszak az biztos, tehát éjjel is kell dolgozni. Inni, enni, WC-re se biztos, hogy normálisan kiengednek, ha sokan vannak.
2010. júl. 23. 12:48
Nincs aza pénz, amiért mégegyszer ott dolgozzam!!! Lósz...fizetés, millió túlóra, amit luxus kifizetni. Állatként bánnak az emberrel.
2010. júl. 23. 12:47
Én is dolgoztam, egyszer voltam diákmunkán. Velem nem voltak bunkók, elmagyaráztak mindent, mit hogy... csak aztán azért nem mentem többször, mert nekem nem feküdt az 5órai kelés..
2010. júl. 23. 12:45
Egy ismerősöm árufeltöltőként dolgozott ott suli mellett,nagyon beteg lett.Felkelni alig bírt,betelefonált,hogy nem menne,azt mondták neki,ha nem indul,azonnal ki van rúgva...
2010. júl. 23. 12:44
ismi van ott. Ha munkamániás vagy, akkor nyugodj meg, nem nagyon engednek haza időben :)
2010. júl. 23. 12:41

Én nem dolgoztam ott csak egypár ismerősöm, akik nem mondtak rola semmi jót!!! :-( Mocskosúl, megalázóan ordítanak az emberrel...

Deén mindennel úgyvagyok hogy lehet hogy nekik nemjött be, de lehet nekem jó lesz, szeretem megtapasztalni magam a dolgokat...

Szerintem egy próbát megér!

Vesztenivalód van?

2010. júl. 23. 12:39

Én személy szerint nem dolgoztam (szerencsére!), de a családból és a baráti körből is többen belekóstoltak... utólag megbánva.

Nagyon kihasználták őket, fizetést pedig alig kaptak.

2010. júl. 23. 12:35
azt szeretném megtudni,hogy közületek valakinek van-e tescós múlja?milyen ott a "helyzet"? most kaptam álláslehetőséget,és annyi rosszat mondtak róla,pedig én szeretnék ott dolgozni.kérlek benneteket,segítsetek nekem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook