Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozott már valaki a McDonald's-ban? fórum

Dolgozott már valaki a McDonald's-ban? (tudásbázis kérdés)

17. Angelbocs (válaszként erre: 16. - SzánI.)
2012. márc. 11. 16:36

Erre a hsz-re feltétlenül szükség volt, ugye? Nyilván nem gondolom/gondoltam, hogy beállítok és majd én dirigálok. Egyszerűen csak arra voltam kíváncsi, hogy a beosztásba van beleszólásom, vagy nincs.

De azért köszönöm ezt az igen velős és rendkívül hasznos gondolatodat.

16. SzánI. (válaszként erre: 14. - Angelbocs)
2012. márc. 7. 19:30
Persze, és annyi pénzt is adnak, amennyit te kérsz. Nem??? :D
2012. márc. 7. 19:04
Helló ! Valaki tudna segíteni hogy kint kb mennyit lehet keresni ? Ha tudtok infot légyszi írjatok ? Érdekelne az is hogy itthonról lehet -e jelentkezni .Vagy egyből fel is vesznek ? Vagy várni kell. Mennyi idő után tudsz már dolgozni ?
14. Angelbocs (válaszként erre: 13. - Marcibaba)
2012. jan. 2. 12:00

Pl. érdekelne, hogy a beosztások terén mennyire rugalmasak. Gondolok itt arra, hogy én megmondom, hogy hogyan-mikor szeretnék dolgozni, vagy ők kiosztják és annyi. Az egyetem miatt lenne ez fontos, jó lenne úgy megoldani, hogy be tudjak járni előadásokra, és mivel csak heti 2 napról lenne szó, amiből az egyik szombat, ezért gondolom, ez annyira nem lehet nehéz.

A másik, hogy kb. mennyit lehet keresni 6 órással?

2011. dec. 31. 21:37
bizony bizony 7 évig mit szeretnél tudni
2011. dec. 31. 19:57

A haverom.

Ki is rúgták mikor mentünk kajálni és többet adott.

2011. dec. 23. 11:37

Sziasztok!


Azoktól szeretnék kérdezni, akiknek van tapasztalatuk Mcdonaldsos munkával kapcsolatban. Valószínűleg jelentkezni fogok hozzájuk, és arra lennék kíváncsi, hogy mennyire rugalmasak munkaidő kérdésében? Azt tudom, hogy van 4,6 és 8 órás munkaidő, de hogy a munkaidő-beosztás pl. mennyire rugalmas, ill., hogy kb. mennyit lehet vele keresni.

Egyetemre járok, ezért szeretném tudni, hogy mennyire kivitelezhető ez mellette. :)


Köszi előre is a segítséget mindenkinek!

2011. máj. 16. 10:59

Mo.nem kell semmi végzettség.legalábbis Egerben nem.Bár hozzáteszem manapság előnyben részesítik a diákokat és a rokkant nyugdijasokat.

Itt is minden csinálni valóra betanítanak,néha iratanak tesztet és ennyi.

Ha kellenek infók mit hány fokon meddig,és egyebek szólj:)

9. huenya (válaszként erre: 6. - Mosoly22)
2011. máj. 16. 10:57

hogy érted, hogy minden nap kell-e menni?

az egyik előző hsz-emben leírtam, hogy hogyan vannak a műszakok - persze lehet, hogy ezt otthon máshogy csinálják, bár ki tudja, végül is ez egy nemzetközi cég, valószínűleg minden országban ugyanazt a rendszert alkalmazzák

2011. máj. 16. 10:54

én online jelentkeztem és ott kérdezték a végzettséget, de csak az alapfokú 'Literacy and Numeracy" tehát nyelv és matek volt követelmény - ami itt egyébként majd minden munkahelyen

nem tudom, hogy otthon mi a helyzet, talán érettségi kellhet, de tényleg nem tudom

külön képzés viszont tuti nincs, kapsz egy alap higiéniai és biztonsági oktatást amikor felvettek és persze betanítanak a posztodra, és néha leellenőriznek hogy mennyire tudod ezeket a dolgokat

7. Szmirma (válaszként erre: 5. - Huenya)
2011. máj. 16. 07:03
Köszi szépen, hogy válaszoltál.Engem is érdekelne,hogy kell -e oda esetleg valami külön végzettség, bár őszintén szóva eddig eszembe se jutott,hogy kellhet esetleg, mivel ugye sokan diákok is dolgoznak,és mivel az ember eleve még tanul nem hiszem, hogy elvégezne valmi külön sulit,hogy a Mekiben dolgozhasson.
2011. máj. 15. 11:06

kell valamilyen végzettség ha a mekiben szeretnék dolgozni?

és mindennap kell menni?

2011. máj. 13. 10:48

ja, amit elfelejtettem, itt nemigen vannak állandó műszakok, pl. ma 3-8ig dolgozom, holnap meg 8:30-3ig... és ez a Meki 24/7 van nyitva, szóval bármikor lehet dolgozni, reggel, délben, délután, este, éjjel - de amint mondtam a beosztás rajtuk múlik, ha azt mondod hogy pl minden hétköznap reggel 8 és délután 5 között tudsz menni heti max 20 órát, akkor ezek között az időpontok között kapsz műszakokat

remélem segítettem, ha van még kérdésed, írj nyugodtan

üdv

2011. máj. 12. 17:56
Hát elég sokféle munka van a mekiben: konyha, pénztár, takarítás stb. Én konyhában vagyok, zsemlét pirítok, húst grillezek, dresszingelek és csomagolok. Mikor felvettek megmondtam, hogy mikor nem érek rá az óráim miatt és hogy mennyit tudok egy héten maximum dolgozni, de a beosztás rajtuk múlik, van amikor egy hétre csak 10 órányi műszakot kapok, van amikor 28-at, és nem túl rendszeres, de szerintem ezt meg lehet velük beszélni. Itt is minimálbér van (na jó 2 penny-vel több mint az itteni minimálbér), de rendszeres időközönként értékelik a munkádat és akkor kaphatsz fizetésemelést. Nálunk körülbelül 40 ember dolgozik és több mint a fele részmunkaidőben, sok anyuka és diák van.
2011. máj. 12. 09:47
Én is részmunkaidőben gondoltam, a kisfiam most lesz 2 éves és a gyes mellett gondoltam amíg be nem tölti a 3 évet, mert így azért még vele is tudnék lenni nem kellenne egész napra bölcsibe adni.Olyanokra gondoltam, hogy mit is kell pontosan csinálni, hogy van a munkaidő délelőtt , délután vagy így is úgy is? Mennyit fizetnek, mondjuk külfölön biztos nem annyit mint itthon, mert gondolom itt minimálbért.
2011. máj. 12. 09:34

szia

én külföldön tanulok és mellette részmunkaidőben a Mekiben dolgozok

szívesen válaszolok a kérdéseidre, habár azt nem tudom, hogy az otthoni Mekik miben különböznek

üdv

2011. máj. 12. 09:27
Dolgozott már valaki a McDonald's-ban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook