Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Digitális fényképezőgépek közül mely típusok azok, amelyeknél be lehet állítani, hogy a nyomtatott képen megjelenjen a dátum? fórum

Digitális fényképezőgépek közül mely típusok azok, amelyeknél be lehet állítani, hogy a nyomtatott képen megjelenjen a dátum? (tudásbázis kérdés)


10. abri
2011. máj. 10. 07:06
Nekem is Olymposom van, nagyon szeretném ha a képeken megmaradna a dátum de nem marad. Lehet, hogy ez a márka ilyen, nem tudja ezt a funkciót, mert a papírján hiába keresem nem találom.
2011. máj. 9. 08:19
Mindenkinek köszönöm az infokat. Nézelődtem még egy kicsit én is, Panasonic, v. Nikon lesz a befutó:)))
2011. máj. 8. 17:21
Van egy másik megoldás is :) nem kell másik gépet venned, letöltöd a PhotoScape ingyenes magyar nyelvű programot és azzal rá tudod írni az infót, amit akarsz :):)
2011. máj. 8. 17:19

nekem SAMSUNG típus van és az is tudja, de ami a 4-es HSZ-ben is van tanács, azt is nyugodtan figyelembe veheted :) keresgélj neten és akkor ott megtalálod a megfelelő infókat, az összes típust azért nem soroljuk fel :):) rengeteg van, mind márka, mind típus szerint :):)


SAMSUNG. Lumix, Canon Fuji, Panasonic stb

6. riti72 (válaszként erre: 2. - Access)
2011. máj. 8. 17:06
Hát igen "szinte mindegyik", de én most a vásárlásnál biztosra akarok menni:) Eddig egy Olympus gépem volt, nagyon szuper volt ,de ez az egy dolog hiányzott belőle. A dátum beállítást persze így is használtam, de csak a file információknál látszott.
5. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Riti72)
2011. máj. 8. 17:02
Szerintem szinte mindegyiknek tudnia kell már ezt, csak be kell állítanod a pontos dátumot, órát és hogy megjelenítse azt.
2011. máj. 8. 17:01

Nekem egy Panasonic Lumix DMC-FX500EG-K van, és tudja, de szerintem az összes Lumix tudja.


Nem érdemes bolti ismertetőket olvasgatni, annál érdemesebb itt a neten a gyártó vagy a kereskedő honlapjáról a műszaki adatlapot vagy a használati utasítást letölteni, és tanulmányozni. Sőt, online megvenni is sokszor olcsóbb, mint a boltban.

2011. máj. 8. 16:58
A boltokbam kihelyezett ismertetőkön nincs rajta, hogy tudja-e ezt a funkciót a gép vagy sem, nekem pedig nagyon fontos lenne. Szóval akinek tudja a gépe, kérem írja meg a típusát, vagy akár azt is megírhatjátok, ha a ti gépetek nem ilyen, végül is mindkét info hasznos nekem a további keresgélésben.
2011. máj. 8. 16:58
Szinte mindegyiken :) kép készítése előtt a beállításokban a feliratozást kell bekapcsolni :) viszont előtte nem árt a helyes dátumot is beállítani, mivel ha nincs sokáig benne az elem vagy az aksi, akkor vissza áll a gyári értékre :)
2011. máj. 8. 16:54
Digitális féyképezőgépek közül mely típusok azok, amelyeknél be lehet állítani, hogy a nyomtatott képen megjelenjen a dátum?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook