Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Cystic hygroma fórum

Cystic hygroma (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Cystic hygroma

1 2
2013. júl. 18. 14:31
Istennek hála ezért az apróságért, sok boldogságot nektek! :)
2013. júl. 18. 14:24
Gratulálok és nagyon örülök! De sajnos arra is bizonyíték a ti történetetek, hogy hány egészséges gyerek eshet áldozatul évente az orvosok "előrelátásának". Ennél kevesebbért is javasolnak már abortuszt, erre téves, felszívódik, stb. és egészséges lesz a baba. Ha többen bíznának a Gondviselésben, több ilyen csoda is történhetne. Minden tiszteletem a tiétek, hogy végigcsináltátok! És gratulálok a picurkához!
2013. júl. 18. 13:49

Gratulálok a picurhoz :) Megkönnyeztem :)

Én is babás vagyok,a 15 héten.1 hét múlva kell visszamennem kontroll UH-ra,mert 3mm nyaki redőt mértek és lehet,hogy a pocakján van egy lyuk ahol a belecskéi kitüremkedhetnek... remélem, a végén nekem is ilyen jó híreim lesznek,mint Neked! :)

2013. júl. 18. 12:22
Tündéri aranyos kis husgombóc a baba! Sok boldogságot hozzá! Az én fiamnak is vesemedence tágulatot mondtak de már a 2 hós kontrolomn ott se volt! Sok boldogságot hozzá!!!:)
11. eva215
2013. júl. 18. 11:33
Nekem is könnyek szöktek a szemembe. Sok boldogságot kívánok nektek, irtó helyes a picurkátok, igazi mosolygyár :)
10. Babeck
2013. júl. 18. 11:31

:')

Gratulálok hozzá!

2013. júl. 18. 11:21
Gratulálok a csodás kisfiatokhoz, és az erőtökhöz, kitartásotokhoz, hogy tudtatok bízni benne a sok huhogás ellenére is. Kívánom Nektek a legjobbakat, és további nagyon jó egészséget a kisfiatoknak, boldog életet!!!
8. kittike23 (válaszként erre: 2. - Éva82)
2013. júl. 18. 10:50
Sajnálom és kivánok sok erőt!!!
2013. júl. 18. 10:48

Nagyon kedvesek v.tok, meg is hatódtam a hozzászólásokat olvasva!


Igen, a kisfiam van a képen.

2013. júl. 18. 10:23
És vannak még csodák!!! Gratulálok a kisfiúhoz, legyen benne nagyon sok örömötök!!
2013. júl. 18. 10:06

Nagyon édes ha ő van a képen! Köszi a cikket! Könnyeket csaltál a szemebe komolyan, de jól tetted, hogy megírtad, ezzel is bizonyítva, csodák már pedig igen is vannak! Jó döntés volt ez a kis gyönyörűség, de biztosan ő van a képen! Tündéri szép kisfiú és szívből kívánom neked és családodnak most már csak a legjobbakat!

Jó egészséget hosszú boldog életet!

2013. júl. 18. 09:51

Úúúúristen!

Először csak olvastam, majd már sírtam is!

Hihetetlen az erő, a kitartás, ami bennetek van!

Az a pici fiú mindig büszke lesz rátok, bármi is történjen, mert ti harcoltatok érte, kitartottatok mellette, hittetek benne minden és mindenki ellenére!


Kívánom, hogy csak örömötöket leljétek benne, vele!

2013. júl. 18. 09:28
Gratulálok a kisbabádhoz! Elképesztően bátor vagy! Bíztál a kisbabádban és Ő meghálálta!!!
2013. júl. 18. 09:20

Nagyon sajnálom, amin keresztül kellett menjetek, és gratulálok a végeredményhez. :)


Sajnos nekem nem volt ekkora szerencsém, a kisfiam Edwards szindróma miatt a 20. héten elhalt, és missed ab. lett a vége....

2013. júl. 18. 09:08
Ezzel a cikkel erőt szeretnék adni az olyan kismamáknak, akiknek a terhessége során cisztás higromát állapítanak meg a magzatnál, igenis léteznek csodák!
Annyit tudni kell erről, hogy ez egy folyadékkal telitett ciszta a magzat nyaki részén, a hát oldalán, és nagyon ritka jelenség. A neten úgy olvastam, hogy minden 6000. tehességnél fordul elő, és szinte mindig valamilyen kromoszóma rendellenességre utal.

Ugrás a teljes írásra: Cystic hygroma
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook