Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csonka család és ennek kihatásai fórum

Csonka család és ennek kihatásai (beszélgetős fórum)


1 2 3
9. 9ec3420dcb (válaszként erre: 1. - 72463ef00f)
2012. ápr. 27. 12:59
El kell hogy szomorítsalak: én felnőtt vagyok már jócskán, neked az "öri-hari"-ból zsenge életkorra következtetek. De a mai napig elkísér anyám hülye döntésének (válás) a következménye. Nem az a baj hogy hülye pasikat választok, hanem, mintha a rossz sorsa rámragad volna és én bűnhődnék érte.
8. Agnik1 (válaszként erre: 3. - Hoxa)
2012. ápr. 27. 12:59
Én is ezen fáradozom:) Még véletlenül sem szeretném ha Balázsnak azt kéne átélnie mint nekem:)
2012. ápr. 27. 12:57

Én is csonka családban nőttem fel, 3éves voltam, a húgom meg 10hónapos mikor Apám lelécelt egy másik nővel. Én a férjemmel nagyon jól megvagyok, lassan 4éves házasok leszünk, van egy gyönyörű (mindjárt) 3éves kisfiúnk, szóval nem lehetetlen normális kapcsolatot kialakítani.

Ahogy előttem írták, egy kapcsolat két emberen múlik...

6. 72463ef00f (válaszként erre: 3. - Hoxa)
2012. ápr. 27. 12:57

Az én családom egyáltalán nem összetartó.

Akkor, hogy lehet a jövőben alkalmazni, hogy mit NE tegyek ...

5. a93ca9f1c5 (válaszként erre: 1. - 72463ef00f)
2012. ápr. 27. 12:57

Van összefüggés, én tapasztaltam.

Sokan azt mondják, nem számít, de igenis számít, de ez nem lehet kifogás. Sem magunknak, sem másnak. :)

Külön kell őket választani ha nemnormálisak(az enyém tuti nem az) :))))

4. 72463ef00f (válaszként erre: 2. - F7b0203e3a)
2012. ápr. 27. 12:56

Amíg megvolt ez a kapcsolat, addig teljesen másképp gondolkodtunk a családról.

Ő mindent megtett volna a családjáért, míg nekem a család nem jelentett többet annál, hogy karácsonykor egy nagy nyűg...

3. Hoxa
2012. ápr. 27. 12:55
Használd példaként a múltadat, hogy hogyan NE csináld. Én is így tettem. :)
2012. ápr. 27. 12:54
Miért ne lehetne....Sokak szerint számít, hogy ki milyen családmodellből jött...szerintem nem...egy párkapcsolat mindig 2 emberen múlik. Attól, hogy neked nem adatott meg "igazi " család... neked még lehet...Ne add fel....
2012. ápr. 27. 12:51

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy amíg nincs rendben a családi hátterem, addig nem is lehet normális, kiegyensúlyozott párkapcsolatom?


A szüleim már kiskoromban elváltak, én lány létemre édesapámmal maradtam, oda ítélt a bíróság...

Anyával maradt a két féltestvérem (anyai részről féltesók).

Mivel már 7 éves korom óta apám nevel, anyával sosem alakult ki igazán az anya-lánya kapcsolat.

A féltesóim csak most felnőtt korban kezdenek elfogadni, de nagyon könnyen összekapunk és akkor hónapokig öri hari van.

Az egyikkel már legalább féléve nem is beszélünk.


Az exemnek teljes volt a családja. Kerek, boldog család volt.


Mennyire függ össze az, hogy ha ilyen gyenge családi háttérrel rendelkezem, ha ilyen rossz mintákat hurcolok magammal, amiket láttam, kaptam?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook