Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

CSOK 2019 (beszélgetős fórum)

7. Manka67 (válaszként erre: 5. - Lilibeth59)
tegnap 19:56

Hány m2-es a bővítmény?

Mekkora költségvetést csináltál?

13 m2-re 2,9 MFt-ot elfogadtak az ismeretségi körömben.

Hogy még lehet-e csinálni ennyiből azt nem tudom, gondolom igen, ha a szakértő nem kötött bele.

Bár a jogszabály már nem írja elő az önerő %-os mértékét mint régebben, valamennyi vélhetőleg fog kelleni, mivel a minimálisan elvárt 12 nm növekmény nemigen jön ki ennyiből sajnos.

Utólagos finanszírozás van, tehát miután beépítetted az önerőt utána kapsz a CSOK-ból százalékosan annyit amekkora a készültséged.

A költségvetést te állítod össze, így van ráhatásod az önerő mértékére, de neked is az az érdeked hogy reálisan számolj.

6. M&Cs1619 (válaszként erre: 5. - Lilibeth59)
tegnap 18:20
Megpróbálhatod de én már feladtam. Nekem 1,5milláert ne rakjanak jelzálogot meg minden szart a házamra.
5. Lilibeth59 (válaszként erre: 4. - Manka67)
tegnap 16:55
Családi ház bővítéséhez az OTP önrészt kér a CSOK felvételéhez. 3 kiskorú gyermek van a családban. Mivel a ház OTP hitelre lett megvásárolva, a törlesztő részlet elég sok, így nehéz összerakni a több, mint 1 milliót. Esetleg valami ötlet, vagy más banknál érdemes érdeklődni?
4. Manka67 (válaszként erre: 1. - M&Cs1619)
jan. 13. 20:57
Ha van kérdésed szívesen válaszolok.
3. filcike (válaszként erre: 1. - M&Cs1619)
jan. 13. 20:15
Igen,pl nekünk
2. Manka67 (válaszként erre: 1. - M&Cs1619)
jan. 12. 18:35
Elég sokaknak.
jan. 12. 17:31
Sikerült esetleg valakinek igénybe venni hitellel vagy anélkül a családi otthon teremtési kedvezményt?

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook