Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Csiri-biri torna-vélemények? fórum

Csiri-biri torna-vélemények? (beszélgetős fórum)


12. trapiti (válaszként erre: 11. - A908366fdb)
2010. aug. 11. 14:25

Hát igen... mi pl. zenebölcsibe 800-ért jártunk, nagyon színvonalas helyre, és ott ugye szinte mindegy hány gyerek van (ha elférnek) A csiribiri 1200 volt, és volt hogy 20 gyerek is tolongott, ehhez volt 1 Ayres tölcsér, 2 gördeszka, egy kisebb akadálypálya, és 1 billenölap... Az idö nagy része tolakodással vagy sorbanállással telt.


Ezért is hagytuk abba...


Késöbb elkezdtünk a BHRG-be járni, de a tornát otthon csináljuk, kb 2 havonta megyünk kontrollra, ahol 1.5 órát foglalkoznak a gyerekemmel és csak vele 4000-ért...


Igaz, van drágább is, pl a Gekko 5-6 ezer egy órára, de ott legalább max. 4 gyerek van, és biztosan minden játékhoz hozzáfér...


Szóval szerintem érdemes azért megpróbálni, de ha nincs létszámkorlátja a csoportnak, (szerintem 6-8 gyerek a maximum akivel még lehet ilyenformán foglalkozni) akkor tényleg drága, mert felesleges pénzkidobás.

11. a908366fdb (válaszként erre: 10. - Kevian)
2010. aug. 11. 14:06

Na igen:S


Amúgy szerintem meg sok. Lehetne inkább mondjuk 600Ft.

Nekem már az is sokkal jobb lenne....


Mondjuk még mindig olcsóbb, mint a babaúszás, az egy hónapban 10E volt....

10. kevian
2010. aug. 11. 14:00
Vidéki viszonylatban sem sok, csak a gyed mellett sok.
9. trapiti (válaszként erre: 8. - Kevian)
2010. aug. 11. 13:40

Szerintem 1000ft/óra nem olyan sok, legalábbis bp-i viszonylatban. Persze nem mindengy hogy 5 vagy 15 gyerek van.

Azért éredemes akkor menni, amikor már járni tud a kicsi, mert a legtöbb feladathoz ez kell, de azért van amit egy kisebb gyerek is élvez, ill. egyes helyeken van kisebb-nagyobb csoport.

És tényleg élvezik a gyerekek, az én lányom is szerette.

Éd csak azt akartam elmondani, hogy inkább szabadidös elfoglaltság (annak viszont tényleg jó) mint fejlesztés, és nem alkalmas arra, hogy a gyerekek esetleges problémáit felmérje és kezelje (sem a csoportlétszám sem a foglalkozás felépítése nem olyan).

2010. aug. 11. 12:19

Nekem az unokaöcsém nagyon imádta. Jó elfoglaltság volt. Sok gyerek és új játékok. A sok közös játék eredményeként, nem irigy a játékaira. Előtte picit az volt. /bár lehet, hogy ez csak belemagyarázás/

Én is vinni akartam a kisfiamat, de addig nem nagyon ajánlják, amíg nem tud stabilan állni. Mikortól viszont tud stabilan állni, megszűnt felénk a csiri-biri, nem volt rá igény.

Szerintem is elég drága 1000 forintért egy foglalkozás. De azért szerettem volna járni vele.

2010. aug. 11. 06:39

Sziasztok!

Mi Bp-en jártunk, vegyes a véleményem.

Ha a gyereknek nincs semmilyen elmaradása a mozgásban, akkor játéknak, idötöltésnek jó, de nem komoly az egész.

Ahová mi jártunk, nem nagyon volt létszámkorlát, általában 15-20 gyerek is összejött, de a játékokból 1-1 db volt, általában nem fértünk hozzá, vagy ha igen akkor csak rövid idöre.

Késöbb az eszközök egy részét, pl. Ayres-tölcsér-t itthonra is beszereztem.


Egyébként a torna a szokásos ovis-torna játékos elemeit ötvözi a TSMT torna elemeivel. Ha bármi van, amiben fejlesztést igényel a gyerek, akkor TSMT-ben jártas fejlesztöpedagógost ajánlok, ha megoldható, legjobb a Budapesti BHRG Alapítványhoz fordulni. Az egyénre szabott torna maga otthon, heti 4-6 alkalommal végezve sokkal hatékonyabb, mint bármilyen olyan foglalkozás, ahová hetenet max 1-2 alkalommal el lehet menni és van 10-20 gyerek... De ettöl még tényleg jópofa elfoglaltság, gyerektársaság stb. föleg ha ügyes aki tartja.

2010. aug. 10. 22:08

Mi tataiak vagyunk:)

Szóval ide:)

2010. aug. 10. 22:01
Szeptemberben mi is elkezdjük,remélem tetszeni fog a Picikének.Ti helyileg hova fogtok járni?
2010. aug. 10. 15:44

Mi majd szeptembertől kezdünk el járni, de egyébként most beszéltem a csajjal aki tartja és ő azt mondta, hogy akár már fél évesen is el lehet kezdeni a picivel járni, mert ő is vitte a fél éves gyerekét. Szóval nem kell megvárni az egy éves kort:)


Amúgy itt nálunk 1000Ft/alkalom...

Szerintem mi heti egyszer fogunk járni.

Majd szeptember 3-án megyünk először ha minden igaz, szóval én csak akkor tudok majd véleményt mondani:):)

Szerintem egy próbát megér:)

2010. aug. 10. 13:50
Szia, engem is érdekelnek a vélemények, de mi majd csak később megyünk, még csak 5 hónapos a kisfiam...
2010. aug. 10. 12:31
15hónapos kisfiamat szeretném elvinni csiri-biri tornára.Azt olvastam 1-3éves korig lehet vinni őket.Vki próbálta már.Élvezte a gyerkőc?
2010. aug. 10. 12:28
Csiri-biri torna-vélemények?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook