Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Csenge születése fórum

Csenge születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Csenge születése

18. STanna (válaszként erre: 16. - Diagonalt)
2008. júl. 25. 08:45
Köszönöm!:)
17. diagonalt (válaszként erre: 15. - Dézsa)
2008. júl. 21. 13:57
Ennél csak akkor lehetne számomra háborítatlanabb,ha itthon szülnék.De mivel nem vagyok az otthonszülés híve,így meg vagyok elégedve ezzel.Alig vizsgálgatak,hagytak tök egyedül vajúdni.És ez így volt szép.
16. diagonalt (válaszként erre: 14. - STanna)
2008. júl. 21. 13:55

Én pokolian vártam már.Az utolsó 2 hétban minden nap.Sőt amikor már túlhordásba jutottunk,akkor már úgy voltam vele,hogy menten sírva fakadtam volna örömömben,ha elfolyik a magzatvíz.

Én tényleg élveztem az egészet.Nagyon szép élmény.

15. Dézsa
2008. júl. 19. 12:34

Hát...


Gratulálok a babához!


De remélem hogy ennél a szülésnél az enyém háborítatlanabb lesz ha eljön az ideje.

14. STanna
2008. júl. 18. 15:45
Még valami!Egy kérdés mindenkihez aki már szült!Még nem szültetek ti is vártátok,vagy csak én vagyok ilyen kevéseszű,hogy már tök rá vagyok készülve??Ugye ezzel ti is így voltatok,és nincs semmi baj? :)
13. STanna
2008. júl. 18. 15:43
Elösször is gratulálok,és nagyon szép,és megható volt!Így ismeretlenben is köszönöm a biztatást!Tudodm,hogy fájni fog leírhatatlanul,de a legcsodálatosabb dolog a világon amit már én is nagyon várok!Üdv.Egy 17hetes kismami
12. diagonalt (válaszként erre: 10. - Célia88)
2008. júl. 18. 14:02

Ugyanmár!Én a szülőszobán kijelentettem,hogy ebből még legalább kettő kell:)A gátvarrás nem a legjobb,de 2 nap múlva már egész jól lehet ülni.A harmadikon már tudtam ülve szoptatni is.


Azt mondom,hogy minden héten végigcsinálnám.

11. bebe82
2008. júl. 18. 09:19
Gratulálok Csenge babához. A szülés nekem is csodálatos volt, de a gátvarrás és a gyógyulási folyamata maga a pokol. Jó egészséget kívánok mindkettőtöknek!!!
2008. júl. 17. 22:05

Hát, bizony ez a szülés sem hozta meg túlzottan a kedvem. :S Nagyon félek tőle, és ahogy olvasom a Naplókat úgy tűnik nem alaptalanul. :(


Mindenesetre gratulálok, igazi hős voltál! :)

2008. júl. 17. 13:53
Gratulálok Csenge babához, meg neked is. Sok boldogságot, és egészséget kívánok!
2008. júl. 17. 13:30

Gratulálok,nagyon ügyes voltál.

Én még így bő 1év távlatából is beleborzongok,ha visszagondolok,de hát ez maga a csoda:)

2008. júl. 17. 12:57
Szia nekem nagyon tetszik a történeted és persze gratulálok is egyben,hiszen nagyon nagy dolgot viszünk mi végbe.Egyébként egy javaslat ahoz,hogy ne ringatgasd túl sokat a babócádat mert olyan lesz később mint az én kis matatovicsom,de nevezhetném kis csimpánzkának is mert állandóan kapaszkodik.
6. diagonalt (válaszként erre: 5. - Dj.cica)
2008. júl. 17. 10:23
Számomra is a vágyak netovábbja lett a gátvédelem:)
2008. júl. 17. 09:10
gratulálok nektek és jó egészséget kívánok,nekem is sikerült a természetes szülés lassan két éve és örülök neki hogy nem kértem semmit nem is akartam:)a gátvarráshoz annyit szólnék hát én is éreztem minden öltést nem egy kellemes dolog én ujra akarok szülni meg várandós lenni csak ez a gátvarrás...
4. dus
2008. júl. 16. 19:31

Gratulálok és jó egészséget kívánok nektek!

Legyetek nagyon boldog család a kis Csenge babával!

3. diagonalt (válaszként erre: 2. - Ancsi54)
2008. júl. 16. 18:43

Szia!


Egy folyamatszervezés szigorlatom maradt hátra,amit júni második hetében le is tettem.A kisasszony addog Apájával várt a kocsiban:)

2008. júl. 16. 18:11

Gratulálok nektek, nőjjetek nagyra vigyázz a kicsikére.

Milyen vizsgád maradt el? Bizonyára sikerül majd az olyan lazán, mint a kicsi lány születése, meglásdd sok erőt ad neked, az ő jelenléte. Ancsi

2008. júl. 16. 17:03
Egy korábbi cikkben elmeséltem, hogy fogant meg a kis Boszorkány, és most eljött az ideje, hogy a születéséről is beszámoljak. Egy teljesen probléma mentes várandósság végén álltunk, és vártuk, hogy történjen valami. Jósló fájások voltak, néha rendszeresen is.

Ugrás a teljes írásra: Csenge születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook