Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csendőrpertu, avagy hány éves koráig tegezhető le egy fiatal? fórum

Csendőrpertu, avagy hány éves koráig tegezhető le egy fiatal? (beszélgetős fórum)


1 2 3
10. Fiatal nő (válaszként erre: 9. - D4b0dd2692)
2009. szept. 11. 16:57
Hát, az én esetemben nagyjából mindig a férfiak ajánlották fel a tegeződést... Mert én tényleg mindenkit magázok... És engem ez nem zavar... :-D
2009. szept. 11. 16:55
Én úgy gondolom (hallottam),hogy 18 éves korától mindenki felnőttnek tekinthető,és a nő a férfinak,az idősebb a fiatalabbnak,a magasabb beosztásu az alacsonyabb beosztásunak felajánlhatja a kölcsönös tegeződést.
8. Christine1979 (válaszként erre: 6. - Fiatal nő)
2009. szept. 11. 16:55
Igen, néha ezt szoktam :D volt már párszor ilyen érdekes pillantás "cserébe" :)
7. Christine1979 (válaszként erre: 5. - Fiatal nő)
2009. szept. 11. 16:54
Nekem is felajánlották az exem szülei is, meg a mostani páromé is a tegeződést, de nem megy :)
6. Fiatal nő (válaszként erre: 4. - Christine1979)
2009. szept. 11. 16:53
Mondd azt, hogy "Üdvözlöm!". :-)
2009. szept. 11. 16:53

Én 21 vagyok és általában mindenkit magázok... Csak ha megkérnek, hogy tegeződjünk, akkor tegeződök...


Amúgy szerintem x idő után, ha komolyra fordul egy kapcsolat, akkor szerintem illene a szülőknek megengedni a tegeződést a gyermekük párjának...


Mondjuk én magázom a párom szüleit, pedig mondták, hogy nyugodtan tegezzem őket. Egyelőre ez így nekem jobban "fekszik". :-)))

2009. szept. 11. 16:52
Én akkor vagyok bajban, mikor olyanokkal találkozom, akiket gyerekkorom óta ismerek, és régen Csókolommal köszöntem nekik... ilyenkor mindig tök zavarban vagyok.. mert a Csókolom gyerekes, a Jó napot meg olyan hivatalosnak tűnhet :S :)
2009. szept. 11. 16:51
Én 30 vagyok és ha nem hivatalos helyen vagyok, vagy boltba vásáláskor, akkor általában a tőlem idősebbek mind tegeznek. De engem nem is zavar, sőt! És nem egyszer volt már olyan hogy a 40-50 év körülieket is simán letegezem.De szerencsére ebből még nem volt gond eddig.
2009. szept. 11. 16:50
Júúúj! Ez egy érdekes téma... Én ezzel mindig bajban vagyok...
2009. szept. 11. 16:47
Egy 45 éves ismerősöm mesélte,hogy a lánya 19 éves barátjától megkövetelik a tiszteletet,nem tegezheti őt és a feleségét.Kérdeztem tőle:és ti tegezitek? Természetesen! Van kedvetek kibeszélni a témát,hogy egy idősebb a fiatalt hány éves koráig tegezheti le,egyoldalúan?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook