Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Csendben vagyok a kertben, hiszen vasárnap is van és ünnep... fórum

Csendben vagyok a kertben, hiszen vasárnap is van és ünnep... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
12. aszparagusz (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 28. 15:52

Azért egy fűnyírás nem hinném, hogy olyan zavaró lenne.

A mi környékünkön is mindig valaki nyír.

11. tien
2023. máj. 28. 15:51

Én festek,férj bütykörészik .

Fúróhang és különböző zajok hallatszanak tőlünk.

Még senki nem szólt.


(Nézegeti a füvet ,hogy már megint nagy .

A lustaság győzött,ma nem nyír füvet.)


Engem soha nem zavart ,ha más dolgozgat a kertjében.

10. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 28. 15:43
Füvet nyírtam tegnap is, és maradt mára is. Dél körül lenyírtam.
2023. máj. 28. 15:39

Ha máskor nem, de ilyenkor biztos hogy minden nyaraló itt van a telkén, nyaralójában. Mikor nyírják a füvet és barkácsolják amit kell, ha nem olyankor mikor itt lehetnek?

Már nem az van hogy lemegyek a Balatonra hallgatni a csendet. El kell fogadni a hétvégék a lármáról szólnak.

8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 28. 15:39

Sokan munka mellett ilyenkor tudnak a kertjeikkel, házaikkal foglalkozni. De legalább rendben tartják. Ezért ítéled el őket?

Ha a vallási érzelmeidet zavarják, akkor meg van a hely, ahol csend is van és áhítat. A templom.

7. simple (válaszként erre: 2. - Gigi>)
2023. máj. 28. 15:38
Nem mindegy. Nálunk például van csendrendelet, ami megszabja, hogy melyik napon mikor lehet kint hangos munkákat végezni. Vasár és ünnepnapokon egyáltalán nem lehet. Mégis sokan csinálják.
6. Bichi (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 28. 15:30
Az ugye megvan, hogy tegnap még azért dolgoztak páran?
2023. máj. 28. 15:10

Én is dolgozom hétköznap.

Engem még úgy neveltek, hogy tekintettel legyek másokra. Tegnapra időzítettem a zajos dolgokat, a szabályok is előírják, csendrendelet, satöbbi.

4. Alessandro (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 28. 15:06

Van egy magyar közmondás: Ne ítélj, hogy ne ítéltess!

Vagyis könnyű a másik embert elítélni, miközben nehezen nézünk szembe a saját hibáinkkal. Én sem szeretem, ha egyesek belexarnak mások nyugalmába, vagy éppen hangosan zavarják az ünnep hangulatát. De talán őket is meg lehet érteni, mert ők is csak olyankor tudják elvégezni a fúrást-faragást-fűnyírást, amikor otthon vannak és nem kell dolgozni menniük, vagyis hétvégén vagy éppen ünnepnapokon. Talán ha egy kicsit megértőbb lennél mások iránt te sem mérgelődnél emiatt feleslegesen.

2023. máj. 28. 15:05
Én nem.
2023. máj. 28. 14:56
Mindenki akkor végzi a munkáját amikor tudja. Vasárnap, és ünnep mindegy. Nappal van, nem este. Nyilván most ér rá, mert egész héten dolgozik. Örülj neki, hogy te nyugodtan pihenhetsz a kertedben.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook