Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Csecsemőkori ételallergia fórum

Csecsemőkori ételallergia (beszélgetős fórum)


1 2
10. hamyka (válaszként erre: 9. - Zebra25)
2013. febr. 21. 20:11
uh érdekes az tuti allergia
9. Zebra25 (válaszként erre: 1. - Suzi81)
2013. febr. 21. 17:09
Ha szopizik akkor akár fél órán belül is. Fiam tejfehérje érzékeny volt és ha ettem valami tejterméket akkor szopi után fél órával az arca tele lett kiütéssel:S
2013. febr. 21. 16:09

Az anyatejbe szerintem órák alatt átmegy, hogy a gyerek szervezetéből mennyi idő, arra csak a mi példánkat tudom megírni, a Kislányom majdnem kétéves volt mikor egy elfogyasztott gesztimarci után fél óra alatt az egész teste csalánkiütéses lett... hogy ez a gesztimarci okozta-e, vagy mert egyébként előtte három nap jó étvággyal evett és a fehérje felgyűlt a szervezetében?!?! erre nem jöttünk rá, és remélem még egyszer nem is fordul elő. Egyébként azóta is eszik mindenfélét, és néha többet is mint szerintem egy kétévesnek kellene, de az adalékanyagokkal jobban vigyázok, vagyis próbáljuk a mesterséges cuccokat minimalizálni.


Szóval hétfőn jött ez délben a gyereknél, és szombat reggelre ahogy jöttek úgy el is tűntek a kiütések, és hiába adtunk pl. fenistil cseppet neki, nem úgy tűnt, hogy mérsékelte volna a hatalmas foltokat, egyszerűen kidolgozta magából a szervezete. Tehát négy és fél nap volt.

2013. febr. 21. 16:06
ja meg olyat is halottam hogy valakinek speciális kaja csak a jó ez borzasztó én örülök hogy nem vagyok ilyen, olcsó dolgokon élek már ha lehet olcsónak nevezni, most is van jó kis akció a penyben ( remélem ki lehet irni, ha nem akkor töröljétek a bolt nevét) fogok is menni, most a taste it van akcióba a babfőzelék kolbásszal 21-től 27.-éig, ugye jólnéztem hogy ha 25.-én megyek a penybe akkor minden akciós ? remélem igen
2013. febr. 21. 16:02
már bocsánat a kifejezésért de én : minden szart megeszek ami ehető, anno lehet válogatós voltam már nem, remélem kinöttem, meg persze attól is függ hogy hogy van elkészitve, mondjuk a lencséért nem rajongok de ha csak az van akkor megeszem :)
2013. febr. 21. 15:49
Épp ma olvastam, hogy az elfogyasztott tej az anya szervezetéből 10nap-3hét mire kiürül. Kicsit sokallom!
2013. febr. 21. 15:46
Pár óra alatt be, pár nap alatt ki.
2013. febr. 21. 15:42
Tejallergia? Vagy mire allergiás?
2013. febr. 21. 15:33
Úgy érted, hogy az anyatejen keresztül?
2013. febr. 21. 15:30

Sziasztok,


csecsemőkori ételallergiája van az 5 hónapos babámnak és szeretném megkérdezni, hogy hány nap alatt jut át a szervezetébe amit én megettem, illetve mennyi idő utána ürül ki a baba szervezetéből. Segítségeteket előre is köszönöm.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook