Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Családi szeretet fórum

Családi szeretet (beszélgetős fórum)


2021. nov. 4. 06:58
itt van az újabban koronavírus most már ez a negyedik hullám de szerencse, hogy van ellene védőoltás én már a harmadik oltást is be adtam magamnak, hogy védjem magam és a környezetemet meg a családomat.
2020. júl. 16. 04:25

Igazad van Birebora a barátainkat mi válaszuk mert azt is mondják, hogy madarat tolláról embert barátjáról.

A családot szerintem is össze kell tartani mert ha az ember azt nem szereti aki becsülettel tisztességben felnevelte aktor kit szeretne és a többi hozzá tartozót nem sorolom fel de el nem tudom képzelni, hogy ünnepekor ne üljük körbe az asztalt és az a lényeg, hogy együtt vagyunk mindig minden körülményben.

2020. júl. 13. 18:23

Próbáld te összetartani a családot. Tegyél rá kísérletet. Aztán ha megy, írta itt valaki, hogy egy szomszéd, kolléga, ismerős barát többet jelenthet.

Van egy mondás, a barátainkat megválaszthatjuk de a rokonainkat nem.

2020. júl. 13. 18:14
Tegnap voltunk kirándulni a Fertő tónál most voltam ott először. Csodálatos táj és rendkívül érdekes és sok új információhoz jutottam. Ott tudtam meg, hogy a világon nagyon kevés olyan nemzeti park van és védett mert olyan növények állatok és madarak találhatók ott akiket már a kihalás fenyeget. Vigyázni kell értékeinkre.
2020. márc. 23. 05:23
Sziasztok! Velem egy nagyon jó dolog történt. Röviden meg osztom veletek. Az öcsém nagyon beteg lett kb: 1 éve fekélyes vastagbél gyulladás vagyis akkor vették észre nála. Mivel cukros vérzékeny és asztmás is ez nagyban befolyásolta a betegsége romlását egy rövid idő után még az immunrendszere is agresszív lett. Azt hittem, hogy meg hall erre most jött a jó hír, hogy Miskolcon a megyei kórházban rendbe fog jönni mert már javult az állapota és még fog is és újra mehet dolgozni idővel. Ügy örülök ennek a hírnek mintha nyertem volna de szerintem nyertem is mert itt van a drága öcsikém. Mérike
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Csalános)
2020. márc. 9. 05:42

Heló Csalánosi!

A legnagyobb baj, hogy a szülők meg haltak és itt volt az örökség meg a sok intézkedni való. Sajnos nem volt aki összetartsa a családot. Anyukám úgy nevelt minket ,hogy egy vérből származunk és Isten dolga az ítélkezés nem a miénk. Minden ember hibázik lényeg, hogy tanuljon hibáiból és változtasson rajta. De sajnos már nincs anyukám aki össze fogja a családot. Ezért nekem is túl kell lépnem rajta és a saját életemet élni. Van egy mondás: Nem baj ha szakad az eső mert utána legszebb a szivárvány.

14. Csalános (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 8. 20:46
Mi történhetett testvérek között, hogy ennyire nem kíváncsiak egymásra. Nagyon ne erőltesd, mert ha nekik nem vagy fontos, szomorú, de ne terheld magad azzal hogy velük akarsz foglalkozni. Több erőt fordíts saját sorsodra, hidd el jobban jársz! Néha egy jó szomszéd, egy munkatárs is többet ér, mint testvér.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Pteri)
2020. márc. 8. 15:45

Szia Pteri!

Próbálom én is elfogadni amin úgy sem tudok változtatni. Örülni dolgoknak észrevenni a szépet és nem elhanyagolni akik el fogadnak olyannak amilyen vagyok. Csak még rám tör a szomorúság nem akartam elhinni, hogy velem is megtörténhet. Csupán az örökség miatt.

12. pteri (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 8. 15:11
Koncentrálj azokra, akik szóba állnak veled. A többiektől nem lehet kicsikarni semmilyen családi szeretetet. Felesleges ezen őrlődni. Minden családban van ilyen...
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Pampalini)
2020. márc. 8. 09:26
Igen az Öcsém Ózdon lakik ő néha felhív telefonon, a húgom Miskolcon van a lányom Hegyeshalmon (27 éves) de ők szóba se állnak velem, hiába keresem.
10. Pampalini (válaszként erre: 9. - Bangi)
2020. márc. 8. 07:32
Nevelt lányom Édesapjának 4 gyereke van 4 nőtől. Az apja már évekkel ezelőtt köddé vált, de egy bátyjával tartja a kapcsolatot. Testvéreidet megkerested?
9. Bangi (válaszként erre: 7. - Cc7a88f96d)
2020. márc. 8. 06:48

Még nincsen,még nem is szeretnék,nem vagyok fel készülve rá.

Csak 1 dolog nagyon bánt, régen sokan aszt mesélték édesanyámat meg öltek.

Én abba hitbe voltam évekig, és képzeld el Szöszi facebookon láttam édesanyám profilját plusz a képet és a leánykori nevét. Rá írtam képe alá is de nem válaszol. Én csak annyit kértem tőle írja hogy az és a lelki villagom megnyugodjon és beken hagyom, ha már ő 20 éve nem kereset fel minket nem is érdemelné meg.

Édesapám az elhunyt nagyon szeretem kB 5 éve de legalább foglalkozott nem úgy mint édesapám

8. Bangi (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 8. 06:39
Sajnos és eszt sok ember nem tudja mit él át,milyen fajdalmakon
7. cc7a88f96d (válaszként erre: 6. - Bangi)
2020. márc. 8. 06:38

Ez nagyon jò dolog.Meg is èrtelek,mesèlhetnèk èn is òràkig erről...


Ha màr van sajàt csalàdod,gyerekeid,onnantòl màs a fontossàgi sorrend is.Nagy hùzòerő,de akkor is mindig ott lesznek a mùltban szerzett sebek.

6. Bangi (válaszként erre: 5. - Cc7a88f96d)
2020. márc. 8. 06:36
Nem a múltba élek,csak annyira meg tört 4 évestől egészen 28 évig szorongásba élek mindig.1 be nagyon szépen váltóztam köziségbe nagyon szeretek -beszélgetni segíteni másokon ha engemet 17 év az utca nevelt. Nekem nem segített semmibe utcákat jártam ott aludtam ahol meg húztam magam (padon hidon) sok mindent így tanultam meg,és nem torpantam meg, nem kerültem föld alá igen megtört de fel áltam és ere nagyon büszke vagyok. 1 -dül min mentem keresztül de annál jobban erősé és pozitívan előre tartottam a célig
5. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 8. 06:28
Gyakori sajnos.Ne a mùltban èlj..
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bangi)
2020. márc. 8. 06:27

Szia Bangi!

Az én történetem nem ennyire szomorú mi 3-man vagyunk testvérek. Inkább anyukám nevelt minket apukám alkoholista volt. Ahogy meghaltak a szülők a 3 testvér szét széledt mintha nem is ismernék egymást. Nem is tudunk egymásról semmit se. Ez nekem még mindig érthetetlen. Mérike

3. Bangi (válaszként erre: 2. - Bangi)
2020. márc. 8. 06:20
Nem tudtam be fejezni sajnos, de semmi gond meg fogalmazom
2. Bangi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 8. 06:09

Nem is tudom hogy kezdjem elég nehéz lenne.

Az én családi életemet könyvbe lehetne írni. Sajnos vanank öröm bánat sírás.


1991.12. 06 -án meg született az egyke leányzó, rajta kívül még van 2 bátja akki nagyon várták meg érkezem.

Teltek a hónapok az évek leányzó csak Csepeledet és óvodás lett. Nagycsoportos volt a leányzó, egyre jöttek a problémák. A szülei régen el váltak,de a 3 testvérem együtt nevelkedtek.

Eltelt pár hónap édesapa meg jelent,mint 3 gyereket el vitte magához.

2 fiú gyéremék állami gondozásba kerültek, édesapa kislányt el vitte vissza édesanyához vissza.

Addig már a 4 dik testvérémel volt tershes. Nagyon sok probléma jöttek mentek kise látszót belőle.

Január elején kisleanyal el indult édesanyához,meg kérte legyen itt nála nagyon szorult helyzete keletkezhet.

Kislány maminál maradt onan járt óvodába.

Jól érezte magát a kislány meg nyugodott belsőleg, de azért a szociológus járt szorongás depresszió vált ki belőle.

El -ballagott az óvodából szeptember 1 -jén 1 ső osztályba ment.

Őrült szegényke de ott sem volt kis nyugodt pillanata.

1995. Szeptember 10 -én bíróság be hívta nagymamát és az édesanyját gyám,környezett tanulmány szerint a nagymama felelt meg a kiskorú gyámságra.

Így hát szépen kérem teltek az hónapok az évek kicsi leány cseperedett az 1 től 3 dik eljutott 4 óra után édesanya meg jelent az iskolába hozott neki játékokat kis arany fülbevalót, kicsit meg engedte a tanár nő beszélje vele,és utána hagya mert nagyon nagy bajok lesznek és nem szeretné el veszíteni a munkát.

Vége lett az iskolának leány mendegélt haza közeledett a házhoz ahol panel ház előtt pad volt ott ülta nagyi nagypapa és az édesanyját.kb 8 éves kislány hozta 4 dik testvérét lássa nem sokáig voltak,egyszer csak eltűntek.

Teltek múltak az évek de az édesanya sehol. 1997 bem

2020. márc. 8. 04:54
Nekem meghaltak a szüleim azóta szét esett a család. Nincs akik összetartsanak minket. Ti már voltatok hasonló helyzetben? Ti mit tanácsoltok mit csináljak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook