Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Családi pótlék igényléséhez mi kellhet még? fórum

Családi pótlék igényléséhez mi kellhet még? (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 7. 18:20
2012. szept. 7. 18:20
el kéne olvasni a nyomtatványt
9. Koscsaj (válaszként erre: 3. - Encifinci)
2012. szept. 7. 14:59
Nem az egészségpénztárnál kell igényelni hanem az államkincstárban.
2012. szept. 7. 14:58

Mindent felvitt az albérletébe.Postán el lehet kérni,ha fontos.Én már régen töltöttem ki ilyet,nem emlékszem hogyan megy.

ha jól tudom, a csal.-i is csak jövő tanév végéig jár, mert betölti a 20 at jövőre.

nem sok, ez a 12 200,de mégis valami. remélem talál valami diákmelót, mert elég súlyos pénzekbe lesz ez a 2 év...

7. júliusi (válaszként erre: 6. - Vecus)
2012. szept. 7. 14:56

Most kapta szeptemberben.

Nem kell hozzá a gyerek szül.-i anyakönyvi kiv.-a, Taj kártya, vagy valami,vagy a másolata,mert elég nehéz lenne,így többszáz km.-ről elkérnünk, nála vannak.

6. vecus (válaszként erre: 4. - Vecus)
2012. szept. 7. 14:53

Egyre figyelj hogy az igazolás keltezése szeptemberi legyen és ne augusztusi még mert az nem jó.


Engem most hívtak a MÁK-tól emiatt.

2012. szept. 7. 14:51
A lakóhely szerinti illetékes Államkincstárban kell igényelni az erre rendszeresített formanyomtatványon.Semmi más nem kell hozzá.
2012. szept. 7. 14:51

A magyar államkincstárnak kell küldeni.

A honlapjukon megtalálod a címet.

2012. szept. 7. 14:50
a legegyszerűbb bemenni az oephez vagy ha van arra olyan hogy kormányablak asszem igy hivják,ők ott elmondják és ki is tudod tölteni a papirokat amit egyből ellenőriznek is
2012. szept. 7. 14:34

A lányom 19 volt márciusban,idén érettségizett.B.pesten tanul fotósnak a bp.-i Szolgáltató-és Kézművesipari szakképző iskolában.Ami nappali,és 2 éves lesz.

Szeretném újra igényelni a családi pótlékot,úgy tudom lehet.


A nyomtatvány ,és az iskolalátogatási igazolás már megvan.Mi kell még hozzá?

2012. szept. 7. 14:31
Családi pótlék igénylése?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook