Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak szexuálisan vonzódik hozzám.... fórum

Csak szexuálisan vonzódik hozzám.... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2011. márc. 12. 13:28
Bocsáss meg, ha esetleg illetlenül nézne ki a kérdésem de lényeges pont, hogy lefeküdtél-e vele...
2011. márc. 12. 13:24

Sziasztok!



Szeretném a véleményeteket kérni, hogy mit lehet tenni egy ilyen esetben, egyáltalán lehet-e valamit...

Szóval a történet röviden:

Megismerkedünk, 9 évvel idősebb (én 22 leszek) közli már a megismerkedésnél, hogy ő csakis komolyban gondolkodik már. Egy hétig megy az sms-ezés, telefonálás, e-mailezés, rájövünk, hogy mennyi közös van bennünk, mindketten megfogalmazzuk, hogy hiányzunk egymásnak. Egy hét után az első hivatalos randi, szerintem minden jól alakul DE ő megváltozik. Kevesebbet keres, visszahúzódik. Ismét egy héttel később véletlenül összefutunk, én számon kérem a megváltozott viselkedését, a magyarázat munkahelyi gondok, egyelőre magával sincs kibékülve, így nem tud nyitni más felé sem...én kiadom az érzéseimet, hogy hiányzik, és tetszik és szeretném ha fejlődnénk továbbra is, rendben keresni fog puszik, ölelések. Aztán egy sms miszerint: Szexuálisan nagyon vonzódik hozzám, de én ennél többet érdemlek...


Ilyenkor veszett az ügy?

Miért csak egy randi esélyt adott annak, hogy megismerjen?


Én visszaírtam az sms-re, hogy köszönöm az őszinteségét... most itt tartunk, állunk.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook