Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak Skorpiók! fórum

Csak Skorpiók! (beszélgetős fórum)


2010. jún. 10. 15:42
persze lehet nem a csillagjegy a gond,de szerintem nagyon is számít ez.Én hiszek ebben,nyilván nem ez alapján döntök....
2010. jún. 10. 15:41
Hosszú ideig azt sem tudtam, hogy eszik-e vagy isszák ezt a skorpió témát. Aztán egyszer rátaláltam és el kezdtem olvasgatni. És azt mondtam magamban: Úristen, ez én lennék, ilyen?? Aztán tudatosan nyesegetem a negatívumokat, de nagyon nehéz. Alapvetően nem hiszek benne, de valami igazság van benne. Nem határozza meg a tetteimet, gondolataimat, érzéseimet, hogy mit mondanak róla. De alapvetően önmagunkat nem erőszakolhatjuk meg.
47. 4b7ad53020 (válaszként erre: 46. - E584b61b26)
2010. jún. 10. 15:40
Nyugodtan írhatod a véleményedet,nem arra megyek amit hallani szeretnék :) Nem lehet sajna elrángatni a munka elől még hétvégén sem :( Megbeszéljük,hogy jó akkor egész vasárnap csak mi ketten.Erre vasárnap este 19kor,mikor kiszáll a melóból,édesen mondja,hogy na akkor mehetünk :D Én meg persze kiborulok :(
46. e584b61b26 (válaszként erre: 44. - 4b7ad53020)
2010. jún. 10. 15:37

Figyi akkor most nem bántásképp írom ezt,nem azt fogod olvasni amit hallani szeretnél,hanem,hogy én mit gondolok erről!

Nem a csillagjegyével van itt a baj hanem a kapcsolatotokkal.

Lehet,hogy még nem nagy gáz,csak kicsit magába fordult,vagy tele vannak a bugyrai nem veled,hanem úgy általánosságban mindennel.Próbáljátok meg beszélni,mert ez így nem oké.

Kívánom,hogy sikerüljön mert a hangsúlyodból azt érzem nagyon szereted ezt a pasit.:)


Csinálj nem mindennapi hétvégi programot kettesben,ahol tudtok kikapcsolni és beszélgetni.

Mentsétek a menthetőt.:)

2010. jún. 10. 15:36
Örlödöm mellette kicsit,nagyon szeretem.Rá kell szólni hogy foglalkozz már néha velem is.Reakció semmi,csak ha már naon hisztizem.Akkor rózsa stb.Aztán minden kezdődik elöről.
44. 4b7ad53020 (válaszként erre: 42. - E584b61b26)
2010. jún. 10. 15:33
kb igen:) pontosan.Ha társaságban vagyunk akkor mindenkivel elfecserészik és naon jól tudja érezni magát.Lehet,hogy azt hiszi,hogy megkapott,elérte a célját és ennyi!?
43. Veronika27 (válaszként erre: 39. - 4b7ad53020)
2010. jún. 10. 15:29

Hááát a kitartással kapcsolatban én annyit mondanék, hogy változó. Bár amit én a fejembe vettem, azt végig is csináltam. Most is olyan helyzetben nyűglődök, amiből ki kéne szállni.

Viszont exem volt, hogy otthagyta a munkahelyét rövid idő alatt, meg a sulit is abba akarta hagyni.

42. e584b61b26 (válaszként erre: 41. - 4b7ad53020)
2010. jún. 10. 15:29

Akkor vele ilyen az élet??

Mit csináltok??Egész nap dolgozik este meg pukkadozik,mert beszélgetni szeretnél?

Miért nem ad választ a kérdésidre?

Jó ez így?

2010. jún. 10. 15:26
Nyuszogó!Próbálok én vele leülni beszélgetni,de amint olyat kérdezek,egyből eltereli a szót.Ha mégegyszer próbálom megnyitni akkor egyből méregzsákká változik :(
40. e584b61b26 (válaszként erre: 37. - Veronika27)
2010. jún. 10. 15:21

Így igaz a jellem a nevelkedéstől és az ember stílusából adódik,és hogy miket tapasztalt,mikre tanította meg az élet.Nem pedig attól,hogy milyen jegyben született.

Persze ez is de van még a napjegyen kívül sok tényező,aszcendens,holdjegy...

2010. jún. 10. 15:21
az akaraterejét irigylem,hihetetlen kitartó
2010. jún. 10. 15:20
Érdekes..... A kapcsolat elején nagyon rámenős volt,szinte levakarhatatlan :D De most már csak a munka és a pénz,és teljesen el lettem hanyagolva.Míg elején hívott napjában kb 15ször most örülök ,ha este látom :) Együtt élünk egyébként.
2010. jún. 10. 15:19
Szerintem alapvetően nagy a hasonlóság, viszont attól is függ a dolog, hogy kit hogyan neveltek. Egyes dolgok erősebben a felszínre jöhetnek, mások meg nem.
36. e584b61b26 (válaszként erre: 35. - 4b7ad53020)
2010. jún. 10. 15:19

Szerintem ettől ne félj,és ne is olvasgasd ezeket,mert nem lehet ráhúzni senkire se egy valamilyen leírt burkot!

Lehet ő skorpió de egészen másképp gondolkodik a dologról!

Ha ki akarod ismerni,beszélgessetek sokat,mert viszont nagyon érzékiek is.

:)

2010. jún. 10. 15:17
:) és igaz már megint minden :D Több vasat tart hrrrrrrrrrrrrrr :D Ájj nehéz ügy.Más a férfi és nő skorpió egyébként?Csak mert,ha hasonlóak várnám a saját lényetekről a dolgokat :)
2010. jún. 10. 15:17

Nekem az expasim is skorpió volt, sőt ugyanakkor születtünk (okt.27), csak 4 év különbséggel.

Jókat tudtunk együtt röhögni, a humorunk fanyar, ő hűséges volt (én is, csak ezt arra írtam, hogy máshol mondják, hogy nem az), csak ő baromira birtokló volt, minden idejét velem akarta tölteni, szabályosan lógott rajtam, végül ez vezetett a szakításhoz.

2010. jún. 10. 15:16

Nekem a családban van egy skorpió,alattomos,hátulról támad,azt hiszi mindenki felett fölényben van,szerelem számára nincs,csak pénz és pénz.

Mikor azt hinnéd,hogy már megértetted,akkor tesz olyan lépést amivel rácáfol az egészre.

Kívülről nett és csinos az otthona koszos,lusta és arrogáns cinizmussal fűszerezve.


érdekes jegy az biztos,de éppen elég ismerni belőle ennyit számomra,pedig közeli családtag.

32. Kiss Mária (válaszként erre: 29. - E584b61b26)
2010. jún. 10. 15:14
Ez így van és szerintem ez nem függ attól milyen jegyben született az a bizonyos illető.
2010. jún. 10. 15:14
Csatlakoznék, skorpió vagyok:)
2010. jún. 10. 15:13

Hogyan hódítsd meg a férfit?

Hódítsd meg a Skorpió férfit!


A Skorpió férfi nőideálja: magabiztos, energikus, bátor. Míg nem érzi igazán elemében magát, vagy épp terepszemlét tart a rejtélyes pillantást, viselkedést részesíti előnyben. A Skorpió férfi intelligens, intuitív, kitartó. Ha egyszer valamit a fejébe vet, azt minden áron eléri, nem pénzért, elismerésért, hanem a kihívás, önmaga legyőzésének érdekében. A Skorpió férfi szinte mindig hordoz lelkében egy érzelmi sérülést, konfliktust, problémát, amit meg akar oldani, legtöbb esetben a következő kiszemelttel. Mély, megrendíthetetlen érzelmi kapcsolatot keres, ha ezt nem találja inkább egyedül marad. Nehezen fogad a bizalmába, nem az a lelkizős típus, ezért nehéz dolgod lesz, ha ki akarod deríteni mi az a bizonyos terhet, amit cipel magával.

Hangsúlyosan szexuális alkat, magas libidóval megáldva, ezért nem ritka, hogy több vasat tart a tűzbe egyszerre. Általában sok barátnője van vagy volt, akiket amennyiben nem feleltek meg magas elvárásainak, rövidebb-hosszabb kínzási időszakok után lecserélt. A Skorpió férfi kezdeményező, hozzá hasonló magas libidóval rendelkező nőt keres, akivel együtt elérheti saját elszállt céljait. Ebből látszik, hogy ha nem vagyunk hozzá hasonló kvalitásokkal és preferenciákkal felvértezve, nehezen viseljük el a Skorpió férfi “kínzásait”. Ha Skorpió férfit szeretnél meghódítani, elemi ösztöneire kell hatnod. Nézz mélyen a szemébe, a legcsábítóbb pillantásoddal, amit csak ki tudsz hozni magadból, hívd meg egy közös sétára, ahonnan egy óra múlva elegánsan lépj le. A következő találkozó egy késői vacsora legyen nálad vagy nála otthon. Légy csábító, hódítsd meg szexualitásoddal. Ha szeretnéd megtartani mindig vedd komolyan, bókolj és dicsérd. Kérd ki a véleményét és csodáld hozzáértését. Öltözz mellette csábítóan, szexisen, használj izgató parfümöt, de soha ne flörtölj jelenlétében más férfiakkal, mert pokolian féltékeny tud lenni. Biztosítsd szerelmedről és hűségedről, de ne hagyd, hogy birtokoljon. Meg kell harcolnod a tiszteletéért, de ha elnyerted, biztos lehetsz benne, hogy társadra leltél.

29. e584b61b26 (válaszként erre: 26. - Kiss Mária)
2010. jún. 10. 15:13

Nem vagyok paprikás abszolút!

És semmi bajom senkivel különben,elfogadtam,hogy ilyenek!

Azt hogy nem jövünk ki ennyi,ha ezt valaki magára veszi akkor azzal van baj,nem jöhet ki mindenki mindenkivel.

28. Kiss Mária (válaszként erre: 27. - 4b7ad53020)
2010. jún. 10. 15:12
Én sajna nem tudok segíteni, mert párom oroszlán én vagyok a skorpió:)
2010. jún. 10. 15:11
inkább segítsetek nekem :)
26. Kiss Mária (válaszként erre: 23. - E584b61b26)
2010. jún. 10. 15:10
Húha de fel vagy paprikázva. Nem lehet,hogy nem a skorpiókkal van gond? Vagy a többi jeggyel...?
2010. jún. 10. 15:10

Úgyis szokták mondani, hogy vagy behódolsz és elfogadod olyannak, amilyen, vagy csomagolsz...

Egy biztos: a skorpió skorpióval maga a pokol!!

2010. jún. 10. 15:10
Szerintem a legérdekesebb jegy,nem hétköznapi :p
23. e584b61b26 (válaszként erre: 21. - Kiss Mária)
2010. jún. 10. 15:09

És nem lehet véleményt mondani??

Vagy külön engedélyt kell kérni tőled??

2010. jún. 10. 15:09
Nyuszogó ezzel nincs semmi gond,értelek
21. Kiss Mária (válaszként erre: 19. - E584b61b26)
2010. jún. 10. 15:08
Nem baj,de a fórum címe Csak skorpiók, nem az, hogy ki utálja a skorpiókat:)))
2010. jún. 10. 15:07
Tapasztalatok???Tényleg érdekel nagyon :)Bele szeretnék látni végre 2 év után :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook