Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak egy játékszer vagyok neki? fórum

Csak egy játékszer vagyok neki? (beszélgetős fórum)


18. e9d12f9aa7 (válaszként erre: 17. - E9d12f9aa7)
2019. okt. 20. 09:34

Bar, ha nem akar tőled még szexet sem , akkor nem értem a problémát??


Lépj tovább!

2019. okt. 20. 09:33
Nős... Mi lennél? Kivételes esetekben lehetsz az új feleség, aztán melletted is lesz egy kis cafka.
16. globus (válaszként erre: 1. - King90)
2019. okt. 17. 16:09

Ha most olvasnám először, mondhatnám, hogy bátortalan. De ha igaz, hogy áprilisban már ezt csinálta, akkor inkább tutyimutyi. Jól esik az egójának egy fiatal csibe, házasságot borítani nem akar, következményektől fél.

Inkább most szomorkodj kicsit, mint később sokat, szerintem tartsd tőle távol magad.

15. timycat (válaszként erre: 1. - King90)
2019. okt. 17. 16:05
H.lye vagy te, nem játékszer. Ennyire ráérsz, hogy ilyenekre pazarolod az idődet?
14. Bius86
2019. okt. 17. 15:42

Tudom, hogy semmi sem fekete vagy fehér, de aki ilyen "játékban" vesz részt, az maximálisan megérdemli, hogy szenvedjen, ha már nincs benne/ük annyi tartás, hogy odaálljanak a házatstársuk elé, hogy ez van, hogyan tovább.

Nem azzal van a baj, hogy valaki másba szeret bele az ember, hanem, hogy sunyi és becsapja a környezetét.

Remélem hamarosan lebuktok, és akkor megoldódik a problémád.

13. Mezei Virág (válaszként erre: 12. - Törpilla)
2019. okt. 17. 14:31

"En ferjnel vagyok es gyerek meg nincs. Mind ketten huseges tipusok vagyunk vagy legalabbis voltunk idaig."



Vajon még a férje is megvan? Micsoda hűség! 😉

12. Törpilla (válaszként erre: 1. - King90)
2019. okt. 17. 14:25
Nem értem neked ez miért jó? Nyilván nem jó ha ezen a fórumon kérsz segítséget.. vagy jó és kell ehhez megerősítés? Nem értem elnézést ehhez én túl fogyatékos vagyok. Sok sikert!
11. d12a1b9a65 (válaszként erre: 1. - King90)
2019. okt. 17. 14:23
Vajon nem azért került válságba a házassága, mert mondjuk impotens? Vagy meleg? Csókolgat, de szexelni nem akar veled... Vagy nem tud.
2019. okt. 17. 13:43

Ez ugyanaz a pasi akiről az áprilisi fórumodat nyitottad? Szerintem állj a sarkadra és dobd ki a francba, szórakozzon mással. A férjed megvan még?


Gondolj bele, a pasinak milyen kényelmes ez. Tud kinek panaszkodni a feleségéről ami tuti nem jut vissza hozzá, egy 10 évvel fiatalabb nő simogatja az egóját, és ha esetleg otthon majd nem kap meg mindent akkor ott leszel neki "tartalékba"... Bár szerintem a rossz házasság is simán lehet hogy csak mese.

9. grassi (válaszként erre: 7. - King90)
2019. okt. 17. 12:22
szerintem kimondottan szokványos helyzet. férfiak is csinálják nőkkel, nők is férfiakkal. hívhatjuk lelki társnak, szárazbarátnak stb., végeredményben ugyanaz: az egyik fél csak a saját céljaira használja a másikat, a másik meg megkapja egy párkapcsolatból a szar részt, a jó rész nélkül.
8. Piroska52 (válaszként erre: 7. - King90)
2019. okt. 17. 11:55

nem játékszer vagy,lelki szemetesláda,

olyan akinek elrihatja a bánatát,aztán megy tovább,

7. king90 (válaszként erre: 6. - Dd41cc22f1)
2019. okt. 17. 11:52
Hat hidd el valaszolo, hogy en sem nagyon hiszem el, de ez az igazsag! Nem egy szokvanyos szituacio..ez a helyzet.
2019. okt. 17. 11:32

Ez megint az olyan hihetetlen dolog kategóriájába tartozik számomra, mint mikor a horror filmben a baltás gyilkos elől, a későbbi áldozat nem a sötét erdőbe fut, hanem a lakás legfelső emeletére, ahonnan nincs menekvés.


Nem hiszem, el, ha egy férfi megcsókol, akkor azt ne engedné, hogy visszacsókoljál. Azt sem hiszem el, hogy csak úgy poénból csókolgat és nem akar többet.

Szóval összegezve ezt az egészet nem hiszem el.

A véleményem szerintem te próbálsz minket játékszernek tekinteni.

5. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - King90)
2019. okt. 17. 11:21
Te is azok között vagy, akik mennek a pasi után, neki semmit nem kell tenni. Milyen mézes madzagja lehet? Ha nős, a szexet otthon megkapja úgy, hogy téged csókol, vele élvezkedik. Nagyszerű!
2019. okt. 17. 09:40
Egyetértek a csajokkal, még csak játékszer sem vagy. Tuningolod az önbizalmát, hallgatod a nyekergését, cserébe néha kapsz egy csókot, nehogy elkóborolj. Gondolom nagyon fiatal vagy, nem pozícionáltad még be magad.
2019. okt. 17. 09:34

Arra használ, hogy kipanaszkodja magát neked és arra, hogy építse általad az önbizalmát.

Nem játékszer vagy, inkább amolyan szolgaféle.

2019. okt. 17. 09:25
Lelki szemetesládának használ.
2019. okt. 17. 09:22

Van egy nos ferfi az eletemben.

Mondanam, hogy szeretok vagyunk, de meg az sem.

Konkretan jar hozzam, sokat beszelgetunk, lelkizunk. De parszor volt koztunk csok is. Egyik alkalommal megcsokolt, es amikor utana jott akkor meg akartam csokolnivisszautasitott. Szoval konkretan szexet nem akar tolem..neha megcsokol..

en szerelmes vagyok bele. Allitolag rossz a hazassaga, de valni nem akar, szeretoi kapcsolatot sem akar..

Kerlek teritsetek eszhez.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook