Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csak barát vagyok neki? fórum

Csak barát vagyok neki? (beszélgetős fórum)


14. syria (válaszként erre: 7. - C3f39fd03b)
2012. febr. 8. 16:27

Ő még nem nő.

Csak nőkezdemény. :D

13. 4c30444687 (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2012. febr. 7. 18:09

Yellow-girl 2012-01-24 19:48


16 éves vagyok és még soha nem tetszettem senki, soha nem volt belém szerelmes senki. Még nem is csókolóztam. Sőt még ovisszerelemben sem volt részem. Ezzel szemben a legtöbb velem egyidős lánynak minden ujjára jut egy pasi, csak győzzenek válogatni.


***


És ehhez nyolcadikas. Hát, lehet, hogy mással kéne foglalkozni nem ezzel a kérdéssel.

12. de Luca (válaszként erre: 11. - A14deb9047)
2012. febr. 7. 17:19
Én is folyton fiatalodom, csak a testem lázad fel néha :-)
2012. febr. 7. 17:12
Tudod, a nők mindig fiatalabbak lesznek, nem idősebbek :D
2012. febr. 7. 16:56

Hányan vagy a testedben?


"Tudásbázis: Nagyon kiábrándító a szőrös alkar egy fiatal lányon? 32. (Kinézet) 2012-01-19 20:49

Igazából még nem kérdeztem tőlük.

Régebben, még általánosban beszólogattak a fiúk, de azóta nem volt rá eset."


"16 évesen nulla tapasztalat fiúk terén? 1. (Minden más) 2012-01-24 19:48

16 éves vagyok és még soha nem tetszettem senki,..."


"1. Yellow-girl 2012-02-07 15:51

Osztálytársam a srác, tavaly óta. Most vagyunk 8-osok."

9. Yellow-girl (válaszként erre: 5. - C3f39fd03b)
2012. febr. 7. 16:37

A filózás nem konkrétan nekem megy, hanem a legjobb (fiú) barátjának. Tőle hallottam ezeket.

Azt nekem éppenséggel még sosem mondta, hogy ki tetszik neki.

2012. febr. 7. 16:15
"A portál 18 éven felüliekhez szól! Amennyiben ennél fiatalabb vagy, ne regisztrálj!"
7. c3f39fd03b (válaszként erre: 6. - Syria)
2012. febr. 7. 16:05
Ó,ha nőből van az ember,nincs olyan életkor,ami kevés lenne az agyalásra :-)))
6. syria (válaszként erre: 1. - Yellow-girl)
2012. febr. 7. 16:03
Ne agyalj, hagyd a dolgokat menni a maguk útján! Nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy párkapcsolaton problémázz.
5. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - Yellow-girl)
2012. febr. 7. 16:02

Érdekes kérdés :-).

Így első blikkre azt mondanám,hogyha neked filózik arról,melyik csaj lenne számára a megfelelő,akkor rád tényleg nem potenciális jelöltként tekint.Sajnos van az úgy,hogyha az embernek tetszik valaki,akkor képes olyasmit is belelátni a viselkedésébe (pl.hogy talán mégiscsak több ez barátságnál),,ami nincs is.Nekem is van olyan fiú barátom,akit szeretek,imádok,tök jókat dumálunk,meg is ölelgetjük egymást,ennek ellenére nincs köztünk semmi,és nem is lesz.

Viszont az meg vigasztaljon,hogy én az exemre abszolút barátként tekintettem,pasiként egyáltalán nem jött be,és egyszerűen csak szépen lassan rájöttem,hogy ez köztünk több,mint barátság.És nagy szerelem lett belőle.Szóval nincs lehetetlen.Valahogy meg kéne próbálnod kiugrasztani a nyulat a bokorból,mondjuk azzal,hogy egy nagy bizalmas beszélgetés közben te is megosztod vele,hogy tetszik neked egy srác,aztán feltűnően csinosabban kezdenél öltözni (persze csak az "új" srác miatt),aztán megnézni,hogy reagál rá.

4. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Yellow-girl)
2012. febr. 7. 16:00

Szia.

Az elmondottakból ítélve ő igaz barátnak tekinthet téged akiben megbízik.Az már a te döntésed,elmondod-e neki,h te többet érzel,ebben az esetben a barátság nagy valószinűséggel elvész.Vagy nem mondod el,elfogadod a helyzetet és idővel a vonzalom talán lankad,vagy felgyúl más iránt.....

2012. febr. 7. 15:58

Örüljetek és becsüljétek meg a szép és tiszta érzéseket minden kombinálás (amire a nők erősen hajlamosak) nélkül. Nem többet és nem kevesebbet.

Lehet, hogy néhány hónap, és elsodor benneteket egymás mellől az élet.

2012. febr. 7. 15:58
nagy eséllyel csak bebeszéled :(
2012. febr. 7. 15:51

Osztálytársam a srác, tavaly óta. Most vagyunk 8-osok. 4. éve, hogy tetszik nekem. Ha csak meglátom már beleőrülök, hogy minél közelebb kerülhessek hozzá, hogy megérintsen. Néhány hónapja feltűnően jóba lettünk. Az esetek 90%-ában tőlem kér segítséget. Meg már mondta is, hogy teljesen megbízik bennem. Meg, hogy az utóbbi időben mennyit segítettem neki (pl. neten több oldalakat gépelek neki, ha beteg, hogy meglegyen neki amiket suliban írtunk, meg még 1-2 ilyen baromség részemről...) Tudja, hogy nekem bármit elmondhat anélkül, hogy bárkinek is tovább adnám. Mostanában suliban is elég sok időt töltünk úgymond együtt. Jobban mondva ő, barátnőm, és én. Szünetekben odajön hozzánk. Együtt beszélgetünk, nevetgélünk.

Néha ölelgetjük is egymást, de ezt másokkal is csinálja, szóval nem kivételes. Nagyon kedves, figyelmes, megértő velem, de eleve ilyen típus.

Mindemellett viszont tudom, hogy nem tetszek neki, mint lány. Jó barátja lévén azt is tudom, hogy kik azok, akik tetszenek neki. Sokat filózik, hogy melyik lány lenne a legmegfelelőbb számára. De néha mégis úgy érzem, mintha talán egy hajszálnyival, de több lenne köztünk egyszerű haveri/baráti viszonynál. Vagy lehet, hogy csak azért érzem ezt, mert én szeretném, hogy több legyen köztünk, és csak bebeszélem magamnak...?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook