Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csajozási, utcai leszólítás... fórum

Csajozási, utcai leszólítás... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
46. 06bfdda89d (válaszként erre: 36. - Noncsi18)
2011. ápr. 30. 23:08
Ó,én nem vagyok szívbajos.Minden további nélkül megadom,legfeljebb nem veszem fel!:PPP HouseMD után szabadon (pl.törtető cafka) adok valami jelzőt és ha látom,hogy csörög,nem kell felvenni.:D
45. 06bfdda89d (válaszként erre: 33. - Nokiaman25)
2011. ápr. 30. 23:00

"Igen, összetett dolog ez. Kinek sokat kell nyitnia, ki megfontoltabb. "


Nocsak...Mikor lett a betojiság átkeresztelve?

Nézd...Nekem baromira imponál,ha egy srác félreérthetetlenül bámul,pláne ha tetszik is.De b+ jöjjön már oda,aztán szóljon két szót,hogy mi van!


"Én azt tudom, a Nők más szemmel néznek arra a srácra, aki csupa (jó) Nő társaságában van. Erről mit gondolsz? "


Jajajajajajjj...Nehogy már a hétköznapi együttlétet (suli,szórakozás,stb) valami Maxi king reklámmal azonosítsd már,mert rögtön hülyét kapok...Ne mááár...Ez vicc.


"Ha srác önbizalommal telt, magabiztos, rátermett, lenyűgözi úgy a lányt, hogy nem fogja érdekelni, miért áll el az egyik füle...:)"


Ha-ha-ha!Én pl. erre piszok kényes vagyok.Csak egy pár példa,amit képtelen vagyok megszokni:

1.vörös a nyaka

2.száraz bőrdarabok az arcon

3.fülzsír(apró)

4.nózikosz(apró)

5.evési stílus: túl hangos,nyitott száj,maszatolás,stb...

pl...

44. 06bfdda89d (válaszként erre: 28. - Nokiaman25)
2011. ápr. 30. 22:45

Barátság...No igen.Szándékosan léptem át ezt a fejezetet korábban...És kb. pont emiatt,amit írni fogok,de most hogy szóba hoztad reagálok.


"De találkoztam már olyan lánnyal, akinek nem volt tabu a barátságban a szex. Ez már több, mint csak barátság. Afféle nyitott kapcsolat."


Na igen...ez...Ez tőlem nem idegen.De...rám nem mutogathatsz,mert ez...gondolom tudod,hogy nem a szokványos.A csajok zöme nem ilyen.Sokat gondolkodtam azon,hogy én miért vagyok ilyen,de...talán egyszer majd jó lenne egy térkép arról a sok eszemről...:) Nem vagyok egy átlag,de én úgy kb.4 évesen kezdtem a szexet.Már mint konkrétan a szexet.Így születtem?Franc se tudja.A távoli rokonságban nem igen volt fiú,aki ha jöttek ne döngetett volna meg szívesen,nyomultak is rendesen,állandóan berángattak a szobába,meg ilyenek...Még nem voltam 14 se, de állandóan rám dudáltak,meg majd kiestek a kocsi ablakon tőlem.Miért?Franc se tudja.Én ha belenézek a tükörbe látok egy babaarcot,az alakom meg olyan,hogy sovány vagyok.Bár volt már aki ecsetelte,hogy mit érez a csípőm láttán,volt aki se szó se beszéd,csak elkapta azt két oldalról,én nem tudom,én nőből vagyok,ők tudják...:P Ennek ellenére nem fekszem le fűvel-fával és nem minden fiú barátságomra igaz ez a nyitott kapcsolat bevállalása sem.Igazából ezt korábban nem is tudtam magamról...De azt kell mondjam,hogy azért ez fiúk körében sem egy általános dolog.A zöme igazi barátnőt akar,ez nem fekszik a többségnek.Emiatt eléggé elzárkózom tőlük,mivel elég erőteljes lelkiválságban vagyok több,mint egy éve,elnézve a pasikat ez változni szerintem nem fog,nekem a hátam közepére nem kell semmi komoly,de attól tartok,hogy ezek barátnőt akarnak...Pedig aztán felőlem becsajozhatna...Szóval nem tudom milyen csajszi,akivel találkoztál,de...Ránk ezt ne alapozd.

2011. ápr. 30. 22:30
Szia, ne haragudj, tudsz esetleg egy Ferrari szerelőt??
42. 06bfdda89d (válaszként erre: 31. - Nokiaman25)
2011. ápr. 30. 22:29

"És miért zárkózna el a Hölgy? Egyrészt ad magának is esélyt, ha nincs partnere, és lát valamit a srácban. Mind külső, mind belső téren. "


1.Én nem érveltem elzárkózás mellett,sőt...Olvasd vissza.

2.Max.annyit elég látnia,hogy akar-e többet látni...Továbbra is fenntartom,hogy személyes kérdések előre eltervezett találkozóra valók.Ennek már eleve van üzenet jellege.Például...Akar egy olyan órát,netán kettőt,amikor csak rám figyel nyugodt körülmények között,sőt értékeli annyira a velem eltöltött időt,a rólam szóló információkat,hogy ezt ebben kifejezze,időt ad,ami csak nekem szól.


"Puszi; ugyan már. Jársz Te bulizni? A csajok se perc alatt smárolnak. Hadd ne meséljek....:))"


Puszi; ugyan már.Ismered te a csajokat? Akkor tudnád,hogy ez itt most épp nem igazán érv...:))

41. 06bfdda89d (válaszként erre: 30. - Nokiaman25)
2011. ápr. 30. 22:23

1.Persze,majd az utcai telefonelkérős majd egy életre szól,mi?

2.Értem.Akkor ha ezentúl odajön valaki az utcán hozzám,jobb ha elküldöm,mert tuti valami tartósat akar én meg maximumnak is tuti semmi komolyat.

40. Noncsi18 (válaszként erre: 39. - Nokiaman25)
2011. ápr. 29. 17:34

Ami még úgy eszembe jutott ezzel kapcsolatban az az, hogy ha egy pasi nagyon félénk és nem mer odamenni egy csajhoz, akkor szerintem biztos, hogy vagy nagy csalódás érte régebben vagy egyáltalán nincs önbizalma a srácnak. Akkor viszont szerintem először ezt a problémát kéne megoldani és utána már magától lenne bátorsága. De amíg úgy érzi, hogy jajj én ronda vagyok, nem vagyok izmos kicsi a szerszám stb..... addig nem lesz bátorsága.


Egy táncra persze én is belemennék, mért ne táncoljunk együtt??! De én arra gondoltam, hogy ha látnám, hogy egy pasi ezt csinálja, akkor biztos nem kéne nekem....!!! (Max egy éjszakára :D:D )


Én nem úgy értettem a munka keresést, persze, hogy ott keres, de én l o v e . h u - n voltam fent és ott írt rám egy hapsi, hogy pont ilyen csinos munkaerő kéne neki stb......


Akkor egy 30 éves pasit, hogy segítenek, mit mondanak, hogy csajozzon? Mert továbbra is az a véleményem, hogy az utcán leszólítás ilyen korban nem divat :))

2011. ápr. 29. 15:26

Jól leszűrted a lényeget. Az egész videó célja, hogy képet adjon, bátorságot merítsen annak, akinek alig van. Hisz a lányok/nők se perc

alatt leszűrik mennyire fél, parázik az a srác, aki ismerkedne, vagy épp ellenkezőleg.


Én a többször érintkezéssel kimondottan a megszólításra gondoltam. Arra "tanítanak" ilyen tanfolyamon, menj oda a lányhoz random, válogatás

nélkül, és érintsd meg, mondj egy röpke szösszenetet, majd hagyd ott. Tehát nem a lány küldi el, pasi távozik önszántából.


Amit Te írsz teljesen helytálló. Viszont én tapasztaltam már ellenkezőjét. Egész jó ismerősöm csinálta.


A sztori.


"Táncoltam" evvel a sráccal. Felfigyeltem arra egy lány jeleket küld neki. De Ő nem lépett. Finoman rákérdeztem miért nem húzod már be?

Azt mondja, húzza még a csaj agyát! Nem volt sok, pár perc. Majd felé fordul, és elhúzta barátnőjétől. Táncoltak kb. 2 felvétel erejéig.

Majd ott hagyta. Elkezdett táncolni a mellette levővel. A lány, akit ott hagyott majd felrobbant mérgében. Láttam a lányon majd meg vesz a

pasiért, de haveromat már nem motiválta ez a lány. Valamivel később feladta a lány, hisz már egy harmadikkal táncolt.......


Nem is folytatom. Ha én láttam ezeket mind, úgy más lány is felfigyelhetett rá...... Még sem volt gáz ez egész. Vevők voltak rá az összes lány, pedig 5-6-al táncolt.....


Nézd, munkakeresés az más. Ma már az emberiség 80%-a neten keres állást. Az, hogy Te annak köszönheted a volt párod, az egy dolog. Semmi

köze a kimondott társkereséshez!


Igen, egy 30as pasi is lehet ilyen gondban. És tény, egy érettebb Nő ennél sokkal több mindenre odafigyel....

38. nokiaman25 (válaszként erre: 36. - Noncsi18)
2011. ápr. 29. 14:57

Tudod nem mindig van rá lehetőség, hogy a pasi is megadja neki a számát. Ekkor csak bízni tudunk valósat adott. Vagy, amit Te is írtál, meg kell csörgetni ott helyben, rögtön, és ennyi.


Igen, ez a piás téma oda-vissza érvényes. Lányok is ugyan úgy homályosan láthatnak dolgokat... :)


Lekezelőbbek, mert társaságban, barátnőkkel vannak, és befolyásolják egymást. Ez is megérne egy külön témát..!!!

2011. ápr. 29. 03:31

Na végig olvastam nagyjából a hozzászólásokat. Én csak a végeredményre tértem ki, de látom itt inkább arról van szó, hogy a fiúnak legyen bátorsága odamenni a csajhoz.....


"A másik, amikor szórakozóhelyen egy lány azt látja, hogy egy srác több lányhoz odamegy, azt gondolhatja mennyire szociális, mily könnyedén haverkodik. S ha netán azt a lányt is megszólítja, aki erre felfigyelt, nem fog ellenkezni egy esetleges érintkezéstől. "


Én ezzel nem értek egyet.... Ha én kiszúrnám, hogy a srác mennyi lányhoz odamegy, táncolnak beszélgetnek, majd megint másik és még hozzám is odajön, akkor az egyik gondolatom az, hogy mennyire lúzer, hogy elküldik a csajok a másik pedig az lenne, hogy tuti csak egy éjszakát akar.... és ha nem kérnék belőle tuti elküldeném.


Az internetes ismerkedéssel kapcsolatban pedig a véleményem, hogy én ott találtam munkát is és ott ismerkedtem meg egy sráccal is akivel több mint 2 évet éltem együtt.


A másik észrevétel pedig, hogy ezek elég fiatal lányok voltak.... jajj zavarba vagyok, most válaszoljak... stb..... és mi van ha egy "idősebb" srácnak van ilyen problémája? Mondjuk 30 körülinek..... Mert egy 28 éves érett nő szerintem nem vevő egy ilyenre.

2011. ápr. 29. 03:07
Szerintem ebben az egyetlen hiba, hogy honnan tudod, hogy jó számot ad meg a csajszi?? Én ha valakit nagyon leakartam rázni, akkor bediktáltam egy kamu számot. Meg kéne csörgetni a csajszit, akkor tuti :D Amúgy nincs azzal baj, hogy az utcán próbálkozik valaki, hisz kell valahol :D Ha meg látszik, hogy vevő rá a csaj, akkor mért ne? Discoba az is lehet, hogy piásak vagytok és másnap már nem is tetszik a csaj :D:D Meg talán ott sokkal lekezelőbbek a csajok, mert többen vannak, nagy lánynak érzik magukat stb......
35. f26ff63135 (válaszként erre: 28. - Nokiaman25)
2011. ápr. 28. 17:49

:DDDDDDD Hát ez kész... akiknek nem volt tabu a barátságban a szex. Oké. :) Jó, nem emelem ki csak ezt.

Köszi a választ. :)

34. nokiaman25 (válaszként erre: 32. - 06718ca650)
2011. ápr. 28. 15:51
Hmmm. Lehet elkavartuk egymást. Utcai leszólításnál a lányok másként reagálnak, és 50-50%-os az esély. De menni kell, nem feladni....
33. nokiaman25 (válaszként erre: 24. - 06bfdda89d)
2011. ápr. 28. 15:49

Igen, összetett dolog ez. Kinek sokat kell nyitnia, ki megfontoltabb.


Ok, az tény, ha egy lány látja, hogy visszautasítják, vagy számára kellemetlent cselekszi, az a lány is alapból elküldi majd. Ez amolyan ösztönös női reakció. Érthető is.


Hmm, most olyat írtál, amire én eddig nem tudtam, nem gondoltam. Ez is egy nézőpont. Már megérte, hogy "megismertelek". Én azt tudom, a Nők más szemmel néznek arra a srácra, aki csupa (jó) Nő társaságában van. Erről mit gondolsz?


Külső, nem a külső. Megint egy nagyobb témakör. Ha srác önbizalommal telt, magabiztos, rátermett, lenyűgözi úgy a lányt, hogy nem fogja érdekelni, miért áll el az egyik füle...:)

32. 06718ca650 (válaszként erre: 30. - Nokiaman25)
2011. ápr. 28. 15:27
ó hát kíváncsi lennék ez az utcai leszólításnál hány %. :)
31. nokiaman25 (válaszként erre: 23. - 06bfdda89d)
2011. ápr. 28. 15:24

Teljesen igaz. Minden egyén függő. A legtöbb Nőnek szokatlan az utcai leszólítás. És miért? Mert még sose történt ilyen vele, nem tudja hova tenni, hogy leszólították. De azt gondolom, ha mély benyomást tesz a srác a lányra, akkor abból bármi lehet.

És miért zárkózna el a Hölgy? Egyrészt ad magának is esélyt, ha nincs partnere, és lát valamit a srácban. Mind külső, mind belső téren.


Mond csak Spéci. :- )Te is mint Nő nyitott szemmel jársz az utcán. Biztos előfordulhatott már Veled, hogy menet közben felfigyeltél egy srácra. Ránéztél és elindult benned valami. Pl. hu, de megismerkednék vele, vagy hmm, de összegyűrném a lepedőt vele...


Ez igaz, mi tagadás. Mi pasik vizuális természetűek vagyunk. Meglátunk egy számunkra szimpatikus lányt, és nyomban az ágyban tudhatnánk :)


Puszi; ugyan már. Jársz Te bulizni? A csajok se perc alatt smárolnak. Hadd ne meséljek....:))

30. nokiaman25 (válaszként erre: 26. - 06718ca650)
2011. ápr. 28. 15:03
Egyik jó barátom is ott ismerte meg, 1,5 éve együtt vannak. Nézd vannak kivételek. De a 90%-a alkalmi lesz...
29. nokiaman25 (válaszként erre: 27. - 06718ca650)
2011. ápr. 28. 15:01
Erre ne vegyél mérget! :)
28. nokiaman25 (válaszként erre: 22. - F26ff63135)
2011. ápr. 28. 15:00

Leginkább igen, Spéci bébinek írtam. :)

De ez életszakasztól függően valós. Itteni? Itt a neten, chaten, egyéb társkereső oldalakon a pasik szexpartnert keresnek. Ki bevallja, ki benyalja :)


Az egy más tészta. A lányok, Nők 80%-a nem hisz a két ellentétes nem barátságában. Pedig létezik. A legtöbb szebbik nem képviselői azt vallják, előbb vagy utóbb úgyis szexet akar a pasi..., ezért nem hisznek leginkább benne.

De találkoztam már olyan lánnyal, akinek nem volt tabu a barátságban a szex. Ez már több, mint csak barátság. Afféle nyitott kapcsolat.

2011. ápr. 28. 14:58
mellesleg én elküldeném a fenébe ha az utcán valaki megszólítana. :) de biztos van akinek kell ilyen tréning. :)
26. 06718ca650 (válaszként erre: 5. - Nokiaman25)
2011. ápr. 28. 14:56
igen? a nővérem is ott ismerte meg a férjét, 10 éve futnak együtt. :)
25. nokiaman25 (válaszként erre: 21. - F26ff63135)
2011. ápr. 28. 14:52

Szerintem nem ment volna oda. De nem tudom.

Egyet kell szem előtt tartani, ez egy oktató videó. Azoknak készül, akiket ösztönözni kell, hogyan és miként közeledj, ha utcán ismerkednél.


Igaz, valahol üzlet, hisz pénzért oktat nebulókat.

De aki erre szorul, az fizet is,... ha fejlődni szeretne.


Nézd Neked nem jön be. Tök érthető.

24. 06bfdda89d (válaszként erre: 20. - Nokiaman25)
2011. ápr. 27. 22:28

"Mert mire megszólítja a 23.-at, az a lány semmit nem fog észrevenni, hogy a srácnak ilyen fajta nehézségei vannak. "


Ez nem az elkövetett esetek számától függ,hanem az egyéni reakciójától.Attól,ahogyan lereagálja maga felé az előző 22 nem-et...


"A másik, amikor szórakozóhelyen egy lány azt látja, hogy egy srác több lányhoz odamegy, azt gondolhatja mennyire szociális, mily könnyedén haverkodik. S ha netán azt a lányt is megszólítja, aki erre felfigyelt, nem fog ellenkezni egy esetleges érintkezéstől. "


Egyértelműen lejáratja magát.

Figyelj.Az a pasi,akit sok barát-barátnő vesz körül,tulajdonképpen azért nincs csaja,mert beragadt a szerepébe.A csajok el sem tudják képzelni vele a járást..."Vele?Á,dehogy." Kb.így.Ez a jelenet,amit vázoltál,arra asszociál.Beza.De mondjuk csak egyszer megjelenne egy saját nővel végre,egyből kiderülne,hogy ki kap féltékenységi rohamot a csaj-körből...:PPP Ez is beza...


"Netes ismerkedés a végképp elkeseredetteknek való. Az, aki oda felmegy, regisztrál, azoknak komoly értékelési problémáik vannak."


Baromság.


" Persze a pasik nagyobb aránya vadászik..."


Erről van szó.A neten könnyű kötetlenül cseverészni,privátban félrevonulni,érdeklődni,stb...Éhén mán csak tudom!:DDD


"Alfa, az a srác/férfi, aki képes bárhol, bármikor ismerkedni. Képes elérni kitűzött célját."


Innentől nem számít a külső.(külső:mint ideál,avagy nem értendő)

23. 06bfdda89d (válaszként erre: 19. - Nokiaman25)
2011. ápr. 27. 22:18

"Mellé duda inkább :))"


Ha és ha.Jelentem szétkacarásztam magam!!!


;)


"Na, de ez mind egyén függő. Nálad ez talán elsőre sok(k), másnál meg más hatást vált ki..."


Hát ez az bakker...De talán jobb a nagy átlagot választani,vagy ha nem látod eme aprócska tényt bizonyítva,akkor az illemet és tiszteletet...:P

Mert ugyan honnan tudod,hogy a pár perces csajszi ugyan minek a pártján áll,hm?

Ti pasik rugóból olyanok vagytok,hogyha láttok egy jó csajszit,egyből taperolhatnékotok van...:O

Amúgy meg érdekes ez a puszi dolog...Jártatom a szám,közben meg a semmit nem jelent kapcsolatokban puszi-puszi,míg aki igazi kincs,arra örülök,ha rá merek pislantani - bleh...általában nem...:oops:


(nem szétszedni szegény fejem!!!:D)


1.Na ja,ez lehet a szex is...:P

2.minek annyit telefonálni ehhez...:P

3.BORÍTÉK!!!

4-5.Hm.Kitárgyalva.


"5. Hmm, ez vagy Te. Nők kiismerhetetlenek. Sokszor saját maguk sem tudják, mit miért csinálnak! :) "

Vagy nem merik maguknak beismerni...:-*


Mex tanít.A tanulók meg telefonálnak.ENNYI!:P


"Tény, fő cél az ágy. Kinek egyszer, kinek többször....:)"


:) Hát igen...

2011. ápr. 27. 21:51

Most végig olvastam...

Akkor cserébe én is kérek szépen véleményt. :)


"Tény, fő cél az ágy. Kinek egyszer, kinek többször. . . . :)"


Ez az idézet csak az itteni ismerkedéses dolognak szól?

Mi van a férfi/nő, fiú/lány közötti barátsággal? Erre rettentő kíváncsi lennék. :)

21. f26ff63135 (válaszként erre: 1. - Nokiaman25)
2011. ápr. 27. 21:32

Csak azért, mert "betörtél" a privát szférámba. Na... valami ilyesmi történik az utcai ismerkedésnél is, csak éppen azért az szerintem sokkal neccesebb. Mert kénytelen az ember megmozdulni (írni), megszólalni ha van benne némi jóindulat meg ki miért. Most úgy írom le a véleményen, hogy nem olvastam a többi hsz.-t.

Szóval a figyelem felkeltés az már egy lépés. Amúgy meg ez a fiú akkor is odament volna a lányokhoz, ha tényleg csak szimplán ismerkedne? Mert más úgy ezt megtenni, hogy tudjuk ez a feladat.

Én nem hinném, hogy megadnám a számom vagy ismerkednék így. Ez annyira sokk. Ez lenne a hatékony csajozás? Ez is csak üzlet...

Nem tudok mást mondani, nekem nem jönne be.

20. nokiaman25 (válaszként erre: 18. - 06bfdda89d)
2011. ápr. 27. 20:56

Nézd két teória van. Egyik az utcán való leszólítás. másik a szórakozóhelyen. Az utcán nem látja, és ebből kiindulva nem tudja a 17. megszólított lány, hogy Ő most az első, akit megszólít vagy a sokadik. Ha egy srácnak közeledési pánikja van, ahhoz, hogy olyan lányhoz rezgés nélkül odamerjen menni, annak igen is kell, hogy sokat nyisson. Mert mire megszólítja a 23.-at, az a lány semmit nem fog észrevenni, hogy a srácnak ilyen fajta nehézségei vannak.


A másik, amikor szórakozóhelyen egy lány azt látja, hogy egy srác több lányhoz odamegy, azt gondolhatja mennyire szociális, mily könnyedén haverkodik. S ha netán azt a lányt is megszólítja, aki erre felfigyelt, nem fog ellenkezni egy esetleges érintkezéstől.


Netes ismerkedés a végképp elkeseredetteknek való. Az, aki oda felmegy, regisztrál, azoknak komoly értékelési problémáik vannak. Persze a pasik nagyobb aránya vadászik.....


Alfa, az a srác/férfi, aki képes bárhol, bármikor ismerkedni. Képes elérni kitűzött célját.

19. nokiaman25 (válaszként erre: 17. - 06bfdda89d)
2011. ápr. 27. 20:40

Mellé duda inkább :))


Ez igaz, hogy akkor találkoznak életükben először, nincsenek olyan viszonyban ahhoz, hogy rögvest átölelje, stb.

Ez egy utcán valóban szokatlan. Épp ezért teheti fel a lány a kérdést, ez meg mi akart lenni? Én is öleltem már meg leányzót pár percnyi ismeretség után, csak én az élelmiszer boltban szólítottam meg. :) Nem ellenkezett, sőt..!

Na, de ez mind egyén függő. Nálad ez talán elsőre sok(k), másnál meg más hatást vált ki..


1. a pasi mindig akar valamit...

2. nem féltétlen

3. ez esetben egy ösztönző videó "pancsereknek"...

4-5. normál esetben igaz


5. Hmm, ez vagy Te. Nők kiismerhetetlenek. Sokszor saját maguk sem tudják, mit miért csinálnak! :) Aktuális Nálam. Múlt hét pénteken egy szórakozóhely ruhatárában szólítottam meg egy lányt. Mindketten hazafelé tartottunk.

Meg is kérdezte, hogy-hogy ily hamar lelépek. Ebből kiindulva 20 percet beszélgettünk. Majd elkértem a tel. számát.

Minden további szó nélkül megadta! Másnap hívtam nem vette fel. Rá két napra írtam egy kérdés nélküli üzenetet. Semmi reakció. Ugye érted? Mert én akkor nem. Ma már igen. :)


Tudom, hogy srác nem hívta fel egyiket sem. Ismerem Mexet 1,5 éve. Ezek a videók, mint fentebb írtam, csupán tanító jelleggel születnek. Azoknak készül, akik vizuálisan jobban képbe kerülnek a lányokkal való ismerkedés rögös útvesztőjén...:)


Tény, fő cél az ágy. Kinek egyszer, kinek többször....:)

18. 06bfdda89d (válaszként erre: 15. - Nokiaman25)
2011. ápr. 27. 14:25

Ez nem volt vita tárgya például a részemről.:)


De azért annyit ne szólongasson,hogy a csajok már messziről megismerik,ráadásul pocsék az arcmemóriája és ugyanahhoz már ötödjére megy oda...Egyébként ettől már a netes társkeresés is célravezetőbb...Ott eldönti,hogy akarnak-e talit,aztán na abból ha összejön,avagy nem...Inkább erősnek maradni,nem megrendülni,ezt kéne megtanulni.Jajj egy pasin nagyon megérződik egy idő után,ha összement belül és ez gyakorlatilag még nehezebb helyzetbe küldi őt...:(



Szerinted mit jelent az,hogy "alfa"? (Szerinted)

17. 06bfdda89d (válaszként erre: 13. - Nokiaman25)
2011. ápr. 27. 14:17

Ez kérlek szépen:

MELLÉDUMA!


Hogy is mondják ezt?Hm...Ja igen!!!Betűzöm:

N-E-M V-A-GY-U-N-K O-LY-A-N V-I-SZ-O-NY-B-A-N...:P


1.a pasi akar valamit

2.történetesen ez most egy telefonszám

3.ha nem azért,hogy felhívja később,akkor...khm.Mélyen borítékolok...

4.Tuti randit kér

5.Na ott lehet ismerkedni


Mindezekből egyenesen következik az,hogy:

Ha én,mint nő nem akarom az 5.-t,akkor nem adom meg a számom.


És te most ne mondjad,hogy jajj,hát nem is biztos,hogy felhív,mert:

1.én tuti nem vagyok naiv kiscica,a végső cél úgyis mindig az ágy,he-he...

2.ha meg nem is gondolja komolyan,akkor már bocs...minek adjam meg???

Érted...


:)


Legyen bátor,de ez sok.Persze,ha ismerem már eleve,és szorítani akar a kapcsolaton,ahhoz is kell bátorság,de pl.ott már egy ilyen nem számít soknak,talán java ismert is.Ezt meg kell sajnos emésztened...:P

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook