Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csajok, nők! Milyen gyakran szoktátok festeni a körmeiteket és milyen színűre? (Azok válaszát várom, akikre vonatkozik e kérdés) fórum

Csajok, nők! Milyen gyakran szoktátok festeni a körmeiteket és milyen színűre? (Azok válaszát várom, akikre vonatkozik e kérdés) (tudásbázis kérdés)

1 2
11. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2020. máj. 12. 18:32
Több üvegcsével is van, a barnás árnyalatot szeretem. Van gél és sima is. Gyakorlatilag mindig lakkos a körmöm. Most hogy kevesebbet mozdulok ki - alapból itthon dolgozom - és ha kimegyek kesztyűt húzok így úgy döntöttem hagyom pihenni a körmeimet.
2020. máj. 12. 17:59
Igy maradtam hű a piros koromlakkhoz. Ez az en tortenetem. 😁
2020. máj. 12. 17:57
En leginkabb csak a labamon szoktam festeni. De tenyleg. Az vmiert zavar ha nincs kifestve. A kezemen nem szoktam. Volt regebben egy piros koromlakkom, mar nem tudom milyen fajta, de azt nagyon szerettem. Azzal még a kezemre is ramentem, de miota elfogyott azota nem nagyon festem.
8. Ildi
2020. máj. 12. 17:54
Időnként és pirosra
7. matyera (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2020. máj. 12. 17:47
Sokféle lakkok van. 2 hónappal ezelőttig műkörmöm volt, most a karanténban én is csináltam magamnak. Bordó, lila, pink, kék, sötét színeket szeretem, de ha hosszú a körmöm akkor a gyöngyházasakat is kedvelem.
2020. máj. 12. 17:27

Régebben vettem mindenfélét, halomban állt, de nem szerettem sosem. Eljutottam agyilag oda, hogy nem nekem való, sorban kidobtam őket, ahogy beszáradtak.

Színtelen körömerősítőt 1-2 havonta kenek fel, ha fényes körmöket szeretnék villantani. Amúgy szép, erős, egészséges körmeim vannak.

5. l.luiselotte (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2020. máj. 12. 17:04
Most 2 van, nincs választék, egy arany és egy rózsaszin. Most a rózsaszin van fenn, de az arany jobb minőségű tartósabb.
2020. máj. 12. 16:58
Nekem legalább 10 körömlakkom van, sokféle színben - bár kék, zöld és társai nincsenek, inkább a hagyományos színek. Előnyben részesítem a gyöngyházfényűt, sokkal könnyebb bánni vele, bár mivel itthon vagyok, nem kenem. Vagyis kenném itthonra is, de a kisfiam pattanásaihoz kapott kence leszedi a lakkot (hatásosabb, mint a körömlakk lemosó). Egyébként amikor rendszeresen kentem, kb. 2-3 naponta lakkoztam újra, mert eddig még nem sikerült jó minőségűt találnom (van egyáltalán olyan?).
3. Bless the child (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2020. máj. 12. 16:46
Évente 2x, ha bálba megyek
2020. máj. 12. 16:45

Kb. 10 évente egyszer.

Sötétkék, bordó, púder. Ez a 3 van, több nincs is.

2020. máj. 12. 16:31
Hány körömlakkotok/géletek van és milyen színűek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook