Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csajok Csepelről, akik a Hoxán vannak? fórum

Csajok Csepelről, akik a Hoxán vannak? (beszélgetős fórum)


2009. jún. 21. 09:15
Tőlünk is csak aranyat vittek el, de azok mind emlékek voltak, így duplán fájt az egész.
2009. jún. 21. 09:10
És azért törnek be akkor amikor otthon van az ember, mert akkor otthon van minden érték: pénztárca, bankkártyák, ékszerek. Ezeket ugyanis általában viszi magával az ember mikor elmegy otthonról és ezek könnyen mozdíthatóak. A helyszínelők nálam is levették az ujjlenyomatokat (szép nagy és kivehetők), de nem kecsegtettek semmi jóval. Szerencsére csak pótolható tárgyak lettek a semmivé, de a mai napig félek elaludni anélkül, hogy ellenőrizzem az ablakokat:(
82. Galocka (válaszként erre: 79. - AnciPanci)
2009. jún. 21. 09:06
Sziasztok, én is csepeli vagyok és már 2. éve zárt ablakoknál alszom panelban:( Nem a legkellemesebb, de legalább már merek aludni, miután kiraboltak úgy hogy felmásztak az 1. emeleti ablakon keresztül:(
81. bnedora (válaszként erre: 79. - AnciPanci)
2009. jún. 21. 01:54

És mit mondtak, amikor a férjed felébredt? Elmenekültek? Nagy bátorság azért, hogy olyankor törnek be, amikor otthon vannak.

Nyugodjatok meg, kétszer egymás után nem hiszem, hogy meglátogatnak benneteket.


Nekünk már azóta van riasztónk, de így sem megyek el itthonról nyugodtan.

80. o.andi (válaszként erre: 79. - AnciPanci)
2009. jún. 20. 22:39
Szegénykém....nagyon sajnálom!!
2009. jún. 20. 22:05

Fél 2--ig voltak nálunk a helyszínelők. Nem találtak csak egy kesztyűlenyomatot, és egy lábnyomot! Mindenkinek szóltunk a környéken hogy mi történt, és mondtuk, hogy jól zárkózzanak be, mert a közelben előfordult már hasonló...csak mi nem tudtuk. Még a közértesnek is mondtam! Had terjedjen a hír!

Ma éjszakára leengedtünk minden redőnyt, bezártunk minden ajtót, még a házon belül is. Sőt! Az ablakokba (mellékhelység, ahol hajnalba bejöttek) 1-1 flakont tettünk, hogy felébredjünk a zajra.

Tomi maradt a szobájába, de többször ránézek éjjel! A férjem szerint át kellett volna költöztetni a hálóba, de nem akarom, hogy megérezze mi történt, és nem akarom kizökkenteni a kis életét! Remélem nyugodtabb reggelünk lesz! Már fél 5 óta talpon vagyunk, Tomi 5:30 óta, délután aludt vagy 4,5 órát, és már húzza a lóbőrt!

Jó éjt mindenkinek!

2009. jún. 20. 08:30

Szia!

Köszi az infót, és nagyon sajnálom, ami veletek történt. Hozzánk 3,5 éve törtek be, karácsony előtt, tudom milyen...


Én már nappal is zárom a bejárati ajtót, nemcsak a kaput.


Tegnap pl. egy nő járta az utcát, becsöngetett mindenhova, és állítólag beteg gyerek gyógykezelésére gyűjtött pénzt. Lehet, hogy csak a terepet nézi ki? Legközelebb felhívom a rendőröket, mert mindig mondják, hogy így nem gyűjtenek senkinek pénzt, így csak szélhámos lehet.


Legyen szép napotok, kellemes hétvégét.

2009. jún. 20. 08:09

Kedves CSepeliek!!!

Esténként jól zárjátok be az összes ajtót-ablakot, ha nem szeretnétek olyan meglepit, amit ma kaptunk!

Fél 5 tájban kedves férjem arra ébredt, hogy az ágyunk melett valaki áll!

BETÖRTEK!

Bemásztak a WC ablakon, kinyitották belülről a terasz ajtót, és turkáltak! Szerencsére nem vittek el sokmindent, kézpénzt, telefont, de szerintem ha a férjem nem alszik ilyen éberen, mástól is megfosztottak volna minket!

Még akisfiam szobáját is áttúrták, miközben Ő ott aludt.

76. o.andi
2009. jún. 19. 00:59

Holnap ujra jön a 35-fok:-)))

irány a strand...lányok

2009. jún. 18. 23:05
Ma nagyon meleg volt, csak most estére hűlt le. Jó éjszakát kívánok mindenkinek.
74. o.andi
2009. jún. 15. 18:14
Rettentő fülledt idö volt ma!
2009. jún. 12. 22:45

Ma nagyon viharos szél fújt, remélem nem kapott fel senkit:-)


Jó éjszakát, szép álmokat!

2009. jún. 11. 21:44

Esik az eső, ami nálunk valóban "aranyat ér".


Jó éjt, szép álmokat!

71. o.andi
2009. jún. 11. 20:48
jóéjt lányok!
70. bnedora (válaszként erre: 68. - AnciPanci)
2009. jún. 9. 20:39

Szia/Sziasztok!

Én tudtam, csak azt nem, hogy itt Királyerdőben.


Mindenkinek nyugodalmas jó éjszakát kívánok.

2009. jún. 9. 13:45

Sziasztok!

Hétvégén megint Babaruha Börze lesz a Királyerdei Művházban, 9-14 óráig!

Én korán szoktam menni, és olyankor mindig jó rucikat találok Tominak! Aki nem tudná: 148-as busz!!!

Szép napot Csepel!

2009. jún. 7. 20:53
nem is tudtam, hogy ebben a kerületben lakik...
2009. jún. 7. 19:43

Sajnos, elromlott az idő...

A szavazóhelyiséget elhagyva találkoztam a Palcsó Tomival, ő akkor ment be.


Szép estét!

2009. jún. 7. 19:09
Mi is voltunk szavazni, két zivatar között!!! Még szerencse, hogy közel van a mi szavazó-helységünk! (szárcsa u. )
2009. jún. 7. 11:24
Süt a nap, kellemes az idő, lehet menni szavazni...
2009. jún. 6. 21:08

Sziasztok! A reggeli fülledt idő után szép napunk lett, igaz már megint jönnek a sötét, esőfelhők.

Remélem kellemesen telt a napotok. Én cseresznyét szedni voltam a testvéremnél, holnap befőzés lesz.

Jó éjszakát Mindenkinek.

2009. jún. 6. 20:41
szép estét mindenkinek!!!!!
62. o.andi
2009. jún. 6. 14:39
Hahóóó lányok....
2009. jún. 2. 20:54
Szép estét, jó éjszakát!
2009. máj. 29. 07:50

Sziasztok!

Volt valaki tegnap a Koncz Zsuzsa koncerten? Számomra felejthetetlen élmény marad, az biztos. Nagyon jó volt a hangulat. Ez a nő semmit nem változott 30 év alatt.


Mindenkinek kellemes időtöltést kívánok ezen a hűvös pénteki napon.

59. o.andi
2009. máj. 20. 20:59
Sziasztok lányok!!Csepelen is "dög"meleg volt ma:-)))
2009. máj. 20. 11:48

Sziasztok! Ismét szép időnk van. Sajnos, tegnap nem esett nálunk az eső, így ma kénytelen voltam locsolni, isszonyú ez a szárazság. Már több évelő növényem tönkrement.


Remélem, kellemesen telik a napotok? Jó étvágyat az ebédhez, és szép délutánt kívánok.

57. meric (válaszként erre: 56. - Bnedora)
2009. máj. 20. 09:47

Szia!

Rólam nem lehet azt mondani hogy bátortalan lennék :))

56. bnedora (válaszként erre: 55. - Meric)
2009. máj. 19. 11:47

Szia! Gyere nyugodtan, úgyis olyan "bátortalanok" a Csepeliek, alig írnak a fórumba.


Szép napot mindenkinek.

55. meric
2009. máj. 19. 11:26

Sziasztok Csepeliek!


Mi is csepelen lakunk, a királymajori lakótelepen.

Nagyon szeretek ott lakni, mert közel van a dunaparthoz. :)

Ha nem gond, csatlakoznék hozzátok egy kis csevejre :)


Üdv:

Merci

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook