Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csajok Csepelről, akik a Hoxán vannak? fórum

Csajok Csepelről, akik a Hoxán vannak? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
234. Macsek. (válaszként erre: 233. - 0d56c4c6dc)
2010. jún. 3. 08:15

De igen, én is jártam sokat a vízitelepre.

De ha jól emlékszem csak 5.-es koromig, de ebben nem vagyok biztos.

Meg minden nyáron voltunk táborban. Csehszlovákiában kétszer is. Aztán Magyarországon nagyon sokszor, volt olyan, hogy egy hatalmas nagy sátor volt felállítva, és abban aludtak a lányok. Ti is voltatok? Ha igen, akkor lehet, hogy még találkoztunk is. :)

2010. jún. 2. 21:08

Hát most ha agyonütnek sem jut eszembe a teljes neve pedig itt van a fejemben. Épp az utolsó csepelujságban olvastam hogy 3 éve hallt meg.

Nagyon nem emlékszem már én sem atanárokra. Jóskabácsira igen ő nagyon jó tanár nagyon szerette mindenki és a vizitelepen is ott volt egész nyáron. Szerettem oda járni állandóan astrandon lógtunk:) Ti nem jártatok??

232. Macsek. (válaszként erre: 229. - Kakukkfű)
2010. jún. 2. 20:22

Persze, nyárra semmiképpen sem.

Na majd meglátom, írok egy-két csajszinak levelet, és megkérdezem a véleményüket, mit szólnak hozzá így 23 év távlatából. :)

231. Macsek. (válaszként erre: 227. - 0cf7697564)
2010. jún. 2. 20:21

Sajna így sem rémlik.

A teljes nevét tudjátok? Hátha úgy beugrik..

Húúúúú, napközis tanárra abszolút nem emlékszem. Jóska bácsira meg főleg nem.

Volt egy tanár, de ő már jóval utána került a suliba, mikor mi már rég nem jártunk oda. A nevét neki sem tudom, tesi tanár volt, magas, őszes hajú, és szerepelt a Pókerarcban. Csak sajnos ő is meghalt már :(

2010. jún. 2. 20:17

Nálunk is úgy van,hogy értesítjük azokat akik nincsenek az iwiwen mert pl az én osztálytáram sincs fenn de mivel tök jóban vagyunk így semmi probléma.:)

Igen a tavaji találkozóra én is az iwiwen keresztül kaptam értesítést.

2010. jún. 2. 20:04

Klári nénit pont úgy jellemeztem volna,mint Szélmalom. :)

Idősebb volt már akkor is,amikor mi sulisok voltunk.

Egyszerűen nem értem,miért nem szervezik meg a találkozókat jobban?????

Sok emberhez nem jut el a hír. :(


Macsek! Nálunk sincs fönt mindenki az iwiwen,de vannak akik kapcsolatban állnak egyikkel-másikkal,vagy a szüleit,tesóit tudtuk értesíteni,és így jólösszejött.

Legalább 2 hónappal korábban kezdd el meghirdetni,hogy nagyobb eséllyel gyűljön össze a társaság.

És én azt javasolnám,hogy ne nyárra tedd,akkor sokan nyaralnak,stb...

2010. jún. 2. 19:59
Jajj a koleganőm be volt jelentkezve nem vettem észre. Szélmalom ő:)
227. 0cf7697564 (válaszként erre: 226. - Macsek.)
2010. jún. 2. 19:57

Az az igazság hogy sokat nem tudok róla írni mert a nem túl jó a memóriám csak azt hógy öszes haja volt magas és mindig elegáns csinos volt. Igazi dáma!! Kedves és aranyos. Ez tuti!!!!

Nekünk pont most lesz találkozónk.

Tavaj is volt egy iskolás öregdiák találkozó de nem tudtam elmenni pont éjszakás voltam.

Csorba Jóska- "bácsira" emlékeztek?? Napközis tanár volt.

226. Macsek. (válaszként erre: 224. - Kakukkfű)
2010. jún. 2. 19:52

Az tuti, hogy mindenki a másikra vár.

Sok osztálytársam nincs is fent az iwiw-en, meg egy jó pár külföldön él. Úgyhogy kb. a fele, akikkel esetleg lehetne szervezni.

Na majd meglátom...


Klári néniről írjatok már légyszi valamit, bosszant, hogy fogalmam nincs, kiről van szó. Pedig tuti akkor is ő volt az ig., amikor én oda jártam.

225. kakukkfű (válaszként erre: 223. - 0d56c4c6dc)
2010. jún. 2. 19:19
Jó suli volt,jó tanárokkal!!:)
2010. jún. 2. 19:18

Osztálytalálkozónk nekünk is 2 éve volt 18 év után,az iwiwnek köszönhetően.

3 ember kivételével mindenki eljött.Nagyon jól sikerült.

Miért nem szervezed meg Te a találkozót?Lehet,hogy mindenki csak a másikra vár.

A Tibi bá' technikát tanított.Mindig poénkodott.

Az Illés Gábor engem nem tanított,de tudom,hogy kedves tanár volt.Nagyon sokan szerették.

2010. jún. 2. 15:20

Iván Magdinéni ófőm volt nekem is és velünk kezdte a pállyafutását mi voltunk az első osztálya a kéksuliban- Én nagyon szerettem és ő is minket az egész osztályt. Szigorú volt de igazságos.De nem szerette mindenki és ténylg volt akivel nem csípték egymást.

Klárinénit sajnálom én is már 3 éve hogy meghallt.

Sok jó tanár volt.

222. Macsek.
2010. jún. 2. 13:11

Nem voltam, nem is hallottam róla :( Kár, pedig jó lett volna elmenni. Nekünk még osztálytalálkozónk sem volt soha..Pedig már jó rég befejeztük a sulit.


A Tibi bá a technika tanár volt ugye? Nem hallottam róla, hogy meghalt :( Nagyon sajnálom.

Klári néni??? Húha! Abszolút nem ismerős ez a név.


A rajztanár, az Illyés Gábor Ő egy nagyon kedves, fiatal tanár volt. Most már egy picit megöregedett, de ha jól tudom, még mindig ott tanít.

221. kakukkfű (válaszként erre: 220. - Macsek.)
2010. jún. 2. 11:10

Szerintem ő mindenkit utált.De most viccen kívül!!

Kb. 10 éve volt "Öreg diák" találkozó a suliban.Te voltál?

Nekem nagyon tetszett a rendezvény,csak azt hiányoltam,hogy nem volt jól meghirdetve.

Akkor még ott volt a Göndös Tibi bá' is.Azt hallottam,hogy ő meghalt.El sem tudom képzelni.Tele volt mindig lendülettel.Sőt,szegény Klári néni (ig.h.) is meghalt. :(

220. Macsek. (válaszként erre: 219. - Kakukkfű)
2010. jún. 2. 11:01
Ez érdekes, mert az Iván Magdolna engem is utált, és viszont! :))
219. kakukkfű (válaszként erre: 218. - Macsek.)
2010. jún. 2. 09:37

Aztaaaa,Anikó néni volt az osztályfőnökünk.Én nagyon szerettem.

Viszont Iván Magdolnát utáltam.Kölcsönös volt,ő is utált.

Az orosz A Fodor....tanította.Már nem emlékszem a keresztnevére.Fjodornak csúfoltuk a háta mögött.

:D

218. Macsek. (válaszként erre: 217. - Kakukkfű)
2010. jún. 2. 09:20

Szia!

Én is a Kék suliba jártam.

Megnéztem az adatlapodat, 4 év a korkülönbség köztünk, de ettől függetlenül elképzelhető, hogy volt közös tanárunk.

A föci meg a tesi tanárom Fehér Gábor volt, az ofő Iván Magdolna (ő asszem még törit meg oroszt is tanított). Akkor volt még a Csöpi néni, torna tanár az Anikó néni. Húúúúúúú, olyan régen volt már, hogy így hirtelen többre már nem is emlékszem :(

2010. jún. 2. 08:23

Sziasztok!

Valamikor én is csepeli voltam.1 éves koromtól 19 évesig éltem csepelen.

A Kék iskolába jártam.Tök jó suli volt,nagyon szerettem.Van esetleg valaki ex Kék sulis? :)

216. CsillagTM (válaszként erre: 215. - 0d56c4c6dc)
2010. jún. 2. 08:18
igazad van...kicsit kezdek megnyugodni. és amúgy is tetszik, hogy vannak fák, viszonylag csendes, meg közel a Duna...eddig az Andrássyn laktam, a Deáktól 2 percre...hát az egyik sem volt:)
2010. jún. 2. 02:43

gyerekcsináló?? Van már kettő:)

De tényleg idegbaj már ez az idő!!!!!!!!

Csillag a barátosnőm is ott lakik már több mint 10 éve és semmi gáz még sosem panaszkodott.

Szerintem mindegy hol laksz betörés lopás mindenhol van sajnos.:(

214. bnedora (válaszként erre: 213. - O.andi)
2010. jún. 1. 19:42

Vagy netes idő:-))))


Amúgy szia! Én is utálom már ezt az időt. Ki sem megyek az udvarra, csak megetetni a cicákat, meg a kutyákat.

213. o.andi
2010. jún. 1. 16:16

Csúnya esös idö van itt Csepelen is:-(

esik egész nap!!

erre mondják...gyerekcsináló idö???

212. o.andi
2010. jún. 1. 16:11
Jajj de jó van itt pár csepeli hoxásleányzó!!!
211. CsillagTM (válaszként erre: 210. - CsillagTM)
2010. máj. 31. 14:29
ja, és ez a XI. kerületben volt, a Fővárosi Művelődési Háznál.
210. CsillagTM (válaszként erre: 208. - Bnedora)
2010. máj. 31. 14:29

nem baj, őszinte véleményt kértem:)


és igazad van, tényleg bárhol történhet bármi. egy haveromat anno az egyetemi kolinktól 100 méterre rabolták ki.

209. CsillagTM (válaszként erre: 207. - Macsek.)
2010. máj. 31. 14:28

OK...egyébként én Miskolcon laktam 19 évig, ami ugye szintén elég színes vidék:), de sosem volt problémám (csak kisebbik öcsémnek húztak be egyszer). úgyhogy a puszta létük nem zavar, csak ne törjenek be, ne raboljanak ki, ne támadjanak meg...de ha jól zárjuk az ajtót, csak nem lesz baj, meg mondom, a kapun van kód is.


a futópályák hol vannak? én valami egész nagy pályát láttam google maps-en, elég közel a lakáshoz, a Duna felé. ezek a pályák ingyenesek és nyitottak? úgy hallottam, igen...és uszoda? jól láttam, h a pesterzsébeti van a legközelebb?

208. bnedora
2010. máj. 31. 14:27
Tulajdonképpen, szinte bármerre mész, mindenhol vannak "problémák". Nem akartalak elijeszteni.
207. Macsek.
2010. máj. 31. 14:23

Sziasztok Csepeliek! Csatlakozhatok? Én is itt lakom.

Csillag!

Én nem az Árpád utcában lakom, de él ott 2 ismerősöm is. Való igaz, nem a legnyugisabb, meg legtisztább része Csepelnek, de ők már több, mint 10 éve ott laknak, és eddig még nem volt problémájuk. Bár ezen a részen lakik a legtöbb (hú hogy is mondjam) nem fehér bőrű egyén.

Kínai Üzlet a volt Csepel Áruház emeletén van (a piac mellett). Nagyon sok jó étterem található Csepelen.

Futópálya: akár a Csepeli Sportcsarnok, vagy a Posztópálya. (Én ott lakom a közelben).

Van Tesco, Lidl, Halásztelek felé pedig egy Auchan.

Szerintem nem fogod megbánni, hogy ide költözöl, én gyerekkorom óta itt élek, és semmi pénzért nem költöznék máshova. :)

2010. máj. 31. 13:43
jóóóó...
205. o.andi (válaszként erre: 204. - CsillagTM)
2010. máj. 31. 13:36
ne parázz:-)))mondom ennyire nincs gáz!!
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook