Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Crazy Fit vibrációs tréner és más márkák fórum

Crazy Fit vibrációs tréner és más márkák (beszélgetős fórum)


2014. jún. 28. 11:17
Szia!Látom májusban írtál.Azóta mik az újabb tapasztalatok? Én is gondolkodom vibrációs tréner vásárlásán, ezért is érdekel, hogy milyen a tiéd? Fogyásról vagy átalakulásról be tudsz számolni? Melyik típusa van.Én ezt a slimet néztem, mert kis helyen is elférne, és teljesítményben olyan mint a kapaszkodós változat.De ez a 200W nem gyenge teljesítményű? Én nem tudom, csak kérdezem. Ha térdfájós vagyok akkor is használhatom? Köszönöm ha válaszolsz.Szép napot neked.
2014. máj. 1. 09:35

Sziasztok!

Azért idítottam a fórumot hogy megosszuk tapasztalatainkat a nem flabelos de flabelos elven működő trénerekről.

Két éve mozgásszegény életmódot élek. Régen jártan aerobicra, konditerembe stb. de egy térdszalag szakadás miatt már nem tudom azt az intenzív mozgást végezni. Futás kizárva. Az "öreges" tornák nem érdekelnek annyira hogy munka után három gyerek mellett felöltözzek és elmenjek egy ilyen tornára. Egyszerűen nem motivál. Pár hete elhatároztam hogy életmódot váltok. (nem drasztikusan) Elmentem és kipróbáltam a flabelost és nagyon tetszett. Tudom magamról hogy a nagy elhatározás miszerint minden nap elmegyek valahova flabizni kb. egy hónapig tart, utána jön a "van más dolgom" című dolog jön és abbahagynám. Nézegettem a gépeket hogy mit tudok vásárolni valami kifizethető áron. Vettem egy Crazy Fit gépet. Pár napja használom, az élettani hatása vitathatattlanul remek. Jobb a közérzetem, frissebb vagyok. (fogyásról még korai lenne beszámiolni)Ami meggyőzött a gép használatáról az elsősorban az volt hogy hónapok óta hátfájással küzdök. Két-három hetente elmegyek masszőrhöz, két napig jó aztán megint fáj. A gép használatával a hátfájásom teljesen megszűnt!

Érdekelne hogy ki mennyit használja, milyen programot, hogy.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook