Covid után (beszélgetős fórum)


2021. márc. 9. 19:51
Hólyagproblémákra pedig: tőzegáfonya.
2021. márc. 9. 19:49

Minden nap: D vitamin, de olyan,ami K vitaminnal van kombinálva. 1000-es retard C vitamin. Cink, réz, magnézium. Ezek az alapok.

Ehhez lehet még kúraszerűen, valamit ezek közül (persze nem mind): Feketekömény (Webbeteg ezt írja róla: Gyulladáscsökkentő hatása, valamint erős vírus- és baktériumölő tulajdonsága révén, megfázás és a tüdőgyulladás kiegészítő kezeléseként javasolják alkalmazását.)Vagy: feketebodza, vagy echinacea. Herbafulvo esszencia (magyar állatorvos fejlesztette ki, de embereknek való, több palackkal fogyasztottuk már, én hiszek benne).

2021. márc. 9. 17:50
Szedjél propolisz cseppet, de méhésztől vegyél. 2 teáskanálnyi mézben 30 cseppet elkeversz, szép lassan megeszegeted. Engem ez gyógyított meg a covidból. 1 éve nem voltam beteg.
2021. márc. 9. 14:39

Szia!

Béres csepp!

Bélflóra erősítése.

És próbálj meg egészségesen étkezni.

Nem tudom,hogy beválik-e nálad ,próbáld meg.

Ennyit tudtam segíteni.

2021. márc. 9. 14:33

Sziasztok !


Gondolom nem egyedül vagyok, aki átesett a covidon... Amit viszont utána észrevettem magamon, nem bírom toppba hozni az immunrendszerem.. Tavaly okt.23 és nov.17 között voltam covidos..Azóta 2 hólyaggyulladás, 1 influenza amit sikerült begyűjtenem, pedig szedek vitaminokat, ebben az időszakban C vitamint nagyobb dózisban.. Most is fáj a torkom és náthás vagyok.. Szerintetek mit tegyek..? Van valakinek jó ötlete immunerősítés szempontjából? Szívesen meghallgatom..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook