Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Covid 19 tünetek 3 oltással fórum

Covid 19 tünetek 3 oltással (beszélgetős fórum)


2022. jún. 6. 18:48
Sok építő,és sok bunkó tudálékos hozzászólást olvastam. Mindenkinek köszönöm,jól vagyok, ti pedig úgy reagáltatok ahogyan vártam.A puhapöcsű hozzászólónak olyan 2 hetet kívánok kívánok mint az enyém volt. Peace!
9. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 7. 16:48
Igen, nagyon sokan voltak és vannak így. Azért volt az oltàs, hogy így àtvészeld. Sok ismerősöm, rokonom,aki az 1.-2.hullàmban elkapta nem panaszkodik, hogy köhög. Rég eltemettük őket, szedtünk pénzt a sírcsokrukra, gyűjtöttünk pénzt az àrvàn maradt gyerekeiknek, aztàn ment az élet tovàbb. A vírus maradt, és a gyengébb vàltozatàt elkapjuk, hozzà kell szokni.
8. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 7. 15:38
Igen, sokan voltak így ! Na és, akkor mi van. Túlélted, mit kell ezen rugózni. Meg sem említettem volna.
7. ,zumba (válaszként erre: 6. - Szantina)
2022. máj. 7. 15:31
Tökéletes összefoglaló a mai helyzetről. Köhint vagy tüsszent valaki, már ferde szemmel néznek rá.
6. Szantina (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
2022. máj. 7. 14:53

Ellenben ha valaki úgy dönt hogy halomra oltatja magát akkor ne kezdjen már el rinyálni hogy a halálán van. Tessék abban hinni hogy az oltás megvéd mert akkor meg mi az istennek oltatott?


Komolyan mondom, olyan egy puhapöcs társadalmat termelt ki ez a covid hogy már egy köhintésnél is a temetkezési vállalkozót hívják egyesek.


Régen ilyen tüneteknél kerestünk valami gyógymódot, kifeküdtük a betegséget és utána minden folytatódott a régi kerékvágásban, valamint nem meséltünk anekdotákat róla hónapokig. Nem kell azzal sem jönni hogy ez ilyen meg olyan veszélyes vírus mert az én elmúlt 41 évemben is voltak necces vírusok és betegségek, ugyanis ezek az élet részei (sajnos).

5. bnedora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 7. 12:03
Éppen most beszéltem a fiammal, neki is hasonló tünetei vannak, és a kis unokámnak is. Be vannak oltva, és többször elkapták a vírust. Most negatív lett a tesztjük, de ez nem jelent semmit. Sajnos, a vírus velünk van most is, mégha nem is beszélnek róla. Jobbulást neked.
4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 7. 11:03
Teljesen belefér. Jobbulást és ne törődj az itteni, biztos nagy szaktekitèlyű önjelölt virologusok jaj de hülye vagy, hogy be vagy oltva kommentjeivel.
2022. máj. 7. 09:59
3x oltottan? Nem, nem voltam még így. Nem is leszek! Mit is lehet erre mondani? Máskor okosabban dönts! 😊
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 7. 08:06

Oltatlan vagyok.

Csütörtökön rosszul lettem.

Pénteken lázasan feküdtem.

Szombaton már viràgokat ültettem.

Vasárnap kicsit visszaestem.

Hétfőn már kutya bajom sem volt, szerdán ment el a szag,ìz de semmi bajom nem volt.

Szombaton már mentem dolgozni.

2022. máj. 7. 07:27
Sziasztok! 3 oltásom van.Hétfőn lettem pozitív.Arcüreggyulladásos tünetek,fejfájás,orrfolyás,torokfájás,köhögés lázam nem volt.Csütörtökön úgy éreztem már kezdek jobban lenni.Ma reggelre,ismét folyik az orrom ,és erősebben köhögök mint eddig.Volt már így valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook