Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Clostibegyt pco fórum

Clostibegyt pco (beszélgetős fórum)


17. 35b1fcdad2 (válaszként erre: 11. - Bce8b01be5)
2013. febr. 19. 07:21
szia.ir-t azért nézess.nekem semmi nincs csak ir.értsd.rendszeres mensi pé-vel, se túlsúly, se szőr, se semmi,mégis magas inzum volt.
2013. febr. 18. 18:42

ma szedtem az elsot be!jovojeten megyek uh- ra!

endokrinologusnal voltam 17 evesen akkor neztek hormont meg aszthiszem mimdent!egy koteg vizsgalatos papirom van!akkor bromot kaptam csak nem.birtam szedni!most a hormonok melett koponya ct is volt!figyel uh val a jovoheten!de ha barmi van azonnal hivom!mensim.van havonta vagyis 28,32.34 napra.mindig megjon..vagyis barnas maszat van es 5-6 havonta van peteérésem és akkor rendes mensivel!most megprobalom a clostyt hamar elkezdtem!aztan visszamegyek az endokrinologiara ismét!

15. Zebra25 (válaszként erre: 8. - Bce8b01be5)
2013. febr. 18. 00:09

ne haragudj, de ez az orvos nem normális

és milyen hormonokat nézett? miért kellene egyből a mesterséges megtermékenyítés? mi a pco oka Nálad? endokrinológusról van szó? És egyáltalán nem normális, hogy fél évente van peteérésed

Nekem is volt menszim és nem volt peteérésem

teherbe is estem párszor de mind el is ment mielőtt láthattam volna

mint kiderült gáz volt az inzulinommal

14. Bcicus (válaszként erre: 11. - Bce8b01be5)
2013. febr. 17. 22:41
Az inzulinrezisztenciának egyáltalána nem biztos, hogy vannak tünetei és pcos vagy akkor az is van neked. 3 as kezelés nélkül nem fog sikerülni. Viszont a closty nagyon veszélyes.
13. hajini
2013. febr. 17. 21:46

A legfontosabb,h soha ne add fel, es pozitiv hozzaallas.

Nekem napi 1 clostival volt peteeresem.

12. hajini
2013. febr. 17. 21:44

Nekem tavaly mrciusban derult ki, h nincs peteeresem, amit koszonhettem a csodalatos fogamzasgatlomnak.... 2,5ev alatt osszevagta a hormonjaimat, brutalis lh-kat produkaltam.

Se tulsulyos, se szoros nem vok, csak a fogamzasgatlo tette velem... decemberben miutan meghalt a baba a 20. heten, siman menstrualtam, volt peteeresem, nem voltak cisztaim.

Most 2honapig szedem a fogamzasgatlot, remelem nem bacxa ossze megint a szervezetem... es ezek utan sohatobbet nem veszek be...meg van 2 hetem es ennyi...

Ujra belevagunk a tesoprojektbe. Ha majusig sikerul, akkor negy even belul harmadszorra leszek terhes. Probalkozunk a closti utro parositast kihagyni, ha igy nem lesz eredmeny, csak akkor.



Egyebkent a Mastodynon csep nagyon jo ciklushelyrerakasra!

11. bce8b01be5 (válaszként erre: 9. - Bcicus)
2013. febr. 17. 18:45

nem tartok..17 evesen derult ki a pcom es ugy emlexem a rengeteg vizsgalat kozt csak a hormonjaim voltak rosszak..aztan dianne majd nuvaring...majusban abbahagytam m!orvos szerint nem olyan rosszak az eredmenyeim....hamar van magatol pem 5-6 havonta ...

az inzulinrezisztencianak olvastam vannak tunetei...de engem eggyik se erint...meg dietaznek elfujna a szel...:-) akkor meg azert.nem esnek teherbe mert ugy neznek ki.mint egy anorexias...

2013. febr. 17. 14:51

Sziasztok.


Számomra nem tiszta,hogy mennyire nagyfokú PCOs vagyok.

Érthetöbben:túlsúlyos vagyok,nincs pattanásos,csak enyhén zsíros bőröm,kombinálva szárazzal.Hormonilag már nagyon is jó a testosteron szintem,kaptam hormonkezelést.Szőr sincs veszélyesen sok(láb,kar,áll alatt).

2009 április-november között szedtem a Clostylbegitet.2010 március 24-én közölte velem a nőgyógyász,hogy állapotos vagyok.2010.okt.22-én megszületett a kisfiunk.Születése után 2012 májusig szedtem újra fogamzásgátót,azóta már nem,próbálkozunk a második babával,de eddig semmi.

Várok májusig,hanem maradok terhes vissza a dokihoz,lehet újra kúra a sikerért!

9. Bcicus (válaszként erre: 8. - Bce8b01be5)
2013. febr. 17. 14:24
a 3as kezelést mióta tartod?
2013. febr. 17. 14:09

nekem annyira nem gáz a pcom...vekony vagyok...nincs pattanásom és nem vagyok szőrös se!hormonjaim orvosom szerint nem rosszak...van felevente peteérésem rendes mensivel .

reménykedek.nagyon.....de félek hogy nem sikerűl....uttanna a mesterséges megtermékenyités jön...:-S

nem huzza az orvosom az időt....

7. bce8b01be5 (válaszként erre: 2. - Hajini)
2013. febr. 17. 13:48
szia!e vitamint mar vagy 4 honapja szedek napi 200 mgosat!csak azt nem tudom hogy havonta van 28-32 naponta van mindig barnas folyasom es 5-6havonta van peteeresem amit a hőm is igazol meg a 3 napos hasfajas.meg erosensi!de peteeresem tavaly oktoberban volt..de tegnap megjott pont mikorra kelett de csak pici barnazasom van..orvos azt mondta hogy nyugodtan szedjem legalabb van valami....meg folsavat is szedek meg
2013. febr. 17. 11:56
Én durván pcos vagyok, nekem a closti teljesen hatástalan volt, nem nőtt tőle tüsző. (bár nekem amúgy sincs pé, viszont mensi pontosan havonta van)
2013. febr. 17. 11:21
Nekem csak műtét után hatott, de akkor azonnal. Előtte nem csinált semmit!
2013. febr. 17. 11:07
Szia! Én is PCOS vagyok, 3-szor szedtem a tablettát, majd Gonal-F-fel kombinálva még 4-szer, de nem sikerült.
3. DorkaMoncsi (válaszként erre: 1. - Bce8b01be5)
2013. febr. 17. 11:06
Nekem egyszer sem sikerült. Végül anélkül sikerült. Bár én pco-s nem vagyok, de a clostit 3-szor szedtem.
2. hajini (válaszként erre: 1. - Bce8b01be5)
2013. febr. 17. 11:04

2 hónapban szedtem, mindkétszer sikeres volt, igaz egyszer elvetéltem, majd meghalt a baba... de hatásos...

jövő hónapban próbálkozhatok, talán elmúlt a pcom a szülés után, hátha nem kell szednem.

utrót irass fel és szedj sok e vitamint, mert vékonyítja a méhnyálkahártyát, és nem tapad meg...

2013. febr. 17. 10:55

Holnap kezdem a clostyt.et lesz az első clostys hónapom!kicsit félek tőle!aki pcos rá hogy hatott?sikerült?

van valaki aki szinten mostanában kezdte?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook