Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » CIB Lízingesek ide! fórum

CIB Lízingesek ide! (beszélgetős fórum)


11. Dudika14 (válaszként erre: 10. - Martini64)
2010. jún. 8. 22:44
én is mindig ettől vagyok kibukva. Mikor 4 éve megvettük a házat (vidéken) hitelre, 38e ft-ot fizettünk, most 60e körüli a havi részletünk. A gáz, villany és rezsiköltségek az egekben, fizetésemelés évek óta nem volt, az élelmiszerárak is csak emelkednek...hogy is lehet ezt túlélni:O ÉS...mi még szerencsésnek mondhatjuk magunkat, mert van munkahelyünk, igaz kocsi nincs, de van két gyerek:))
2010. jan. 16. 20:53
Nekem a lakáshitelem 70-ről 110-e emelkedett, most 100 körül stagnál. Kértem könnyítést, de elutasították, mondván, hogy nem változott számottevően az anyagi helyzetem (értsd, még mindig van munkahelyem, de azt nem ellenőrizték le, hogy a jövedelmem mennyit csökkent 2008 óta). Nyögjük, amíg bírjuk, mit tehetnénk?
9. huszka (válaszként erre: 8. - Tücsimücsi)
2009. jan. 24. 13:41
A lakásról nem is írok :) Most 68-at fizettünk :( 51 helyett... Szar az élet mostanság... ja és a párom munkanélküli lett a válság miatt...jó, mi? Az én fizum így nem elég a két hitelre és akkor még nem fizettünk semmi más csekket és enni sem ettünk... Ez gáz...meg a gázár is...az a másik...a hülye távfűtés, de nem panaszkodom, ráérek akkor, ha nem lesz kocsi a seggünk alatt és tető a fejünk felett.. Én is várom, hátha jön még vki...
8. tücsimücsi (válaszként erre: 7. - Huszka)
2009. jan. 24. 13:29

Most mindenhol "áll a bál". A barátnőmék svájci frankban vették fel az építési hitelt és most 20 ezerrel több, nincs miből élniük. Ja és még autóhitelük is van, csak a férje dolgozik, 2 gyerek van.

Kib...tak a jónéppel.


Érdeklődd meg, meddig nem viszik el az autót. Én úgy tudom 2 hónap.

Vagy eladjátok bár gondolom nem szívesen és akkor valaki átvállalja a hiteleteket. Ilyet lehet, mert mi ezt már megkérdeztük. Viszont ezen jócskán buknátok.

Várom, hátha más is bekapcsolódik rajtunk kívül a topicba.

7. huszka (válaszként erre: 6. - Tücsimücsi)
2009. jan. 24. 13:19
Na ez sem hangzik túl jól :) Nektek akkor azért annyi...mert már a tőkét fizetitek. Nekünk még kell a kamatokat...de már a tököm kivan... És, ha elviszik az autót, akkor mi lesz? Bár listások leszünk és a büdös életben nem kapunk hitelt sehol sem :S
2009. jan. 24. 13:02

Micsoda kilátások....

Nekünk 4 éves az autónk, de volt önerő és most novemberben jár le a hitel. Jó lenne, ha nem az utolsó évben buknánk el.

Egyébként én úgy tudom, hogy az első 2 hónapban ha nem tudsz fizetni nincs gond, de ha a 3. hónapban se fizetsz akkor viszik az autót.

5. huszka (válaszként erre: 4. - Tücsimücsi)
2009. jan. 24. 12:58
Nekünk 5 évig kellene. Már 1,5 évet befizettünk és 10% önerünk volt. És érdekes módon csakis a saját árfolyamuk alapján dolgonak...az árfolyamkülönbözetet mindig kiszámolják és ki is számlázzák... az autó 10 éves. Egyik "kedves" kollégájuk mondta, hogy nyugodtan ki lehet tolni a maximális 120 hónapra...de szépen visszautasították. Ha a januári most nektek 29, akkor a februári 35 körül lesz...szerintem. Ezt a 44-et már mi sem tudjuk kifizetni, úgyhogy írok egy másik levelet.
4. tücsimücsi (válaszként erre: 3. - Huszka)
2009. jan. 24. 12:47

Igen, de függ attól, hogy hány évig kell még fizetni, és mennyi önerőtök volt.

Mikor jár le nektek?

Amúgy nekünk most 29 ezer ( még be se fizettük, nincs miből ), decemberben 34 volt.

2009. jan. 24. 12:34
Tegnap kaptuk meg. Decemberben fizettünk 42ezret, januárban 33-at, most meg 44-ről kaptunk csekket. Nektek is autóhiteletek van ott?
2. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Huszka)
2009. jan. 24. 12:20
Mikor kaptad meg a számlát??? Kérlek ne idegesíts, mert mi is CIB lízingesek vagyunk....
2009. jan. 24. 11:34

30000 ft-ról 44000 ft lett az autótörlesztőnk! A futamidő hosszabbítási kérelmünket elutasították, mondván az autó kora nem engedi meg. Csak azt nem értem, hogy a kollégájuk mért mondta, hogy lehet? Másik válasz..a devizás engedménnyel kapcsolatban az állam csakis a bankokkal állapodott meg! Kérdem én: A CIB Lízing Zrt. nem tartozik bele ebbe a kategóriába? Ezen kívül még a kamatlábat is emelték 1 egész százalékkal! Fel vagyok háborodva és el vagyok keseredve. Hogy gondolták? Hogy poénból küldtük a kérelmet?? Azt hiszik, hogy így be tudjuk majd fizetni???!!!

Jár még vki ugyanebben a cipőben?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook