Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Cesar Millan - A csodálatos kutyadoki fórum

Cesar Millan - A csodálatos kutyadoki (beszélgetős fórum)


1 2 3
9. 7275fd03fa (válaszként erre: 8. - Bowie)
2012. szept. 13. 19:51
Azt külön szeretem benne, hogy az idős kutyára is azt mondja, hogy alakítható a viselkedése.
8. bowie (válaszként erre: 4. - 74e6802bff)
2012. szept. 13. 19:49
Hát elvileg Cesar szerint a kutyáknak minden nap egy új lehetőség az újrakezdésre.:)
2012. szept. 13. 19:48

Jan Fennel: hallgassunk a kutyánkra című könyve is nagyon jó kutyaneveléshez, igaz több címen is megjelent már..ő is ilyen suttogó féle, mint Cesar.

Amit a könyvből hasznosítottam, az bevált.

2012. szept. 13. 19:47
Nekem tetszenek a módszerei, mert jutalmazva és példát mutatva nevel, és nem erőszakkal vagy megfélemlítéssel.
5. bowie (válaszként erre: 3. - 6ee0ffb012)
2012. szept. 13. 19:44
Van csomó olyan kutyája, amit a forgatott sorozatokban nevelt meg...aztán néhány adás múlva a saját falkájának a tagja, gondolom mert az eredeti gazdáknál nem viselkedett a kutya.
2012. szept. 13. 19:30

Kölyök spánielt szeretnék tavasszal, vagy majd nyáron..

Volt már spánielünk, de őt "készen" kaptuk, 4évesen fogadtuk be a sintér telepről... nem lehetett már nevelni. Nem volt vele különösebb probléma azon kívül hogy lusta volt, sose akart se sétálni, se rohangálni, mert 4évig panelben élt, és ahhoz szokott hozzá. A régi gazdái csak WCni hordták le.

2012. szept. 13. 19:26

Jaj,én imádom a pasit! :) Tetszenek a módszerei is.Igaz,nem mindig mutatják,hogy x hónap múlva is olyan jó kutya-e,mint ahogy ő egy-két nap alatt kitanította.Mert ugye keveset visz el az ő kutyapszichiátriájára :)

Mi másképp neveljük az ebünket.

2012. szept. 13. 19:26
Hát,szerintem ez a fickó kutya volt előző életében.Nem hiszem,h sokan tudnak úgy kutyát nevelni,de hajrá!:-)
2012. szept. 13. 19:14

Bár nincs még kutyusom, de ha a közeljövőben sikerül befogadnom egyet, én mindenképp szeretném Cesar módszerei alapján nevelni.

A TV-ben figyelemmel követtem a sorozatát, és nagyon színpatikus volt számomra.

Ti hogy vagytok ezzel? Van aki alkalmazza? Mik a tapasztalatai?

Bármilyen hozzászólást, észrevételt szívesen olvasok Cesarral kapcsolatban. :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook