Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Cég vagy magánember feljelentése fórum

Cég vagy magánember feljelentése (beszélgetős fórum)


1 2
2012. jan. 31. 17:33

Jótállás érvényesítése?

Nem volt semmi féle jótállás.

jó állapotúként és használt termékként lett eladva a vaterán.

2012. jan. 31. 16:43
A jótállás érvényesítésének megvannak a hivatalos útjai. Erről kellene tájékoztatni, egy levélben, ezek után ha nem így jár el nem foglalkozni vele.
2012. jan. 31. 16:39

Ezt mondtam neki, elkezdett üvöltözni a telefonba, erre fogtam magam és kinyomtam a telefont.

Hívni nem tud mert rejtett számmal hívtam. E-maileket letiltottam így ár nem tud küldeni. Maradt a postai levél most már.

Holnap megyek reggel beszélni a rendörségen az egyik nyomozóval ezzel kapcsolatban.

Nagyon gondolkodom rajta ha kérdezi a feljelentést h megtegyem e vagy sem... ezek után

2012. jan. 31. 16:35
Ha legközelebb hív, nagyon lazán jegyezd meg neki, hogy ügyvédezés helyett menjen bíróságra, jelentsen fel, utána pedig fizesse a perköltséget, mert ezt elbukta. Továbbá ha jókedvetek lesz, talán, ismétlem, talán nem jelentitek fel zaklatásért!
2012. jan. 31. 16:31

Pár ízelítő a tel ból:

ha nem kapom vissza a pénzem gondoskodom róla h az ügyvédem még a házukat is elvegye.

a szervizes is hülye mert nem képes megjavítani egy rohadt készüléket.

Jól van na, félre írtam a levelembe a tipus számot mindenki tévedhet.

Az ügyvédem gondoskodni fog róla hogy rács mögé kerüljön az egész bűnöző család.

Az a suttyó a háttérbe befoghatná a mocskos pofáját. Mit akar ellenem tenni maga k (itt abbahagyta)

2012. jan. 31. 16:28

állítása szerint nem működik.

Megadta a szerelő zámát, tegnap fel is hívtam, persze előtte a márkakereskedőnél utána jártam a névnek és telefonszámnak h igaz e.

a szerelőt kérdeztem h az xy típusszámú terméket nézte e mostanában. Erre mondta h azt nem, hanem egy másik... típus számút nézett ami használhatatlan teljesen fel se lehetett tenni. Amúgy tán nem is foglalkozzunk vele mert már őt is ez az illető megfenyegette il követelte a pénzét de ő lerázta gyorsan.

Ma jött a levél postán ismét.

2012. jan. 31. 16:24
Mi vele a problémája? 10 napon belül jelezte a gondot? Ha nem akkor cseszheti. Amúgy a levelek és hívogatások kimerítik a zaklatás fogalmát!
2012. jan. 31. 16:23

a tipus szám amit írt h bevizsgáltatott az egyezett azzal amit a szervizes mondott tegnap a telefonba. Viszont! mi ne azt a tipus számút küldtük el.

A mi tipus számunk az átutalási számlakivonaton is rajta van ill a papírját lehúztam feladás előtt még a dobozról h az megmaradjon azért.

2012. jan. 31. 16:21
Vásárolt aug 1.-én egy terméket 30.000-ért amit el is vitt a futár.
2012. jan. 31. 16:18
Mivel kezdődött?
2012. jan. 31. 16:07

Engem az érdekelne hogy érdemes e feljelenteni vaterás vásárlás után egy emberkét, aki állítólag egy KFT vezetője?


Nagyon sok körülötte a furcsaság és ahogy ordibált velünk a telefonban arról jobb nem beszélni.


Már e-mail-t nem tud küldeni, hát küldözgeti a leveleit.

Fenyeget minket, mindenféle suttyónak lehordta férjemet engem nem mert de majdnem kimondta hogy (k..va)

Megkaptuk ha nem fizetünk vissza a majd 6 hónapja történt vásárlása összegét az ügyvédet úgy a nyakunkra szabadítja hogy még a házunkat is elveszítjük.

Nagyon kezd elszabadulni a dolog. De mindenki azt mondja jogtalanul teszi.

Az biztos hogy ez már a zaklatás és becsületsértés határait bőségesen kimerítette.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook