Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Carousel (Tesco) fa vonat asztal szettről kinek mi a véleménye? fórum

Carousel (Tesco) fa vonat asztal szettről kinek mi a véleménye? (beszélgetős fórum)

12. anya4005 (válaszként erre: 3. - Marcsika0123)
2014. nov. 21. 22:24

Nekünk szabadon építhető verzió van,és működik a rendszer:

pórszívózás elött szólok,hogy pakolás,mert amit beszippantok a géppel,az benne is marad! 3 perc alatt üres a terep:-)!

2014. nov. 21. 22:13
Nagyon szépen köszönöm a jó tanácsokat, szabadon építhető verziók kérünk majd keresztapu Jézuskájától.:)
10. gkreka (válaszként erre: 1. - Marcsika0123)
2014. nov. 21. 16:00
A fiaim nagyon szerették a szabadon építhető verziót. Hihetetlen fantáziával és leleménnyel tudtak újabb és újabb sínrendszereket létrehozni. Nekik maga az építés nagyobb kaland volt, mint utána a vonatozós játék!
2014. nov. 21. 12:10
Köszönöm a hasznos véleményeket!!!
8. emi75 (válaszként erre: 1. - Marcsika0123)
2014. nov. 21. 11:58
Megnéztem egy képet róla, az én véleményem az, hgoy a szabadon építhető-bővíthető praktikusabb,esetleg inkább építse a gyerek a saját kisasztalára, mert amikor már kicsit nagyobb és kreatívabb, akkor nincs behatárolva az asztal által, hogy mekkora kiterjedésű pályát építhet... főleg ha van hely a szobájában.
2014. nov. 21. 09:58
A fa játékok csak a felnőtteknek tetszenek, mert a gyerekeknek még nincsenek természetvédelmi előítéleteik a szép színes műanyaggal szemben.
6. moonlight13 (válaszként erre: 5. - Marcsika0123)
2014. nov. 21. 09:27

Ráadásul időnként jól beleütöm a lábam, meg ide-oda kell tologatnom, hogy ki tudjam nyitni a szekrényajtót. :(

Én inkább valami szétszedhetőt vennék a helyedben.

5. marcsika0123 (válaszként erre: 4. - Moonlight13)
2014. nov. 21. 08:57
Igen, ez is benne van a pakliban.
4. moonlight13 (válaszként erre: 3. - Marcsika0123)
2014. nov. 21. 08:53
Azért jól gondold meg, mert ha megunja, ott fogod évekig kerülgetni. Nálunk is van ilyen jó nagy méretű játék, évek óta csak tologatom ide-oda, mert persze a gyerekem ragaszkodik hozzá, de kb. 3-szor játszott vele.
2014. nov. 21. 08:43
Szerencsére, nekünk is elég tágas a gyerekszoba, de ott szinte csak alszik, a nap nagy részét a nappaliban tölti, játékok itt is, ott is. Azért gondoltam az asztalos szettre, mert pl porszívózáskor nem kell lebontani.:)
2014. nov. 21. 08:34

A családban van ilyen, egy időben mindenkitől teszkós favonat szettet kértek karácsonyra, és egy ládányi van. nagyon szeretik a gyerekek.


De nem asztalos van nekik. De náluk sok hely van a gyerekszobában, van hol felépíteni. Ha kevés a hely, biztos jobb egy asztalos, mert ha felépíti a sínrendszert, nem fog örülni, ha estére el kell bontani :)


Van a városban egy játszóház, ahol egy óriási terepasztalra le van csavarozva egy ilyen pályarendszer, nagy sikere van.

2014. nov. 21. 08:25
Akinek van, tudna véleményt mondani, hogy milyen? Ha ez a fajta nem, akkor melyiket ajánlanátok? Az az igazság, hogy tetszik, hogy az asztal keretet ad neki illetve Én így könnyebben arrébb teszem, nem potyog szét és egyben marad.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook