Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Budapesti ötvenesek és bárki... fórum

Budapesti ötvenesek és bárki... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
7887. akác56
2013. jan. 6. 08:56

Kellemes, pihenős vasárnapot kívánok mindnyájatoknak!

Mit főztök? - én ma cigánypecsenyét.

7886. akác56 (válaszként erre: 7885. - Arany52)
2013. jan. 6. 08:55
Nekem is volt hasonló panaszom - állítólag magnézium hiány okozta. Mióta szedem (iszom) a Mg. port, azóta nem jelentkezett ilyen panasz.
7885. arany52
2013. jan. 5. 13:56
Nem tudom, mert lánykámmal is ezzel a panasszal küzd. Tegnap délután elaludt és ma reggel ébredt. Most meg fáj és remeg a lába. Hétfőn küldöm orvoshoz. Egy teljes vérkép nem árt meg és az én közgyógyom is intézi egy füst alatt.
2013. jan. 5. 13:14
Miért vagyok fáradt az év elején??? Ki tudja megmondani??? Úgy érzem magam, mint akin átment egy busz. Le is fekszem egy kicsit.
7883. arany52 (válaszként erre: 7882. - Akác56)
2013. jan. 3. 12:27

Ezzel pontosan így vagyok én is. Ha a 13-as év olyan lesz mint a 12-es, akkor nekem már jó. Nagy tragédiák nem történtek, azok már megtörténtek előbb, csendes,nyugodt évünk volt és én már ennél többre nem is vágyom.

Igen, a munkahellyel így vagyunk, örülni kell, ha van és ha még egy kis előrébb jutási lehetőség is van, akkor nagyon sok kellemetlenséget be kell érte vállalni.

7882. akác56 (válaszként erre: 7879. - Arany52)
2013. jan. 3. 06:58

Még így, hogy nem kell gyakran hajnalban kelni, elviselhető. Mostanában már annak is örülni kell, hogy van az embernek munkahelye.

Az új évre én bizakodó vagyok, a tavalyinál ne legyen rosszabb, - bár a lelki problémák, a stressz lehetne kevesebb.

7881. arany52 (válaszként erre: 7880. - Moncanagyi)
2013. jan. 2. 18:56
Ebbe a háhta-ba kell kapaszkodni. Remélhetőleg csak jót hoz az év és ha van munka, az már bizony jó.
2013. jan. 2. 17:13
Nekem megvolt az idei első munkanap. Jól is esett kikapcsolódni az itthoni feladatokból. Vártak már az öregjeim. Bízom ebben az évben, remélem nem alaptalanul. Sok jót nem ígérnek, azért mégis hátha....
7879. arany52
2013. jan. 2. 11:04
Kereskedelemben. Higiénikus és ügyeletvezető. Ha ő van beosztva, akkor hajnalra kell mennie. Szerencsére azért nem minden nap van így, ha a váltója van soron, akkor 8-ra megy dolgozni. Az már egész elfogadható időpont.
7878. akác56
2013. jan. 2. 05:42

Jó reggelt!

Arany, 3 órakor? - az jó korán van! hol dolgozik a lányod? - vagy nagyon messzire megy?

Mikor dolgoztam és fél hatra mentem, akkor negyed 5- kor keltem, 40 percet buszoztam, egyszeri átszállással. Ez is elég kemény volt, hát még a 3 óra!

Sok-sok erőt, energiát kívánok hozzá!

7877. arany52
2013. jan. 1. 21:15

Sziasztok!

Boldog Új Évet Mindnyájatoknak!

Mai nappal már meg is kezdtük az új évet, feltehetően a legtöbben pihenéssel. Holnap viszont már indulnak a hétköznapok. Lányommal mi is éjjel 3-kor kelünk. Szerencsére csak három napig és egy újabb hosszabb pihenő idő jön.

2013. jan. 1. 18:09
Sziasztok! Boldog és szerencsés idei évet mindenkinek. Jó pihenést azoknak, akik még nem tértek magukhoz. Holnaptól munka ismét.
7875. akác56
2013. jan. 1. 08:09
Jó reggelt! B.U.É.K.!!
7874. akác56
2012. dec. 31. 06:33

Jó egészséget, szerencsét és sikerekben gazdag új esztendőt kívánok mindnyájatoknak!

Vidám Szilveszterezést! B.U.É.K!!!

7873. arany52
2012. dec. 30. 23:38

Jó szilveszterezést és boldog Új Esztendőt kívánok én is.

Mi is otthon szilveszterezünk. Nekem ez a megszokott, életemben háromszor szilvesztereztem házon kívül.

Lesz tévézés, netezés, beszélgetés és éjfél után megyek pihenni. 6 x-el ennyi elég is.

Üdv a következő évben!

2012. dec. 30. 18:55

Sziasztok! Még ebben az évben írok, aztán csak jövőre. Mindenkinek jó készülődést holnapra. Mi a lányoméknál vacsizunk, utána apával ketten tvzünk itthon. Rég volt ilyen. Sokáig - mivel kocsmánk volt - kötelező buli volt. Már nagyon untam a vége felé. Mindig arra vágytam, hogy otthon, feltett lábbal ücsörögjek melegítőben. Hát megkaptam. Igaz a mondás, hogy "vigyázz mit kívánsz, mert előbb-utóbb megkapod"

Szép holnapot és minden jót a 2013-as évre mindenkinek.

7871. arany52 (válaszként erre: 7870. - Maruszja)
2012. dec. 27. 19:04

Az jó Marcsika, hogy nyugodtan netezhetsz. Ez a kis kikapcsolódás kell nekünk, jobb a lelkünknek bármely gyógyszernél.

A szilvesztert én is gép előtt fogom tölteni. Mindig akad társaság, akikkel beszélgethetek. Egy barátnőm is egyedül tölti a szilvesztert, már jelezte is, hogy akkor jön társalogni.

7870. Maruszja
2012. dec. 27. 18:21

Sziasztok!

Kellemes koraestét kívánok mindenkinek! Hát eltelt a karácsony, ha bár számunkra szinte ugyanolyan napok voltak, mint a többiek. Most itt a gép mellett töltöttük el, ráadásul 48 órás dominóóra volt, szóval még éjszaka is szedtük a domikat.


A szilvesztert én azért szeretem. Igaz, hogy a férjem azzal tölti szinte, hogy kapcsolgatja a TV távirányítóját, ha bár amióta megvan a laptop azóta jobban békén hagy engem a gép mellett. Még jó, hogy megvettük, mert előtte mindig balhézott emiatt velem.


Mindenkinek kívánok további kellemes időtöltést és sok puszi.

7869. arany52 (válaszként erre: 7868. - Moncanagyi)
2012. dec. 27. 17:27

Szilveszter nekem se tartozik a kedvenc ünnepemhez. Nem szeretek múlatni, nem is tudok jó kedvű lenni megrendelésre. A tévé kabaré műsorai se kedvelem. Úgy hogy feltehetően idén is a net mellett töltöm a szilvesztert.

Optimistának viszont kell lenni a jövő évre, hiszen ha jót várunk talán valóra is válik. Bajt meg kár előrevetíteni, jön az hívatlanul is.

2012. dec. 27. 16:13
Szép estét nektek. Jól esett dolgozni egy kicsit és holnap is megyek. Várom már a 2013-as évet. A szilvesztert nem, az soha nem volt a kedvencem. Valamiért azonban optimista vagyok a jövő évvel kapcsolatban. Ez csupán érzés, de jó!!!!
7867. arany52 (válaszként erre: 7866. - Moncanagyi)
2012. dec. 26. 18:52
Körülbelül így volt nálunk is vendégek nélkül. Étel-ital-tévé-net-beszélgetések és sok telefon, üdvözlőlap. Elszaladt, nagyon is gyorsan elszaladt az ünnep. Jönnek a szokásos hétköznapok. Szilveszter nálunk nem nagy ünnep, főleg most , hogy leányzó dolgozni fog, ügyeletes.
2012. dec. 26. 18:11
Elmentek a vendégek, elmosogattam. Maradt kaja a következő napokra is. Jól éreztük magunkat, ettünk ittunk sütiztünk kv-tunk és vizipiáztunk - én nem. Holnap indul a dolgos hétköznapok élete. Megyek dolgozni én is. Jó pihit nektek.
7865. arany52 (válaszként erre: 7864. - Moncanagyi)
2012. dec. 26. 09:41

Nagyon szép verset mondtál, nem csoda hogy meghatódtak.

Remélem Mindnyájatoknak szépen, kellemesen telnek az ünnepek. Nekem csak egy bajom van vele, hogy már a második ünnepnap van, túl gyorsan elszaladt. Holnaptól kezhetjük a dolgos hétköznapokat.

2012. dec. 25. 08:54

...Hogy mit szeretnék karácsonyra,

Visszakapni az ünnepet magát

Újra élni a fénylő csodát

Ámuló szemmel nézni a karácsonyfát


Beszívni erdő üzenete illatát

Érezni a szeretettől meleg szobát

Tudni odakünn december havát

Látni az erdőn didergő zúzmarát

Hallani a csengettyű hangját

Édesanyám hívó szavát

A sütemények zamatát

Szegfűszeg, gyömbér, narancs illatát

Ülni megilletődötten némán

Egy könnycseppet morzsolni talán

Mint gyerekkorok karácsonyán


Hinni ajándékozó Jézuskát

És sírni, kisírni évek bánatát.


Ezt a verset mondtam az öregjeimnek az ünnepen. Szerintem gyönyörű.

7863. akác56 (válaszként erre: 7862. - Moncanagyi)
2012. dec. 25. 08:21
Azt a! .....jó sokan lesztek! Mi ma öten ebédre, estefelé meg megyünk vendégségbe.
7862. moncanagyi (válaszként erre: 7861. - Akác56)
2012. dec. 25. 07:48
De friss vagy. Már mi is megkávéztunk apával. Főzni nem kell, mert vendégek leszünk ma, de holnap!!!! Akkor aztán 17 fő az 17 fő.
7861. akác56
2012. dec. 25. 07:09
Legyen mindenkinek békés, boldog karácsonya!
2012. dec. 24. 15:01
Sziasztok!! Nálunk fehér a karácsony. Szól a zene és kész van minden. Remélem ti sem kapkodtok. Békés Boldog Ünnepeket mindenkinek. Az Éváknak boldog névnapot.
7859. arany52 (válaszként erre: 7858. - Moncanagyi)
2012. dec. 23. 18:56

Drága Nagyi, a frontokat egy ideje már én is érzem. Régen azt se tudtam , mikor van hidegfront, melegfront.

Hólapátolást mi megússzuk, mert emeletes házban lakunk, viszont sétáltam a kertes oldalon egy jó nagyot.

További kellemes készülődést és szép , meghitt ünnepeket!

2012. dec. 23. 18:42

Sziasztok!! Mindenkinek boldog hólapátolást!! Nálunk ugyanis egyfolytában esik. Tegnap megsínylette minden ízületem előre. A frontok kicsinálnak egy ideje. Öt-hat éve még megmosolyogtam aki szenvedett a frontoktól. Remélem ti jól vagytok!! A sütik készen nálam is.

Boldog Karácsonyt!!!!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook