Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Budapesti kismamák fórum

Budapesti kismamák (beszélgetős fórum)


1 2
2011. nov. 5. 19:39

Norchy, ötkor kelek a férjemmel, szóval hatra már a reggeli kávémon is túl vagyok. :P

Gabes, ha megszületik, akkor vélhetőleg nagyon korán is fogsz kelni és délutánra már csak az ágyadon jár majd az eszed. :) Választottál másik dokit? Kihez jársz most, merre fogsz szülni?

16. Gabes7 (válaszként erre: 14. - Norchy)
2011. nov. 5. 17:21
János kórház, ott csak párszor voltam, de nem annyira jó tapasztalattal.. :( Bár nem a szülészeti részén, azt nem ismerem. ha jó dokid van nem is szabad elhagyni.. Nekem le kellett cserélnem az orvosomat, mert ameddig csak nőgyógyászati vizsgálatra jártam hozzá tökéletes volt, de amikor terhes lettem, már nem éreztem magam biztonságban. Vagyis inkább elveszett voltam..
15. Norchy (válaszként erre: 12. - Kobri29)
2011. nov. 5. 17:10
oh, reggel 6kor kelni.... nem bírnám :) persze, ha muszáj.... nálunk is volt egy rövid időszak, de szerencsére átállt 7re :) óraátállítás előtt ez még 8 volt :)
14. Norchy (válaszként erre: 11. - Gabes7)
2011. nov. 5. 17:09
János kórházban, ott van a dokim, nélküle meg sehova :)
13. Gabes7 (válaszként erre: 12. - Kobri29)
2011. nov. 5. 13:57
na akkor ezek szerint fel kell kötnöm a gatyámat, ha megszületik a bébi.. :) Nagyon nehezen kelek fel reggel, este meg alig tudok elaludni.. :) Na ez változni fog gondolom.. :)
2011. nov. 5. 13:55

Szia Norchy, üdvözöllek köreinkben. :) Édes a kisasszony. :)

Gabes, látod, annyira mégsem bújkálok. :) Tudnék én aludni, csak ma négykor indult munkába az uram, én meg lassan alszom el, hat környékén meg kel a fiam, meg sem próbáltam visszafeküdni. :)

11. Gabes7
2011. nov. 5. 13:23

Szia Norchy!

Örülök, hogy itt vagy.. Már megijedtem, hogy senki nem akar csatlakozni.. :) nagyon helyes a lányod, meglestem a képeket. Hol fogsz szülni?

10. Norchy
2011. nov. 5. 13:03

sziasztok,


csatlakoznék hozzátok. jelenleg itthon vagyok a 2éves lányommal, és májusra várjuk a kistesót. én is a 3.kerületben lakom

2011. nov. 5. 08:54
Na akkor nincs egyszerű dolgod.. :) Amúgy meg nézegettem a naplódat és láttam pár képet rólatok.. :) Te nem tudsz aludni? Már fél 5-kor itt voltál.. :)
2011. nov. 5. 04:35

Köszönöm. Szerencsére képen nem megy át az egész napos hiszti, ha épp olyanja van. Pedig előfordult néhányszor a hat hónap alatt, hogy reggeltől estig csak ölben jó, néha még ott sem. :)

Magamról majd akkor teszek fel képet, ha emberi formába hoztam magam. De annyira nem vagyok azért fellelhetetlen, találkoztam már hoxás ismerőssel. :)

7. Gabes7 (válaszként erre: 6. - Kobri29)
2011. nov. 4. 20:13
Néztem a fiad, nagyon kis cuki! :)
2011. nov. 4. 20:09
Bújkálok bizony. Ez jó. Nekem Békáson vannak a szüleim, onnan jöttem ide. 25 perc alatt kint vagyok ott, ha meglesz egyszer a jogsim, akkor még annyi sem. :) Persze most Dani fiam miatt mérsékelten helyhezkötött vagyok. :)
2011. nov. 4. 18:13
Köszönöm.. :) Csillaghegyen lakom.. Előtte az Eurocenternél laktam... Miért nincs fent kép rólad? Bujkálsz? :))
2011. nov. 4. 17:50

:) A kérdés jó, hat vagy hét talán. Rendszertelen még a ciklusom, a fiam most lesz fél éves, de ez a picike nagyon jönni akart, pedig most védekeztünk is. Szóval csak a petezsák mérete alapján mondott terhességi időt a doki.

Te már 15 hetes vagy? :) Gratulálok! :)

Merrefelé élsz kerületen belül? :)

3. Gabes7 (válaszként erre: 2. - Kobri29)
2011. nov. 4. 16:12
szia! De örülök, hogy nem vagyok egyedül ezen a fórumon.. :) Hány hetes vagy, hogy nincs szívhang???
2011. nov. 4. 15:47

Szia!

Én a másodikat várom, ha minden igaz, bár még egyelőre szívhang az nincs. A 3. kerületből elköltöztem ugyan már, de itt vagyok a 13. kerületben, Angyalföldön. :)

2011. nov. 4. 13:41

Sziasztok lányok!

Az első babámat várom és annyira jó lenne néha dumcsizni akár személyesen is kismamákkal. "Sajnos" eddig csak vidéki hölgyekkel beszélgettem. Szóval ha van valaki Bp-ről netán a 3. kerületből, jelentkezzen.. :)

Judit

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook