Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Budapesten milyen gyárak vagy üzemek vannak, ahová felvennének dolgozni végzettség nélkül? fórum

Budapesten milyen gyárak vagy üzemek vannak, ahová felvennének dolgozni végzettség nélkül? (beszélgetős fórum)

7. a24ba94ad5 (válaszként erre: 4. - Ceb31d2718)
2012. júl. 10. 12:44
Hát ugyan nem akarok fellengző lenni, de nekem is "csak" érettségim van, viszont 6 éve folyamatos munkaviszonyom (volt benne váltás is) és azért sem a bér, sem a munka nem olyan rossz...Ki lehet fogni szerintem viszonylag jó állásokat is.Nem szabad elkeseredni. Az iskolát én is azt javaslom, ha tudod, ne hagyd abba. Én felnőtt fejjel, háztartás, gazdaság, munka mellett most járok suliba, hogy szakmám legyen végre. Így nehezebb ám! Drukkolok!
6. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Kira1012)
2012. júl. 10. 09:02

Ja, és még egy tanács: Hacsak nem szakadt le az ég, ne szüneteltesd a tanulmányaidat, mert aztán csak húzódik, és egyre nehezebb lesz. Összeszorított foggal le kell teperni, és utána már egész más lelkülettel tudsz élni..


Hidd el, tudom 9 év Műegyetem után.. Igaz én két gyereket szültem közben. Nagyon jól tudom, hogy van olyan érzés, hogy na most elég, de ha lehet, ellen kell állni, ha kell vajaskenyéren élni..


Addig úgyse nyugszik a lélek, amíg kész nincs... Mindig csak az ideiglenesben lebegni meg romboló..

5. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Kira1012)
2012. júl. 10. 08:58

Öcsém statisztálásból gyűjtött össze 2-300 ezret.. Emellett még lehet más alkalmi munkákra is menni.. Az opencasting.hu elég tisztességes cég, többen dolgoznak nekik a családomból, eddig még mindig megkapták a pénzüket. A nagyobb produkcióknak ők küldik a statisztákat.. Persze ez nem tuti dolog, csak egy lehetőség... Nem sokba kerül felregisztrálni, meg egyszer el kell menni...


McDonalds, szórólapozás, újságkihordás..


Azért vannak olyan titkárnő, adminisztrátor jellegű állások, ahova érettségi elég. Tessék pályázgatni, meg bemenni cégekhez... Budaörs és környéke.. Tele van nagy cégekkel.. Vagy éppen Soroksár és környéke...

2012. júl. 10. 08:53
sajnos már a takarításhoz is okj-s végzettség kell:(
2012. júl. 10. 08:52
Muszáj szüneteltetnem, mert az egyetem ösztöndíja egy nagy nulla, és valamiből meg kell élni.
2. tavasz007 (válaszként erre: 1. - Kira1012)
2012. júl. 9. 17:26

hat azert ne szuneteltesd, hogy penzt keres.


aki penzt akar keresni, annak sajnos kulfoldre ell menni..

2012. júl. 9. 15:23

Sziasztok,

Olyan kérdésem lenne, hogy Budapesten milyen gyárak, üzemek vannak, ahova felvesznek dolgozni végzettség nélkül, ill. max. középfokú végzettséggel embereket?

Kicsit szüneteltetem a tanulást, pénzt szeretnék gyűjteni, de passzív félévben nem mehetek diákmunkára. Az internetes hirdetéseket nézegettem, sok helyre jelentkeztem, de 1 hónapja semmi.

Köszönöm, ha valaki tudna segíteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook