Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bőrszandál ötleteket kérnék, hol lehet kapni manapság? fórum

Bőrszandál ötleteket kérnék, hol lehet kapni manapság? (tudásbázis kérdés)


20. kori54 (válaszként erre: 17. - Globus)
2018. jún. 18. 22:49
Ezzel egyetértek én is. Olyan lehetetlen helyen van némelyik cipőjükben a talp hajlata, hogy azt emberre biztos nem próbálták ki a tervezőik. :)
19. kori54 (válaszként erre: 16. - Loch ness)
2018. jún. 18. 22:47
Pesten a Váci úti Tescoban van Reno cipőbolt, ott van Rieker. Mellette a Deichmanban van az a Medicus ami belül is bőr, bár abból nincs nagy választék.
18. mmacus (válaszként erre: 16. - Loch ness)
2018. jún. 18. 10:19
Sebastiano cipőboltokban van Rieker.
17. globus (válaszként erre: 15. - Kori54)
2018. jún. 18. 10:04

Szerintem CCC-ben van a legtöbb elkúrt fazon, ráadásul indokolatlanul drága. Például vannak ezek a bio papucsok, szandálok, amiben lábujjak alatt fut egy domborulat. Ha ez nem jó helyre esik, megöli a viselőjét. Hát ilyent már fel sem próbálok, mert tudom, hogy földönkívüliekre szabták. A pántos szandálok olyan gyengén vannak összetákolva, pár nap után kiszakadnak.

Offoltam, bocsi :)

2018. jún. 18. 09:59
Megnéztem a Rieker kínálatot, és találtam egy teljesen bőrből készült szandált. Viszont mindenhol csak webáruházakba botlok, nekem meg muszáj vásárlás előtt felpróbálni, amit megveszek, nem minden jó a fene kényes lábamnak. Tudtok olyan boltokat Budapesten, ahol van Rieker, vagy a többi, általatok emlegetett márka?
15. kori54 (válaszként erre: 12. - Channa*)
2018. jún. 17. 22:01
Én Medicust vettem és azok jók. A többi lehet, hogy nem a legjobb. Nekem meg a CCC nem jön be. Amiket próbáltam bőrből mind kemény volt.
2018. jún. 17. 02:48

Köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólásokat, tanácsokat! Ezzel most sokkal előbbre jutottam.

Azért ha valakinek még van tapasztalata, ötlete, továbbra is örülök, ha leírja.

13. Channa* (válaszként erre: 12. - Channa*)
2018. jún. 16. 21:20

És még fokozom, mert nekem nagyon kényes a lábam, így nehezen veszek cipőt magamnak.


A férjem lába nem annyira kényes, mint az enyém, de még neki sem sikerült jó cipőt venni a Deichmanban. Az ott vásárolt drága adidas cipők is nyomják a lábát itt-ott, a többiről meg ne is beszéljünk.


Én amiket vettem ott: félcipők kb. 2-4 cm-es sarokkal és körömcipők, ja és bokacsizma: mindből 38-ast kell vennem, ami ugye hosszabb, mint a lábam, így előre csúszik bennük a lábam és nyomja a lábujjaimat. Ha kisebbet veszek, akkor feltöri a sarkamat, nyomja a talpamat, stb.



Én egyébként a legjobb cipőket és szandálokat, bakancsot, bokacsizmát eddig a lidl-ben vettem:D

Bőr mind és nagyon kényelmesek.

12. Channa* (válaszként erre: 3. - Kori54)
2018. jún. 16. 21:14
Deichmanban nem szabad venni semmit. Olyan rosszul kiképzett cipőket még életemben nem vettem, mint ott, és a méretezés sem megfelelő. A 37-es kicsi a 37-es lábamra, a 38-as meg nagy és persze emiatt csúszkál a lábam benne és kényelmetlen. Még a sima tornacipő is kényelmetlen náluk.
11. Smirnoff (válaszként erre: 7. - Fagigi)
2018. jún. 16. 20:54
Piktogramot kell keresni a dobozon, címken, vagy a cipő belsejébe nyomva. Egyértelmű, hogy a cipő külseje, belső fele, talpa, amiről szó van. Egy kiterített negylabubor forma jelzés a bőr jele (egységes más gyártóknal is).
2018. jún. 16. 18:58

A felsoroltakon kívül: GABOR

Bár nem túl olcsó.

Én is Riekereket veszek mostanában, a cipők, csizmik még bőrből vannak de a szandik sajnos már nem mind.

9. kori54 (válaszként erre: 5. - Loch ness)
2018. jún. 16. 18:56

Mindkettőből van, szeretem a Rieker szandált is és a medicusból is vannak már csinos darabok. Nekem csizma és torna vagy edzőcipőm. Persze mindenkinek más ponton lehet kényes a lába. Nekem egyikkel sem volt gondom. :) Ezt találtam még a neten :

[link]

2018. jún. 16. 17:55
CCC Lasocki, a belseje is bőr és jól is néz ki, 12 ezer
2018. jún. 16. 17:52

Szia Loch ness!


A C.C.C.-ben többek között van 1 márka, amit ismerek, ők bőrből dolgoznak, átlagembernek is elfogadható áron!

A bélésre érdemes rákérdezni az eladótól, bár azt hiszem, hogy jelzik is valamilyen formában a címkén!

Lehet, létezik más márka is bőrből! DM.-ben is, többféle! Érdeklődj!

Remélem, tudtam segíteni!

üdv.: fagigi

2018. jún. 16. 17:48
Scholl, Dr Batz?
5. loch ness (válaszként erre: 3. - Kori54)
2018. jún. 16. 17:45
Köszönöm neked is a tippet. Melyiket ismered saját tapasztalatból? Azért is kérdezem, mert a neten én is keresgettem, de ott sok minden jónak tűnhet, ami igazából nem az, és lehet, hogy az a jó, amire nem is gondolnék.
4. loch ness (válaszként erre: 2. - Macska27)
2018. jún. 16. 17:42
Ezt tapasztalatból is mondod?
3. kori54 (válaszként erre: 1. - Loch ness)
2018. jún. 16. 16:53
A Reno cipőboltokban lehet kapni sokféle Rieker szandált. Sajnos azt nem tudom a belseje miből van, nekem bőrnek tűnt, de nem olvastam "bele" :) A Deichman-ban árulnak kényes lábúaknak Medicus márkájú cipőket/szandálokat, azok is jók.
2. Macska27 (válaszként erre: 1. - Loch ness)
2018. jún. 16. 16:09
Tamaris - német márka, megbízható minőségű. Kényelmes ès kb 20.000 Ft egy teljesen bőr szandál ára.
2018. jún. 16. 16:00

Bőrszandálra lenne szükségem, olyanra, aminek a belseje is bőr, tartós, erősen fogja a bokámat és még jól is néz ki. Gondolom, az ilyen minőségi szandál nem két fillér, muszáj is rászánni, mert másban nemigen tudok létezni a kényes lábam miatt, csak ne kerüljön milliókba... Tud valaki nekem márkát vagy üzletet ajánlani, ami neki vagy közeli ismerősének bevált?

Régebben volt egy Rieker szandálom, az nagyon bevált, de úgy tudom, egy ideje ők sem a teljes szandált készítik bőrből.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook