Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Boldog vagy? fórum

Boldog vagy? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. szept. 23. 10:50
Nem, nem voltam soha. De boldogtalan sem vagyok. Elvagyok.
2021. szept. 23. 08:24

Hiszed vagy sem, de én nem szoktam szomorú és bánatos lenni. Ha beteg vagyok az egy kicsit visszább vesz a kedvemből, de az sem annyira érezhető, nem uralkodik el rajtam.

Alapjába véve kiegyensúlyozott vagyok, nincsenek hangulatingadozásaim, nem vagyok hangulatember. Persze kis morgás, zsörtölődés megvan, de kiszámítható vagyok mások számára és éppen emiatt szeretik és keresik a társaságomat.


Egy buszon olvastam egyszer: apró dolgokból tevődik össze a boldogság. Én is így gondolom. :)

2021. szept. 23. 08:14

Kezdem én:

Most éppen olyan átlagos hangulatom van. Sem kitörő örömöm, sem mélységes bánatom nincs.

Örülök, mert éppen most sütött ki a nap, ez rám mindig jó hatással van. Kissé szomorkás vagyok, mert itt-ott azt tapasztalom, hogy emberek bántják egymást minden ok nélkül.


Beszélgessünk örömről, bánatról, akár lényeges dolgok állnak mögötte, akár lényegtelen apróságok váltanak ki belőlünk ilyen-olyan érzelmeket. Kinek mit jelent az öröm, és mit jelent a bánat, szomorúság?

2021. szept. 23. 08:06

Ha igen, akkor miért, mitől? Ha most éppen nem vagy boldog, miért, mi miatt?

Egyáltalán mi a boldogság, mi az öröm?

Kinek mi okoz örömet, és mitől lesz bánatos, kedvetlen, szomorú? Beszéljük meg.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook